Adélčini miláčci V.

Od té doby Jirka využil každé příležitosti k tomu, aby mohl jet ke svojí sexy babičce a užívat si s ní sexu všech možných způsobů. Ačkoliv Adéla pracovala ve velké účetnické firmě, dokázala si pokaždé vyjednat volno když k ní její vnuk i nečekaně přijel, aby se mohli oddávat svým radovánkám ve dne i v noci. Jako by v ní jeho mládí a elán probudily novou mízu a chuť k sexu, úplně jí omámil svojí vitalitou a neúnavností, že byla schopna dělat s ním věci jaké by nikdy se svým manželem nedokázala.

Jednou dostali chuť na mrdání ve volné přírodě v parku. Jirka našel skrytý kout s velkým stromem, pod který si sedl a zády se o něj opřel. Adéla si bleskově stáhla kalhotky, povytáhla slušivou minisukni a pozvolna si na něj obkročmo nasedla a pomalu se nabodla svojí dychtivou pochvou na vnukův trčící kolík. Nedbali vůbec na občasné poznámky starých pobudů, potulujících se kolem a civějících s úžasem na nesourodý pár starší ženy s mladým chlapcem oddávajícími se bezuzdně rozkoši sexu.

Jirka zcela přenechal veškerou aktivitu své babičce, poskakující nabodnutá na jeho čuráku jako na pístu nahoru a dolů a cítil s rozkoší, jak jej její kunda dráždí a vzrušuje. Pomalu vsunul do její kundy ještě prst vedle svého čuráka a pak již cítil jak se pochva stahuje a cuká a babička s hlasitými výkřiky slasti a divokým poskakováním dávala najevo příchod ohromného orgasmu.

Okolo jeho čuráka se začaly valit proudy jejích šťáv a její ohromné kozy poskakovaly nahoru a dolů jako dva velké zvony. „Dobrý, babi?“ zeptal se zbytečně a podebral svými dlaněmi její nádherné melouny, zatímco Adéla dosedla naposledy na jeho penis a znaveně oddechovala.

„Tady je veřejné prostranství, nezapomeň!“ upozorňoval jí aby trochu ztišila svoje hlasité výjevy slasti. „Promiň, ale nemůžu se ovládat!“ omlouvala se babička. Cítil její parfém a v rukách drtil její plné kozy. Cítil je přes látku blůzy a podprsenky, byly tak nádherné plné a pružné na její věk a on zalitoval, že je nemohl vidět když byla těhotná a kozy měla nalité mlékem.

„Ohh, ty máš tak nádherný kozy, babi! Já bych si s nimi mohl hrát pořád!“ cedil mezi zuby a cítil, jak se jej zmocňuje divoké vzrušení a jeho čurák sebou v babiččině mokré kundě cuká a chvěje se napětím. Adéla to velice dobře cítila a uměla toho náležitě využít. Dovedla ovládat svoje poševní svalstvo natolik, aby jím ždímala vnukův penis i když její kunda byla v relativním klidu. Se zadostiučiněním pozorovala výraz svého vnuka, který se měnil tak, jak stoupalo jeho vzrušení ze svíravého pohybu její pochvy na jeho penisu.

Sevřela jemně v ruce jeho jako kámen tvrdá varlata a pokračovala ve stisku svých poševních svalstev. Cítila jak jeho ruce tisknou a hnětou její kozy se stále větší silou a energií až nakonec vysoko vzepjal svůj klín proti jejímu a cukání jeho penisu signalizovalo erupci horké lávy do její vagíny.

„Nestydíš se takhle vyvádět na veřejném prostranství?“ zeptala se ho žertovně když se konečně zklidnil a vystříkl do její hladové dělohy poslední kapky semene.
„Ááách, babi, to je nádhera!“ vzdychal slastně Jirka a pohrával si s jejími melouny. „Ty to tak nádherně umíš!“ přivíral slastí oči. „Však jsem se za ty roky něco naučila!“ odpověděla Adéla spokojeně. A takto jejich dobrodružství pokračovala, jedno po druhém, občas doplněné orálním sexem.

Ale pak, o několik týdnů později, okolo začátku nového školního roku, Adéla začala cítit žaludeční nevolnost a šla ke svému lékaři na kontrolu. A k jejímu překvapení zjistila, že je těhotná! Bílá jako stěna, skoro omdlela při tom zjištění.

Když to Adéla sdělila Jirkovi, byl úplně zničený a nevěděl co má dělat. Vůbec nepočítali s tím, že by babička v jejím věku ještě otěhotněla proto nepoužívali kondom ani jinou ochranu. Bylo to překvapení pro oba, ale i pro doktora…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *