Hraní s mámou VII.

S již určitou dovedností ve svém počínání Vítek přisadil špičku svého penisu do mírně roztaženého ústí matčina konečníku. Anna se zachvěla očekáváním, když ucítila dotyk synkova penisu.

Vítek zatlačil klínem dopředu, překonal odpor matčina svěrače a rychle zajel svým penisem do matčina konečníku. Z úst mu unikl vzdech, když ucítil nádherný pocit sevření svého penisu horkým, těsným a svírajícím konečníkem… Uchopil matku za stehna a začal svoji sodomizaci matčina konečníku jezdíc penisem sem a tam.

„Uuuuhh, uuhh, uuhh,“ hekal, jak usilovně mrdal svoji matku do konečníku. Cítil se docela unaven svým úsilím, ale věděl, že bude mít potom dost času na odpočinek a spánek. Chtěl dosáhnout toho, aby se mu povedlo, jako již několikrát předtím, vystříknout alespoň pár kapek semene a prožívat ty nesmírně slastné chvíle uvolnění a uspokojení. Věděl, že by nemohl usnout, kdyby se mu to nepodařilo a nevyprázdnil svoje varlata.

„Ano, miláčku, tak je to správně, ano,“ předla Anna s hlavou položenou na polštáři. „Och je… Rychleji… Och, zlato, ty to svojí mamince děláš tak krásně! Mmmmm!“

Vítek začal zrychleně dýchat, jak sodomizoval svoji matku čím dál rychleji, jeho bříško mlaskavě naráželo na matčin vyšpulený zadek, klouby na rukách mu úplně zbělely úsilím, jakým se držel stehen své matky.

„Už skoro stříkám!“ zvolal udýchaně a za chviličku poslušně vytáhl svůj mokrý penis z matčina konečníku. „Dobře, Vítku,“ řekla Anna a zvedla se. „Lehni si na záda, já tě vysaju!“

Vítek se zkušeně položil na záda a zoufale pozoroval svůj penis trčící vzhůru a na jehož špičce se již objevily kapičky předsemene. Anna si klekla vedle svého synka, sklonila se a vsála jeho nedočkavostí se chvějící penis do úst. Zkušeně sevřela rty okolo žaludu v místě, kde přechází v dřík a kde je mužský penis nejcitlivější. Jazykem dráždila špičku žaludu a současně jej sála. Věděla, že touto osvědčenou metodou zaručeně dosáhne svého účelu v co nejkratším čase.

„Uh, uuuuuhh, mami… Mami… Už, už, už stříkáááám!“ nemohl ze sebe pod náporem slasti vykoktat. „Ano! Já stříkám, já stříkááám! Ááááách!“

Anna ucítila, jak chlapcův penis v jejích ústech začal bobtnat náporem ženoucího se semene a v příštím okamžiku s cuknutím vystříkl z jeho špičky první výron lávy. Anna s cukajícím synovým penisem v ústech sténala vzrušením a lačně vysávala sladké synkovo semene z jeho cukajícího se penisu. Když ze synova penisu vystříkl poslední pramínek lávy, Anna láskyplně olízala celý penis, vzhlížejíc s úsměvem na svého synka, který s blaženým výrazem ve tváři udýchaně pozoroval počínání své zvrhlé matky.

„Mmmmm,“ předla Anna jako kočka když pečlivě olizovala chlapcův změklý penis. „To je pochoutka!“ usmála se spokojeně na svého synka. „Teda to byla nádhera, mami!“ poznamenal Vítek spokojeně. „Wow! Dělal jsem to do všech třech tvých dírek a vystříkl jsem až do té poslední. Líbilo se ti to také tak?“ dodal s trochou samolibosti.

„No a jak, miláčku! Hraješ si lépe než mnohý dospělý muž! Umíš svoji maminku skutečně pořádně potěšit. Jsi přece můj miláček!“ – „A ty jsi moje nádherná maminka!“

„Chceš, miláčku, spát nahý?“ – „No jistě, maminko. Nepotřebuji si obléci pyžamo, jsem po tom hraní celý rozehřátý!“

Anna se natáhla a zvedla pokrývku, ležící na podlaze. Přetáhla ji přes svého synka a přes sebe a přitulila se k Vítkovi. Byla šťastná, že naučila svého synka těmto milostným hrám a vůbec si nedělala nějaké výčitky svědomí či morálky. Vždyť se to líbí i jemu a pak nemůže jít o nic špatného, pohlédla hrdě na svého synka. Ten si nenuceně hrál s jejími prsy a přitom zíval, již znaven z té předchozí fyzické námahy.

Po tak namáhavém dni Vítek usnul velice rychle s radostnými myšlenkami na další milostné hrátky se svojí maminkou již zítra…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *