Návštěva prarodičů I.

„Už jsme tady!“ zvolala babička, když společně s dědou došli před dveře bytu se svými zavazadly. Zazněl jásot dětí, když pět z nich obklopilo babičku s dědou.

Babička a děda všechny objímali a poplácávali mladé pevné prdelky svých vnoučat. Babička obzvlášť pečlivě tiskla svoje mohutné poprsí na dětské hrudníčky cítíc, jak jí tuhnou a tvrdnou bradavky z těch dotyků. Dědův dlouhý penis byl tvrdý již od chvíle, když přišli a nyní jej tiskl proti slaďoučkým tělíčkům svých mladičkých vnuček – spokojený, že je opět cítí.

Obzvlášť Emilka – šestnáctiletá – jejíž prsy již začínají velikostí soupeřit s matčinýma a babiččinýma. „Jak ráda tě vidím, dědo!“ zářila Emilka když pokrývala polibky jeho rty.

Děda cítil, jak jazyk jeho vnučky vniká do jeho otevřených úst. Jejich jazyky si společně hrály, jak se jejich těla tiskla k sobě. Babička měla svoje ruce okolo dvojčat – Jana a Ivana – kterým bylo patnáct let a pomalu se měnili v muže.

A ještě jedna dvojčata – ta rodina měla ještě další dvojčata – dvanáctiletou Karlu a Pavlu – objímala dědečkova stehna zrovna ve chvíli, když se Emilka a on věnovaly svým francouzským polibkům.

„Mami! Tati!“ zazněl výkřik z kuchyně, když 34-letá Anna vešla dolů po schodech a do vstupní chodby. „Ahoj Anno!“ zvolal její otec, pevně ji objal a políbil zrovna tak vášnivě jako před chvílí Emilku.

„Hmmm. Cítím chuť Emilčiny rtěnky na tvých rtech. Vidím, že ta malá děvka neplýtvá čas sváděním vlastního dědečka!“ řekla své dceři a rozpustile plácla svoji nejstarší dceru přes zadek.

Anna pak padla do mohutné náruče svojí matky. „Ahoj mami. Vypadáš stále nádherně!“ tiskla Anna svoji vyvinutou hruď proti matčině, cítila jak její bradavky tuhnou při dotyku matčiných a jejím celým tělem přejela vlna vzrušení a žádostivosti až dolů mezi její nohy.

„Ach, děda má tak velký penis!!“ zahihňala se Karla a její dvojče se hihňalo s ní, když jejich hebké mladé ručky hladily velkou bouli na dědových kalhotách. „Můžeme ti ho dědo vyndat? Můžeme?“ žadonily unisono.

„Oh, ano, to je přesně to, co my potřebujeme!“ řekla babička a zamávala rukama. „Pojďte děti – pojďte se trochu pobavit!“ řekla Anna a odvedla prarodiče s jejich pěti vnoučaty do obývacího pokoje, který byl právě proti vchodu.

Anna stála ve dveřích a obdivovala svoje děti, jak nedočkavě svlékají její rodiče ze šatů. V momentě její otec – ještě pěkný ve svých 54 letech – stál nahý uprostřed obývacího pokoje, jeho dlouhé mužství trčelo dopředu jako mohutné kopí. Její sladké dcerky – všechny tři najednou – klečely před svým dědečkem a začaly lízat jeho penis svými nádhernými mladými jazýčky.

Pečlivě jej olizovaly v celé jeho délce, pak změnily způsob a braly jeho rudou, opuchlou hlavu do svých těsných mladých pusinek. Jejich ručky instinktivně sevřely dlouhý válec a začaly po něm jezdit každá zvlášť sem a tam.

Dvojčata obzvlášť obdivovala velké prsy jejich starší sestry a ráda si s nimi hrála (což se Emilce samozřejmě líbilo). Emilka a Karla byly spojeny ve vášnivém francouzském polibku, když se Pavla snažila, seč mohla, dostat do svých malých dětských úst opuchlý úd svého dědečka. Emilka a Karla se pak začaly rovněž svlékat, jedna druhou.

„To je ono, Pavlo! Cucej můj penis! Ohhhhhm, jaké vy jste malé sladké děvky!“ děda sténal, když ten malý andělíček cucal velký žalud jeho tvrdého čuráka.

Její zlatavé vlasy sebou házely, jak její ústa jezdila sem a tam. Její ruka usilovně jezdila po tlustém válci dědova penisu, prsty sevřené okolo něj. Muselo to pro ni být zábavné (neboť ani otcův ani bratrův penis nebyl tak tlustý jako dědův), pomyslela si její matka – toužíc vidět, jak tlustý čurák mrdá holou píču její malé dcerky. Chtěla by, věděla. Ale právě nyní jejího otce uspokojovalo, jak ta malá čertovsky cucala jeho penis.

Anna se podívala na svojí matku – nyní nahou a ležící roztažená na gauči. Ivan a Jan, její synkové, nemeškali a bleskově ze sebe shodili svoje trička a kalhoty. Anina matka měla chlapce na svých ramenech. Oni oba dva sáli její prsy, zatímco jejich ruce pracovaly společně v houštině chlupů jejího klína. Stočila se tak, aby mohla laskat jejich sladké mladé ocasy.

Ti chlapci byli ještě v pubertě a teprve vyspívali, ale jejich tvrdé penisy byly pěkné na jejich věk a Anna si představila, jak právě začínají stříkat ohromné množství spermatu. Ucítila horkost a vzrušení ve svém vlastním rozkroku, když si pomyslela na sperma, které oni nastříkali do jejích otvorů…

„Jééje babi – tvoje kunda je tak vlhká. Můžu jí lízat? Vsadím se, že má správnou chuť!“ zvolal Ivan.

„Ty malý kundolízálku. Běž tam dolů a strč ten tvůj zvědavý jazyk do mé pochvy!“ pobídla babička svého malého vnuka. „A ty Jane. Přistrč mi ten tvůj tvrdý kolík, aby ti jej mohla babička pořádně vykouřit!“

Ivan si klekl dolů mezi babiččina stehna. Jeho malé prstíky zkušeně rozhrnuly odulé pysky babiččiny kundy – zrovna tak jej to Anna učila – a jeho jazyk zajel do štěrbiny babiččiny vlhké kundy.

„Ááách, anóó! Tak mně mrdej jazykem, ty malý bastarde! Kdo tě to jenom tak krásně učil!“ zasténala babička, když ucítila ve své kundě kmitající jazýček svého vnuka.

„Budeš nás mrdat, dědo?“ škemrala Karla z protějšího rohu obýváku. Vylezla na pohovku a roztáhla svoje dlouhá štíhlá stehna – rozevírajíc tak pysky svojí holé vlhké kundičky. „Strčíš mi do ní svůj velký ocas, dědo?“ řekla nedočkavě ta malá děvka.

„Ještě ne. Malá Pavla ještě nevykouřila mého čuráka. Emilko – pojď sem pod nás a lízej svojí sestře buchtičku! Já chci vidět, jak jí pořádně uděláš jazykem!“ řekl děda.

Emilka poslechla a vsunula svoji hlavu pod rozevřenou kundičku svojí sestry. Její jazyk začal kmitat, když Karla sevřela sestřinu hlavu a třela svojí kundu o Emilčinu tvář.

„Tak je to správné! To je ono!“ vzdychal děda. „Jaké jste malé sladké kurvičky. Oh můj Bože, Pavlo. Ty nádherná kuřačko čuráků!“ zvolal na Pavlu, která pokračovala v kouření čuráka svého dědy.

„Ach babi! Bože! Cucej můj penis!“ sténal Jan. Anna se na něj dívala a poznala, že její syn byl již tak vzrušený, že nevydrží dlouho. Ale to bylo v pořádku. On to dělal často při svém prvním výstřiku, že byl brzo hotov. Anna věděla z vlastní zkušenosti, že bude v minutě zase tvrdý a připraven, že může stříkat sperma snad celý den!

Pozorovala jeho tuhou malou prdelku, jak mrdá babičku do úst. Anna to již znala. Jeho přírazy se začaly zrychlovat, krátkými rázy mrdal babičku hluboko do krku v předtuše blížícího se výstřiku.

Babička byla zkušená, samozřejmě i ona věděla, co se děje. Již předtím cítila, jak se vnukův penis v jejích ústech začíná chvět a tušila, co se blíží. Rychle vyplivla vnukův penis a začala jeho dospívající pyj honit rukou.

„Stříkej, Jendo! Stříkej na svojí babičku! Stříkej na mě svoje semeno! Chci, abys všechno vystříkal svojí babičce do tváře!“ povzbuzovala jej divokými výkřiky.

Bílý proud vystříkl jako bystřina z malé dírky chlapeckého penisu. Sperma dopadlo na babiččinu tvář a stékalo dolů na její hruď. Další dávku chytila do úst, ale další dvě dopadly na její sevřené rty. Semeno jí stékalo po bradě a ona se snažila svým jazykem slíznout vše, co mohla. Směrovala žalud vnukova penisu před svojí tvář, než slízala pečlivě zbytky sperma z jeho penisu.

„Oooh, Jeníčku. Tvoje semeno je tááák dobré. Bože jak babička miluje vaše semeno, moje zlatíčka!“ – „Dobře babi. Dostaneš ho tento víkend moc a moc!“ odpověděl Jan.

„Líbej mně, Jeníčku! Dej mi svoje sperma!“ řekla babička. Potom ji Jan odvedl na gauč. Jeho ruce hladily a laskaly její prsy, když se nad ní sklonil v hlubokém vášnivém polibku. Jejich jazyky se vzájemně zkoumaly a laskaly a Jan lízal svoje vlastní šťávy z babiččiny tváře.

Babička byla vzrušená a rozpálená ze svého chování se svými vnuky, její prsty hladily vlasy Ivana, který stále ještě lízal její kundu, jako by se toho nemohl nabažit.

„Ivánku, zlatíčko. Nech toho a pojď již konečně svojí babičku mrdat. Babička chce, abys ji mrdal, až budeš také stříkat svoje semeno!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *