Hraní s mámou IV.

„To bylo nádherné, maminko. Taky se ti to líbilo?“ znaveně, ale šťastně oddechoval. „To víš, že ano, zlatíčko moje. Bylo to úžasné! Ty pokaždé dovedeš svoji maminku potěšit, když jí to takhle hezky děláš.“

„Myslíš, že už máš vevnitř tam dole všechno čisté a hezké? – „Ano, zlatíčko,“ odpověděla Anna. Tímto originálním způsobem vysvětlila svému synkovi, že nastříkáním svého semene do ní ji vevnitř vyčistí. Věděla, že její lež nemusí vydržet dlouho, ale chlapec má již nyní dostatečný motiv k tomu, aby ji mrdal a pokračoval tak v jejich aktivitách.

Chlapci vyklouzl povadlý penis z matčina zadku. Nakonec klekl zpět do vody, Anna se otočila a políbila jej něžně na ústa. „Teď si odpočineme od našeho mytí,“ řekla. Namydlila a opětovně opláchla celé chlapcovo tělíčko a pak, navzdory své únavě, prokázal tu samou službu Vítek své chlípné matce. Přesto, že již velmi důvěrně znal matčino tělo, s rozechvěním jej houbou omýval, přičemž největší pozornost věnoval její pochvě a jejímu nedávno mrdanému zadku a nezapomněl ani na její velké, těžké prsy.

Nakonec matka a syn vylezli z vany ven. Anna stála, zatímco Vítek, aniž by se jí ptal, svědomitě utíral její tělo, jako obvykle nejvíc koncentrovaný na její intimní místa – prsy a klín se zadkem. Potom Anna utřela svého synka, zatímco se smál jejím lechtivým dotykům a nakonec mu pomohla obléknout si pyžamo.

Anna pak odvedla Vítka do jediné ložnice v domku, který jí zůstal, když ji opustil manžel poté, co se chlapec narodil. Od malinka tady měl jako batole postýlku a pak se s ním matka dělila o své dvojité manželské lůžko.

„Dobrou noc, mami,“ řekl Vítek a zachumlal se pod přikrývku. „Dobrou noc, zlato,“ usmála se Anna hřejivě a políbila jej na hlavu. „Přijdeš do postele brzo?“ zeptal se Vítek. „Ano. Nebudu pryč dlouho, možná hodinu. Budeš chtít potom probudit? Jestli ano, můžeš si s maminkou hrát v posteli znovu!“

„Skutečně bych mohl?“ zazubil se Vítek chtivě. Hrátky s maminkou v koupelně jako dnes byly na denním pořádku již dlouhý čas, ale pouze v několika posledních týdnech on a jeho matka začali dělat podobné věci v posteli.

„To by bylo skvělé,“ pokračoval a oči mu svítily vzrušením. „A mohl bych ležet na tobě, mít ptáčka v tobě a hrát si s tvými balónky a jezdit ptáčkem v tobě? Můžeme si hrát také jiné hry, třeba bych mohl strkat svojí pěst do tvé pochvy nebo zadku. A taky chci dělat to, jak ty sedíš na mně a poskakuješ nahoru a dolů po mém ptáčku, až do tebe vystříknu, a přitom si hraju s tvými balony, jak se tak krásně houpou sem a tam a…“

„Ano, ano, to víš, že ano!“ zasmála se Anna, uklidňujíc svého synka před přílišným vzrušením. „Až budeš vzhůru, budeme spolu dělat všechny ty věci a možná ještě další, ještě krásnější. A můžeš mít svého ptáčka v mojí přední i zadní dírce, jak dlouho budeš chtít a moc!“ zašeptala spiklenecky.

„Já rád jezdím svým ptáčkem v tvých dírkách, maminko, hlavně v zadní,“ zahihňal se Vítek. „Jsi tam tak krásně těsná. Ale tvoje přední dírka se mi taky líbí, je tam vevnitř tak měkoučká a teplá a cítím na svém ptáčku, jak mě krásně svíráš, a nejhezčí je, když pak vystříknu. Chtěl bych do tebe stříkat pořád a pořád,“ zavzdychal zasněně a pak se znova uchichtl.

„Takže tě mám vzbudit, když se vrátím a ty budeš spát?“ ujistila se matka. „Ano, prosííím!“ prosebně zvolal Vítek. „Nechceš skutečně raději již spát?“ – „Ne, mami. Já budu v pořádku, uvidíš. Trochu si s tebou pohraju a pak budu zase spát.“

„Tak dobře. Tak… Uvidíme se později.“ Anna znova políbila svého synka a zvedla se. Byla stále ještě nahá a její krásná, plná postava s velkými prsy zářila ve světle noční lampičky. Zhasla lampičku a otočila se k odchodu z ložnice. Zaslechla Vítkovo zívnutí.

„Já myslím,“ řekla a zastavila se ve dveřích: „že bych nemusela být pryč dlouho. Vlastně přijdu k tobě do postele za deset minutek.“ „Dobře, mami,“ odpověděl Vítek. Hrál si nedočkavě se svým penisem pod pokrývkou a cítil, jak je opět tvrdý. „Budeš ještě vzhůru, když se vrátím k tobě?“ – „Ano, určitě!“ A zůstal!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *