S kolegyní

Strašně jsme se všichni opili ve sklípku. Můj přítel odpadl, ani nevím, kde spal. Cestou do pokoje si přítel mé kamarádky musel odskočit na záchod. Moje nejlepší kamarádka mě vzrušovala už dlouho a já byla opilá.

Když Kamil zmizel v kabinkách, opřela se Petra o zeď. Zadívala jsem se na ta její velká prsa a pohladila je rukama. Zavzdychala. Vážně jsem se nestarala o to, proč to udělala.

Přetáhla jsem jí gumičku od topu a vyvalily se na mě dvě obrovské načervenalé bradavky a dva velké prsy. Rozhlédla jsem se po chodbě – nikde nikdo. Případné nebezpečí mě vzrušovalo.

Zkusila jsem jí olíznout bradavky. Zavzdychala. Jednu jsem nasála a přitiskla se klínem k ní. Sála jsem střídavě pravou a levou. Petra sténala a mě to vzrušovalo.

Rozepnula jsem jí džíny, vzdychla a rozkročila nohy. Nikdy jsem to nedělala a přesto jsem hned našla její poštěváček. Byl pro mě voňavý a hořkosladký. Hlavně zakázaný a nebezpečný. Zakmitala jsem na něm jazýčkem.

Na pánském někdo spláchl a vyšel ven. Moc jsem nevnímala, ale dostaly jsme se na jakýsi pokoj. Petra ležela pode mnou a já jsem jí sála poštěváček. Nechápu, jak to někoho může odpuzovat. Byl to nejlepší zákusek. Růžový a šťavnatý.

Zezadu mě píchala obrovská kláda a čísi prsty mi přejížděly po bradavkách. Nemám velká prsa – takové půlky broskviček. Taky mě kousal do zad.

Petra se mi začala škubat křečí. Musela jsem jí dát facku a přitáhnout.

Vyvrcholení bylo nádherné… Řvala jsem rozkoší a vrážela jazyk do její pičky – vlhké a sladké.

Kdesi se vzal Kamil. Promiňte, vážně si nepamatuji. Vzala jsem si ho do úst a urputně kouřila, zatímco mi Petra sála pičku. Kdosi se dobýval do mé zadnice.

Ukočírovala jsem to a nastavila jsem neznámému zadnici, aby mě píchal do konečníku. Bolest tišil Kamilův jazyk, který mi olizoval poštěvák. Prsy jsem se otírala o Kamilovu hruď a lízala jsem Kamilovo přirození a Petry mindu.

O sperma se se mnou rozdělily. Nade mnou se líbal jakýsi gentleman s Petrou…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *