101 způsobů II.

Bedřich se nadzvedl a rozhalil mojí blůzu. Karla by to ani nenapadlo, pomyslela jsem si rozverně. Podprsenka byla na háčky a Bedřichovi chvíli trvalo, než se mu povedlo na jejich systém přijít a rozepnout je.

Zaryl hlavu do pahorků mých prsů a laskal jejich bradavky svými prsty a ústy, až jsem si myslela, že budu mít orgasmus. Pak se náhle posunul níž do mého klína a začal ze mne tahat kalhotky.

Zcela bez vůle jsem mu sama nadzvednutím pomohla aby mně zbavil i tohoto posledního zbytku prádla a zůstala jsem pod ním ležet zcela nahá.

Nakonec rukama roztáhl moje stehna od sebe a nedočkavými prsty začal zkoumat mojí horkou, vlhkou a vzrušením se rozevírající pochvu, aby nakonec vyměnil svoje prsty za svůj jazyk!

Ani Karel neuměl tak pracovat svým jazykem v mojí kundě jako můj syn! Bože to byla situace, za tu celou dobu jsem nebyla schopna jediného slůvka či náznaku odporu a zcela bez vůle jsem se oddala milostným hrátkám se svým synem! Ach Karle, vidíš co jsi způsobil svým nečekaným odjezdem! Napadlo mně a pak mně synův jazyk v mojí pochvě poslal do nebe.

Ta nečekaná situace tak vzrušující svým incestním zabarvením způsobila, že jsem se začala svíjet v jednom orgasmu za druhým, divoce házejíc svým tělem a vší silou tisknouc hlavu svého syna mezi svoje nohy. Takový orgasmus jsem již dávno neměla a já jsem byla překvapena, že jsem něčeho takového ve svých 39 letech opět dosáhla.

Konečně jsem přicházela k sobě z milostného poblouznění, zatímco Bedřich ještě chvíli lízal mojí již zklidněnou kundu. Pak povstal a pomalu se svlékl, zatímco já měla oči upřené do jeho klína, kde se objevil jeho ztopořený lesknoucí a na špičce vlhký penis.

Byl ohromující a já nemyslela na nic jiného než co nejdříve ucítit penis svého syna ve svém chvějícím se nedočkavém těle. Viděla jsem i na něm jak silně je vzrušen a nedočkavý zasunout svůj penis hluboko do své matky!

Nemohla jsem se ovládnout. Sedla jsem si před něho na gauč a přitáhla si jeho sametově hladký penis k sobě. Sevřela jsem jej prsty a přitáhla si jej těsně ke tváři. Pak jsem začala pomalu olizovat chvějící se špičku synova penisu. Chvěla jsem se touhou ucítit tu nádhernou věcičku ve své pochvě ale nakonec jsem se ovládla. Věděla jsem co se mladým hochům líbí a chtěla jsem se mu za předchozí orgasmus rovněž odvděčit.

Dávala jsem si záležet aby moje práce jazyka i úst byla co nejlepší a během chvíle se můj syn začal chvět a zcela se zhroutil do mých úst. Kvílel a škubal sebou v touze uniknout stoupající mučivé slastí aby sebou náhle divoce škubl a z jeho nádherného penisu vytryskl první gejzír bílého mladého semene. Bože jak já jsem toužila všechno to semeno vsát do sebe a také jsem tak činila, nedbajíc na jeho výkřiky a divoké škubání.

Byla jsem zaskočena tím ohromným množstvím horké bílé lávy, Karel už dávno neměl takové zásoby a takovou výdrž při výstřiku. Konečně škubání penisu ustalo a syn zcela vysílen klesl na zem k mým nohám.

„Ach Bože mami, to byla slast! Nikdy bych nevěřil, že je něco takového možné!“ šeptal ještě rozechvěně, vzhlížeje ke mně, zatímco jsem svými prsty lehce probouzela jeho penis k další akci.

Jak jsem si myslela, netrvalo to dlouho a Bedřichův penis byl opět ztopořený až k prasknutí. Hlasitými vzdechy dával najevo jak je vzrušený a chtivý další lekce sexu.

„Maminko, já už to nevydržím, já tě chci mrdat jako v tom filmu!“ vyrážel ze sebe prosbu hlasem změněným vzrušením a touhou. Můj chlapeček netušil, jak strašně jsem rovněž chtěla aby mě mrdal svým nádherným penisem jako nějakou děvku, tvrdě a dlouho!

Klesla jsem před něj na všechny čtyři a nabídla mu tak svůj klenot zezadu, tak jak to dělají psi a jak to muže ale i ženy šíleně vzrušuje.

Rychle pochopil i beze slov, přiskočil ke mně a nedočkavými tápajícími pohyby nasadil svůj penis hlavicí na otvor mojí vzrušením se rozevírající pochvy a divoce jej vrazil dovnitř, až jsem vykřikla bolestí a překvapením. To ho však jen ještě více vzrušilo a začal tvrdě jezdit v mém těle, vrážeje svého čuráka až někam k mému krku.

„Ach maminko, to je nádhera!“ skučel Bedřich slastí, přehlušujíce tak moje hlasité sténání. Cítila jsem, že se blížíme k vrcholu a i můj syn to již vycítil. Podstrčil ruce pod mými rameny a pevně sevřel do dlaní moje houpající se kozy, s tvrdými bradavkami na vrcholcích a začal je vší silou mačkat a třít.

„Ano to je ono, hraj si s mými prsy miláčku! Mrdej mně, mrdej svojí matku a vystříkej do mně všechno svoje horké semeno!“ povzbuzovala jsem jej ještě k vyšší výkonnosti a na oplátku jsem sevřela do dlaně jeho houpající se varlata. Byla tvrdá jako kámen a já je tiskla a hrála si s nimi stejně jako on s mými prsy.

A pak to přišlo. Ucítila jsem jak se začal na mém těle chvět, jeho penis v mojí pochvě začal sebou cukat a již do mně vnikly první gejzíry jeho horké husté lávy.

Bože to byla slast, cítit jak do mé pochvy dopadají gejzíry semene vlastního syna. To pomyšlení mně zcela ochromilo a já se začala rovněž svíjet v křeči mohutného orgasmu, jaký jsem snad ještě nikdy nezažila.

Byli jsme vzrušením a slastí zcela šílení, divoce jsme křičeli a svíjeli se na sobě dokud atak slasti nepominul. Vůbec jsem nepomyslela na to, že by nás mohli slyšet zbývající dvě děti, měla jsem mozek plný slasti z orgasmu vyvolaného vlastním synem.

„Ach mami, mně se to tak líbí, mrdat s tebou!“ šeptal Bedřich upřímným hlasem a hladil moje prsy, které se mu evidentně líbily. „Mně se to s tebou taky líbí a určitě si spolu vyzkoušíme postupně nejméně těch 101 způsobů milování!“ odpověděla jsem mu stejně upřímně.

Pochopila jsem, že jsem našla náhradu za stále nepřítomného manžela a uvědomila jsem si, že jsou tady ještě Julek a malá Štěpánka. Jaké možnosti milostných her se nám nabízejí…

Tu noc jsme málem vyzkoušeli všech 101 způsobů, Bedřich byl k neutahání a zdálo se, že jeho zásoby semene jsou bezedné. Dávno jsem již zapomněla na zklamání z nápisu na zrcadle v koupelně. Získala jsem náhradu a v rezervě byl ještě další…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *