Matka chce abych jí udělal dítě

Chtěl bych vám něco říci o mojí mámě. Je jí 42 let a vypadá skutečně sexy. Je velmi hezká, pečlivě o sebe dbá a pravidelně cvičí. Podle toho jak vypadá jí mnoho lidí hádá o více jak deset let méně. Může si dovolit nosit krátké minisukně a těsná trička, která jí velice sluší a dělají mámu mnohem mladší.

Přiznám se, že spolu pravidelně souložíme již čtyři roky, od mých dvacetin pokaždé, kdykoliv je otec na pracovní cestě. Naštěstí pro nás vlastní obchodní firmu a pravidelně objíždí své pobočky v cizích zemích.

Nikdy jsem při souloží s matkou nepoužíval kondomy, protože máma je na pilulkách. Bylo to nádherné, cítit jak plním matčinu pochvu svým semenem bez obav z následků. Až jednou, po roční pravidelné kontrole, začala být matka trochu divná. Začala mluvit o biologických hodinách a, že už nemá mnoho času na to mít ještě další dítě.

To, o čem vám chci vyprávět se stalo asi tři měsíce po té kontrole u ženského lékaře. Otec se zrovna chystal na dvouměsíční cestu po svých firmách a kladl mi na srdce, abych se řádně staral o svoji matku. Jen kdyby věděl, jak rád a jak se o ni starám! Těšil jsem se, že budu zase spát v matčině posteli a nemohl jsem se dočkat. Požádal mě ještě, abych jej odvezl ráno na letiště.

To ráno, zatímco se otec ještě holil a oblékal, vešel jsem do kuchyně na snídani. Matka tam již byla a řekla: „Už se nemohu dočkat, až se vrátíš zpět z letiště!“ Pak udělala něco, co mě úplně odrovnalo! Vyhrnula si minisukni na břicho a stáhla si kalhotky dolů se slovy, že jí čas ubíhá, chce další dítě, ale otec jí ho odmítá udělat… Přestala jíst prášky, ale otec nemá zájem. Chce proto, abych jí dítě udělal já, chce aby to bylo moje dítě!

Při jejích slovech mi čurák úplně zkameněl. Matka, která mě přivedla na svět, chtěla, abych jí udělal dítě! Otočil jsem ji zády k sobě a opřel o kuchyňský stůl. Stáhl jsem si kalhoty a osvobodil svůj kolík trčící nyní dopředu. Sama jej uchopila a zavedla si jej do svého kanálu lásky, horkého a vlhkého touhou.

Neudržel jsem se a za jejího souhlasného hekání a sténání jsem ji mrdal jako fenu, úplně zdivočelý z té situace a pomyšlení, že dělám dítě vlastní mámě. Máma přirážela jako divá a povzbuzovala mě: „Dělej, než přijde tvůj otec dolů!“

V tom jsme jej slyšeli vycházet z jeho koupelny a matka řekla tiše, abych přestal. Ale já nemohl, tiskl jsem ji rukou na stůl a pokračoval v mrdání. Máma jen šeptla: „Och, Bože!“ když na mě otec zavolal, že už si nese věci do auta. Zavolal jsem na něj zpět: „Oukej!“ a pokračoval v mrdání, zatímco máma prosila, abych si proboha pospíšil, než bude malér.

Pak jsme slyšeli, jak se otec vrací z garáže pro kabát a rozloučit se s matkou. Ještě jsem zvýšil svoje úsilí, až jsem cítil, jak se mi semeno žene ven. Cítila to i máma a začala mě svým horkým přirozením vysávat a já plnil její vagínu svým nedočkavým semenem.

Po posledním výstřiku jsem rychle vytáhl ptáka z matčina těla a vytáhl si kalhoty vzhůru stejně jako ona v okamžiku, kdy otec vešel do dveří rozloučit se s matkou. Políbil ji na tvář, aniž si čehokoliv všiml, a řekl: „Jdeme synku.“ Jakmile vyšel ze dveří, políbil jsem divoce matku a zašeptal jí, že ji miluji. Ona se jen usmála a řekla, abych se rychle vrátil, že se nemůže dočkat.

Když jsem se co nejdříve vrátil, běžel jsem po schodech a cestou jsem se svlékal. Již nahý jsem vrazil do matčiny ložnice a našel ji, jak leží úplně nahá na posteli a usmívá se na mě. Jakmile jsem se objevil ve dveřích, roztáhla vyzývavě nohy od sebe a já uviděl její růžovou vyholenou kundu, na první pohled vlhkou nedočkavostí.

Přiskočil jsem k posteli a vsunul svou hlavu mezi matčina stehna. Začal jsem lízat a cucat to místo, které mě umí udělat tak šťastným. Hrál jsem si jazykem s jejím klitorisem tak dlouho, až se matka s divokým výkřikem prohnula do vysokého oblouku a já vysával její nektar, dokud její orgasmus neopadl.

Škemrala, abych do ní vrazil svého čuráka, což jsem velice rád učinil. Ani nevím kolikrát za ten den jsem vypustil semeno do matčiny pochvy, byl to divoký den, kdy jsme se milovali zcela bez zábran s jediným cílem, abych oplodnil svoji matku tak, jak si přála.

Příští den jsme opět promrdali, vyzkoušeli jsme snad každé místo v domě a kdejakou polohu. Tak to šlo po celou dobu, co byl otec pryč. Ten si musel svojí cestu ještě prodloužit o další měsíc, což nám s matkou jenom vyhovovalo. Už jsme nemuseli spěchat, protože matčin test byl pozitivní a bylo jasné, že otěhotněla hned, jak otec odjel.

Když se otec vrátil domů, byla matka již dva měsíce těhotná s mým dítětem. Matka řekla otci o nás dvou a zdůraznila, že to byl on, kdo ji k tomu kroku dohnal, když jí nechtěl další dítě dělat, a že může být rád, že si nenechala dělat dítě od někoho cizího. Otec se nejdříve hněval, ale pak se s tím smířil, že to vlastně nebyla nevěra v pravém slova smyslu, bylo to v rodině.

Máma mu rovněž řekla, že souhlasíme s tím, že ji může rovněž mrdat po dobu těhotenství, ale spát v posteli bude pouze se mnou. Otec stejně neustále cestoval, takže jsem těhotnou matku obdělával pouze a velice rád já. Musím říci, že v té době byla ještě divočejší a smyslnější než dříve a někdy vám to třeba také budu vyprávět…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *