Hraní s mámou III.

„Mohl bych tam už strkat svého ptáčka?“ zeptal se Vítek, jako by četl hříšné myšlenky své zvrhlé matky a vytáhl mokré prstíky z její toužebně rozevřené pochvy. Jejich bříška byla velmi kluzká a vlhká – nejen od mycího gelu.

„Ano, zlato. Je čas nahradit tvoje prstíky tvým ptáčkem a čištění pořádně dokončit. A nezapomínej ho strkat co nejdál, moje dírka potřebuje vyčistit až na dno! A nesmíš hned vystříknout, potřebuji pořádně vyčistit!“

„Ano, maminko, neboj se, já vím, jak to chceš dělat!“ odpověděl radostně Vítek a uchopil svého ptáčka dychtivě do ruky. Jeho matka se ještě trošku nadzvedla na všech čtyřech, horní část jejího těla vyklouzla z vody a její plné, těžké prsy se houpaly nad vodní hladinou, dotýkající se jí velkými, růžovými bradavkami. Ty bradavky byly viditelně ztopořené a její rozevřená pochva přímo vyžadovala další pozornost jejího rozkošného synka.

Vítek se ihned rovněž trochu posunul tak, že klečel přímo za svojí čekající matkou. Držel svého ptáčka v ruce a přisadil jej opatrně k rozevřenému, vlhce se lesknoucímu ústí matčiny pochvy. Anna nemusela dlouho svého synka učit, jak má zasunout svůj penis do ní; naučil se to velice rychle a zručně.

Rychle a s radostným, triumfálním heknutím Vítek vsunul 7,5 cm dlouhý tvrdý váleček svého dětského penisu do matčiny kluzké, vlhké a horké kundy. „Uhh, mami, už je tam!“ vydechl a poplácal ručkama matčin kulatý zadek. „Já vím, drahý,“ zašeptala Anna: „já ho tam cítím v sobě. Mhhhmmhm, to je hezké. Tak a teď hezky pracuj s ptáčkem sem a tam, miláčku, jako hodný chlapeček.“

Vítek začal dělat, jak mu maminka řekla. Povytáhl napůl svého ptáčka z matčiny pochvy a pak jej opět strčil zpět. Annu zaplavil pocit nepopsatelného blaha. Vítek rozvlnil vodu kolem sebe, jak začal jezdit svým penisem v matčině pochvě čím dál rychleji. Cítil, jak se jej zmocňuje napětí předcházející výstřiku jeho semene, ale nezapomněl na matčina slova a snažil se jej ovládnout. Chlapec zpomalil svoje úsilí a nakonec zastavil úplně. Pak se odtáhl a jeho malý, ale tvrdý penis vyklouzl z matčiny pochvy. Vítek pak obrátil pozornost na matčinu další dírku.

Vymáčkl si trochu gelu na svoje malé prstíky a pak začal jezdit bříškem jednoho kluzkého prstu přes matčin anus, snažíc se zasunout prst dovnitř. Zatlačil a jeho prst zajel snadno do matčinu zadku.

„Jemně, broučku,“ upozornila ho matka. Vítek tlačil dál a po chvilce cítil, jak povolil matčin svěrač a celý jeho prst zajel do horké, těsné trubice matčina konečníku.

„Můžu pokračovat, maminko?“ zeptal se opatrně hekající matky. „Ano,“ odpověděla Anna a její hlas se chvěl vzrušením. „Ano. To je ono. Chvilku to zatlačí, ale už je to v pořádku. Už můžeš pokračovat!“

Vítek se pousmál a začal jezdit svým prstem v matčině svírajícím konečníku. Jeho matka hekala a vzdychala a Vítek již věděl, že tyto zvuky jeho matka vydává, když se jí líbí, jak jezdí svými prsty či ptáčkem v jejích dírkách. Pouze z počátku jejich her si hlupáček myslel, že maminka sténá bolestí, ale pak pochopil, že je to právě naopak.

„Hmmmm, Vítku, to je krásnééé!“ vzdychala Anna. Vítek cítil, jak jeho penis opět tvrdne a chvěje se vzrušením. Vítek věděl, že se blíží chvíle, kdy jej bude moci vsunout do toho zadního otvoru matčina těla, mnohem těsnějším a tím i dráždivějším, než její pochva. Jeho prst již jezdil zcela lehce a tak přidal druhý a nakonec i třetí. Viděl, jak se matčin konečník rozevírá, rozšiřuje a připravuje se tak na jeho ptáčka.

„Nyní už mě můžeš čistit svým ptáčkem.“ požádala jej po chvilce matka. „Hned, mami!“ zvolal Vítek radostně.

Vytáhl své klouzající prsty z matčina zadního otvoru a opět poklekl těsně za ní, připraven na poslední dějství jeho pravidelné práce. Nasadil špičku svého čuráčka na rozevřené ústí matčina konečníku a přidržujíc jej rukou proti ohýbání, začal jej tlačit dovnitř.

„To je ono,“ hekala Anna. „Ano! Jen pokračuj a nepřestávej. Strč ho tam, drahý!“ – „Uuuuuh! Mami, už je tam!“ zvolal radostně Vítek, když špičku svého penisu protlačil přes sevření matčina svěrače.

Během chvilky se mu povedlo zasunout do matčina těsného konečníku svůj penis až nadoraz a ucítil přitom velké potěšení, když viděl, jak jeho penis klouže do matčina anusu. „Už je tam, mami. Cítím to tak hezky. Tohle mám moc rád.“

„A nyní jezdi sem a tam,“ pobízela Anna svého malého souložníka. „Vyčisti pořádně matčin anus. A taky se tam do mě vystříkej. Potřebuji, abys do mě stříkal. Víš, jak to tvojí mamince dělá dobře a jak mám potom dírky krásně vyčištěné!“

„Já budu stříkat, mami!“ oznámil vesele Vítek, držel svoji matku za stehna a začal ji sodomizovat. „Mně se to moc líbí také, maminko!“

Ten dospívající chlapec začal jezdit svým čuráčkem dozadu a dopředu v matčině svírajícím konečníku, oba přitom hekali a vzdychali s nezměrným požitkem. Chlapcova ještě holá varlátka plácala do matčiny zarostlé, vlhké kundy. Jeho penis byl samozřejmě ještě dětsky útlý, ale matčin konečník byl pro něj dostatečně těsný.

Vítek měl ve tváři výraz plné koncentrace, když mrdal svojí matku v konečníku. Unavil se rychle pro své mládí, ale nikdy nepřestal v půlce, dokud nedokončil svoji práci. Věděl, že by to bylo nepříjemné pro jeho matku, ale hlavně pro něj, že by přišel o své nové potěšení a slast.

„Mami, mami! Já už budu stříkat!“ vykřikl Vítek po minutě mrdání v matčině konečníku. „Já… Já už… Stříkááááám… Do… Tvého zadkůůů!“

„Dělej to, synku, stříkej, stříkej…,“ zvolala Anna. „Stříkej do mě!“ Snažila se zůstat v klidu, nechtěla polekat svého syna chlípnými a obscénními výkřiky rozkoše, ale bylo velice těžké udržet svůj hlas v klidné poloze.

„Stříkej do mého zadku, miláčku! Mnnnnnnn! Uuuuuuu! Óóóóóhh!“ Vítek jezdil svým holým čuráčkem v matčině zadku sem a tam a dětským hláskem vykřikl v extázi pokaždé, když vystříkl svoje chlapecké semeno do matčina konečníku.

„Áááách, miláčkůůů! To je krásnééé!“ sténala jeho matka cítíc, jak sebou malý, ale tvrdý čuráček jejího synka pokaždé škubne v jejím těsném konečníku, když vystříkl další dávku horkého semene.

„Mami… Mami… Uuuuh!“ vyrážel ze sebe Vítek, držel svojí matku za stehna a jako ve vytržení narážel svým tělíčkem na její velký, široký zadek v extázi nepoznané slasti. Nakonec si, když vystříkal do své matky těch pár kapek svého mladického semene, hluboce vydechl. Cítil se náhle strašně unavený…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *