Neuspokojená

Marcela ležela v pokoji a vzpomínala na milování se svým mužem, které skončilo před chvílí. Jirku zavolali do práce, takže Marcela neměla šanci se při tak rychlém a krátkém milování udělat.

Ležela a myslela na Jirku, jak jí hladil. Jak jí přejížděl prsty po kůži, jak ji líbal na krku a na obličeji a pak se sama přistihla, jak si svoje tělo hladí sama. Musela si přiznat, že se jí to líbí. Dokonce jí to vzrušuje.

Zkusila si představit, co by všechno dělal Jirka, kdyby tu s ní byl a dělala si to sama. Hladila se jednou rukou po bříšku a druhou rukou si přejížděla po tvářích. Zajela si ukazováčkem do pusy. Chvíli ho sála a slabě kousala.

Pak si do pusy přidala prostředníček… Sála své prsty a strašně jí to vzrušovalo. Mezitím si druhou rukou přejela k prsům. Vyndala si mokré prstíky z pusy a začala si jimi hladit bradavky.

Pak si levou rukou přejela k pupíku a po kyčlích sklouzla ke stehnům. Hladila se na vnitřní straně stehen a někdy se dotkla i chloupků. Zjistila, že má pravou ruku šikovnější, a tak si právě s ní zajela do středu chloupků.

Nejdříve se tam hladila jen jemně a něžně, protože ještě přesně nevěděla, co jí bude dělat dobře. Když objevila poštěváček, navlhčila si prsty v puse a trochu přitlačila. Cítila jak jí projíždějí vlny vzrušení a rozkoše.

Levou rukou se vrátila k prsům. Hladila si je už o něco hruběji a rychleji. Pravou rukou si někdy zajela i dovnitř, aby to lépe klouzalo. Slyšela, jak zhluboka a rychle oddychuje.

Náhle se otevřely dveře. Byl to Jirka – zapomněl si klíče od kanceláře firmy. Když uviděl Marcelu, musel se okamžitě vysvléknout. Lehl si k ní, ale ona se strašlivě vylekala. Začal jí hladit tam, kde sama skončila.

Vrněla blahem a začala ho líbat. Jirkovi došlo, že jí to předchozí milování nestačilo. Lehl si tedy k jejímu klínu a začal jí jemně lízat. Hladil jí oběma rukama po prsou a jazykem přejížděl po poštěváčku.

Najednou byla Marcela úplně zticha. Bál se, že přestala dýchat. Ale kdepak – pod svým jazykem ucítil, jak se celá chvěje. Zaryla se mu nehty do rukou a prožila konečně řádně uspokojující orgasmus…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *