Adélčini miláčci I.

Pro Adélu to všechno začalo velice jednoduše – tajně vyslechla rozhovor svého vnuka Jiřího a jeho kámoše Jana, když stáli před jejím domem. Přijeli tenkrát do Prahy na koncert rockové skupiny, přijeli o den dříve a Adéla se začervenala studem, když slyšela, co si na schodišti povídají.

„Jirko, promiň, ale tvoje babička je vzrušující žena!“ řekl Jan. „Co, co tím myslíš?“ ptal se překvapeně její vnuk. „Co tím myslím, co tím myslím? Viděls ty její nádherný kozy? Páni, ty jsou!“ „Ty vole, vždyť mluvíš o mojí babičce!“ reagoval překvapeně Jirka. „No a co, neříkej, že sis těch jejích koz nevšiml!“ tvrdil Jan. „To jo, ano, možná všimnul… Ale to je šílenost!“ koktal Jirka.

„No a co, neříkej, že by sis nechtěl ty kozy prohlédnout trochu zblízka, já teda určitě,“ pokračoval kámoš. „No abych se přiznal, docela by se mi to líbilo, ale je to moje babička…,“ přiznal se Jirka rozpačitě. „Tak to někdy zkus a uvidíš!“ radil mu jeho kámoš a víc už Adéla neslyšela.

Ještě dlouho do noci přemýšlela o tom, co slyšela od těch dvou mladíků, z nichž jeden byl její vnuk a z hrůzou si uvědomila, že jí ta slova lichotila místo toho, aby ji rozzlobila. Místo svatého rozhořčení nad nevychovaností mladíků jí její fantazie celou další i následující noci předkládala mnoho způsobů, jak s takovým mládencem strávit příjemné chvíle ve dvou (či více!) a nebylo jí to vůbec proti mysli. Naopak byla z těch představ pokaždé tak vzrušená, že musela vždy použít některých ze svých robertků, aby se pořádně uspokojila. A vůbec jí nevadila představa, že to, co cítí ve své vzrušené pochvě, je tvrdý a mladý penis jejího vnuka…

Adéla cítila, jak jí prudce bije srdce, když si na ten tehdy tajně vyslechnutý rozhovor vzpomněla, zatímco čekala na nádraží na příjezd svého vnuka. Jirka začal v Praze studovat a babička mu nabídla, že může bydlet u ní.

Na první pohled to vypadalo jako jednoduchá věc; nicméně – jak tam tak stála v botách na jehlových podpatcích – Adéla cítila silné mravenčení po těle a nervozitu. Částečně proto, že cítila jak přitahuje zvídavé a smyslné pohledy mužů a chlapců svým oblečením – těsné tričko zvýrazňující její velké prsy a krátkou sukni odhalující její stehna. Ale hlavně proto, když uviděla pohled jejího vnuka když ji spatřil. „Babi? Jsi to ty?“ zvolal překvapeně.

Adélino srdce se rozbušilo ještě více při pohledu na svého vnuka. Byl to již skoro dospělý muž, ale nyní vypadal ještě ramenatější a o hlavu vyšší než ona na podpatcích. „Ale, Jiří,“ řekla a objala ho: „ty nepoznáváš svojí babičku?“

Jirka si nemohl pomoci, uvědomoval si dotyk jejích velkých prsů tisknoucích se k němu. „Ale jo,“ řekl a snížil hlas do šepotu: „všichni se na nás dívají!“ – „Tak ať se dívají, závistivci,“ odpověděla, stoupla si na špičky a políbila vnuka přímo na ústa. Překvapeně cítil, jak její jazyk vklouzl do jeho úst, ale pak jí začal polibek oplácet a jeho vlastní jazyk si hrál s jejím. Adéla brzy ucítila, jak se její vnuk vzrušil a jeho tvrdý penis jí začal tlačit na stehnech, jako by si neuvědomoval, že se jedná o jeho 56-letou babičku.

„Sakra, babi,“ řekl Jirka a přerušil jejich líbání. „Promiň, ale já zapomněl, že jsi moje babička a úplně jsem se vzrušil!“ přiznal se celý červený studem. „Mně se to líbí, že tě tak ještě vzrušuju ve svých letech,“ odpověděla Adéla upřímně. „Chci, aby ses se mnou miloval!“ šokovala jej prostě. „Co? Ty chceš, abych s tebou… A to jako hned, tady?“ ptal se Jirka zcela vyvedený z míry.

Jeho sexuální zkušenosti byly minimální, vlastně skoro žádné s výjimkou asi dvou případů, kdy jej nějaké zvídavé děvče vykouřilo, aby se mohlo pochlubit svým uměním.

„Ano, nejdřív tady kousek vedle a potom doma. Vždyť jsi to taky chtěl ne? Dobře jsem tě tenkrát slyšela, když jsi tu byl svým kamarádem na návštěvě. A jenom lituji, že nebyla možnost zkusit to dřív!“ vychrlila ze sebe babička. „Nebo snad už o to nestojíš?“ zeptala se na oko vážně.

„Ale ano, chci, ano, ale trochu mě to zaskočilo, babi!“ vyhrkl ochotně její vnuk v obavě, aby si to nerozmyslela. Babička jej znova přitiskla na své prsy a vášnivě políbila. „Pojď za mnou!“ zašeptala a vedla jej za ruku za sebou. Věděla o jednom místě poblíž, které bylo zcela skryté zvídavým pohledům a tam odvedla svého vnuka…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *