Návštěva prarodičů II.

Ivan se zvedl nad babičku. Vzal do ruky svůj penis, mladý kolík a strkal jej mezi její rozšklebené kundí pysky. Její kunda byla mokrá a horká od jejích šťáv a jeho slin a tak snadno vrazil hlavu svého čuráka do té staré štěrbiny.

Babička zasténala jakmile ucítila vnukův penis vnikat do svého těla a divoce zvedla nohy v touze co nejdříve mít celou jeho délku v sobě.

Jakmile jeho čurák zajel v celé délce do babiččiny kundy, začal s ním Ivan jezdit v babičce sem a tam, zatímco ona s Janem pokračovala s olizováním zbytků Janova semene. Ivanova tvář byla pokryta šťávami z babiččiny kundy jak jí pečlivě lízal a on se je snažil rovněž svým jazykem slízat dolů. Pak se jazyky všech tří setkaly když Ivan začal bušit svým čurákem do babiččiny kundy.

„To je ono, zlato!“ vykřikla. „Nech ve mně toho tvýho nádhernýho čuráka! Mrdej! Mrdej svojí babičku! Mrdej mě tvrdě ty malý kundolízku!“

„Ach, já už jsééém!“ křičela Karla.

Anna měla svojí ruku v kalhotkách, hrajíc si se svým klitorisem při pozorování těch incestních orgií svých dětí s jejími rodiči probíhajících před jejíma očima – viděla jak její dcera Emilka lízala klitoris malé Karly a přitom strká svůj prst hluboko do její tekoucí štěrbinky.

„Líbí se ti to takto, sestřičko?“ ptala se Emilka Karly. „Ach ano, mrdej mě tak!“ „Chceš dědův penis do své buchtičky?“ ptala se Emilka. „ANO! Chci dědova čuráka cítit v sobě! Chci aby mě děda mrdal!“

„To je špatné, píčo! Já jsem nejstarší! Já ho dostanu první! Ale když budeš dobrá, může ti děda vystříkat svoje semeno na tvojí tvář. Je to tak správně?“ ptala se Emilka, vědouce, že to by mohlo té malé divošce stačit.

„Ano, chci aby děda stříkal na mojí tvář! Pak to můžeš ze mě slízat! Oh Emilko! Já už jséééém!“ to děvče přímo šílelo svíjejíc se v milostné křeči slasti.

Děda se těšil z té podívané a Pavlina kouření jeho penisu, ale nyní již byl připraven mrdat svojí sladkou malou a nadrženou vnučku. „Pavlo. Běž na gauč a sedni si na tvář tvojí sestry svojí kundičkou!“ řekl vilně.

Pavla udělala jak jí děda řekl. Přešla k pohovce a sedla si obkročmo nad tvář svého dvojčete. Pak spustila svůj klín tak, že se její holá kundička ocitla přímo nad tváří Karly.

Karla, ještě v bolestné křeči slasti ze svého orgasmu, uchopila svojí sestru za stehna a přitáhla si jí rychle dolů ke svým ústům – hladově tápajících po sestřině dětské píče.

Děda přistoupil za Emilku a klekl si na podlahu. Vzal svůj masivní penis, ještě mokrý od Pavliných slin a tlačil ho dolů do rýhy Emilčiny sladké dívčí prdelky.

„Ohhhhhh dědóóó! Kam ho strkáš?“ vykřikla ta šestnáctiletá kurvička. „Chceš abych tě mrdal?“ „Ano! Mrdej mě tím tvým čurákem, dědo!“ zakňučela. „Tak mi ukaž jak lížeš zadní dírku tvojí mladší sestřičky, Emilko!“ požadoval děda.

Emilka si klekla za Karlu, dala svojí ruku pod její stehna a zvedla si je na ramena. Tím se jí otevřela cesta k jejímu zadnímu otvůrku.

Emilka přitiskla svojí tvář k zadku své sestry a jazykem začala jezdit okolo růžového otvůrku, pomalu tlačíc jazyk dovnitř. Karla začala sténat mezi stehny své sestry Pavly, která tiskla svojí kundičku na sestřina sténající ústa. Emilka kmitala jazykem v zadku své sestřičky s rostoucím vzrušením.

„To je ono, Emilko. Jen lízej sladký zadeček svojí sestřičky ať se můžu dívat když tě budu mrdat!“ s těmi slovy začal děda tlačit špičku svého ohromného žaludu do vchodu Emilčiny mokvající píči.

Anna viděla jak otec objal dcerku okolo pasu, snažil se vtlačit svůj ohromný válec do dívčího tělíčka až se i jí zmocňovalo divoké vzrušení. Anna přistoupila blíž, poklekla u svého otce a svými prsty poprvé po několika letech objala jeho tvrdý penis.

„Sem tati. Dovol mi pomáhat ti v mrdání mé dcerky, tvojí vnučky!“ řekla, sklonila hlavu a políbila penis dlouhým vášnivým polibkem. Potom roztáhla co nejvíce mokrý vstup do kundy své nedočkavé dcerky a zasunula do něj fialovou hlavu otcova čuráka.

„Strč ho do ní, tati. Mrdej sladkou kundičku mého zlatíčka!“ pobízela otce.

Děda pomalu zasunul svůj žilnatý penis do kundy svojí vnučky. Emilka zakňučela jak ten tlustý píst roztahoval zpočátku nesnesitelně její ještě těsnou dívčí kundičku, více než dosud používaný matčin vibrátor.

„To je ono. Mrdej jí dobře a hezky, tati!“ vybízela Anna svého otce. Pak se sklonila a políbila svojí dcerku, přerušujíc tak Emilčino lízání malé Karliny prdelky.

„Líbí se ti dědův čurák?“ zeptala se Emilky. „Ach, bože, a jak, mami! Ano!“ odpověděla vzrušeně: „To je tak nádherné když mě děda mrdá do mojí kundičky!“

„Ano, ty jsi moje malá mrdavá holčička. Líbí se ti to, viď?“ vrkala Anna. „Ano, mami. Miluji být rodinou kurvou! Jak krásně jsi mě to naučila!“ zvolala Emilka když dědův čurák zcela vyplnil její kundu celou svojí délkou a začal v ní jezdit sem a tam.

Náhle se ozval divoký výkřik babičky. „Oh, Jendo. Oh, mrdej! Už jseééém! Babička už jééé! ANO! ANO, MRDEÉÉJ! MRDEJ MĚ! MRDEJ MĚ!“

Anna zaslechla výkřiky a pohlédla tím směrem. Spatřila bílou holou prdelku svého mladého synka jak sebou hází a buší do klína své babičky.

Anna rychle odskočila od otce s dcerkami, přešla místnost a klekla si za synovy kmitající stehna. Sevřela jeho malou, tuhou prdelku, roztáhla obě pevné půlky od sebe aby mohla svým jazykem zajíždět do rýhy mezi nimi a obzvlášť pak přes růžový otvůrek. Věděla, že takto urychlí příchod jeho vyvrcholení.

„Ach Bože, MAMÍÍ! Já budu stříkat!“ vykřikl rychle Ivan.

„Stříkej Ivane! Stříkej mi na kozy drahoušku! Vystříkej svůj sladký náklad na svojí nedočkavou babičku!“ pobízela jej babička.

Po těch slovech vytrhl Ivan svůj ještě chlapecký chvějící se a lesknoucí se penis z babiččiny horké a mokré kundy. Hned se jej zmocnila babiččina zkušená ruka, namířila jeho špičku na svojí hruď a šikovnými prsty dosáhla prvního mohutného výronu bílého hustého semene.

Ivan se svíjel ve slastné křeči vyvolané rukama své babičky na jeho čuráčku a současně i jazykem své maminky, kmitajícím v jeho roztoužené prdelce. Během několika vteřin byly babiččiny kozy i tvář pokryta bílými cákanci chlapeckého semene.

Babička sevřela svoje mohutné cecky k sobě a přistrčila je ještě blíž k cukajícímu se čuráčku jejího vnuka. Anna ochotně nahradila ruce svojí matky svýma a se stejnou dovedností ždímala s čuráčka svého syna všechny jeho zásoby. Nakonec se sklonila a vsála jeho chvějící se penis do svých úst aby z něho pečlivě vysála i ty poslední kapičky této ženské pochoutky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *