Adélčini miláčci VII.

Marie byla v šoku, když uviděla svoji matku. Stála s Jirkou před domem, když její matka vystoupila ze svého auta a s vystouplým břichem kráčela k nim. Nevěřícným zrakem zírala na matku, neschopna slova, zatímco Jirka se rozběhl babičce naproti a k Mariinu úžasu se objali jako dva milenci.

„No, mami, co to vidím! To se mi snad jenom zdá!“ nemohla ze sebe Marie vypravit kloudnou větu při pohledu na matčino těhotenství. „Dovol, ať ti to vysvětlím…“ spustila Adéla, zatímco ji Jirka objímal okolo pasu. „Proboha, snad ne…! Jirko, tak jak je to…! Mami, řekni, že to není pravda!“ koktala Marie a zírala na svojí matku objímající se s jejím synem. Ta se vesele smála a chystala se podat vysvětlení.

„Ne, nech mě hádat,“ řekla Marie. „Nadržený vnuk a stejně nadržená babička a to je výsledek…? Tak proto Jirka tak rád jezdil za tebou?“

„Já jsem myslel, žes jí to neprozradila,“ vyjel Jirka na babičku. „Neřekla, ale nebylo to těžké uhádnout,“ zastala se své matky Marie. „Ty tvoje podivné otázky a pak tohle! Ale mami, jak jsi to mohla udělat, vždyť je Jirka ještě dítě!“ pustila se Marie do svojí smějící se matky.

„Dítě! Víš, jak nádherně mrdá a jaký má nádherný penis? Za celý předchozí život jsem neměla tolik orgasmů jako s ním za těch pár měsíců. Teď teprve vím, co je to sex a ničeho nelituji. Jenom se divím, žes na to ty ještě nepřišla!“ odbyla ji Adéla a klidně položila Jirkovi ruku do klína.

To již seděli vedle sebe v obýváku a zapíjeli své setkání. Marie již byla mírně opilá, nemohla se pořád vzpamatovat z toho zjištění a pila víc než ostatní. Adéla skoro nepila z důvodu svého těhotenství a Jirka rovněž ne.

„Víš, že na tebe docela žárlím, jak jsi mi vlastně odloudila syna?“ přiznala se upřímně Marie svojí matce. „Žárlila jsem, že tak často jezdil za tebou a to jsem vůbec netušila ten pravý důvod!“

Adéla se zasmála a položila si ruku na vystouplé břicho, v němž se již ozývalo její baby. „Ty hloupá, proč bys měla žárlit! Proč s ním taky nešukáš?“

„Proboha, to přece nejde…“ zhrozila se Marie. „A proč by to nešlo!“ divila se její matka. „No, protože jsem jeho matka,“ odpověděla Marie ve svatém rozhorlení. „No a co, já jsem jeho babička a jak nám to hezky jde. A až uvidíš jeho penis, tak to pochopíš!“ smála se Adéla a pohlédla na Jirku, sedícího mlčky vedle nich.

„No řekni, neměl bys chuť si to rozdat i s matkou? Je mladší než já a zachovalejší, nemám pravdu! A neříkej, žes na to nikdy nepomyslel!“ smála se jeho rozpakům a tvářím rudnoucími studem.

„No, já… Máš pravdu, babi. Myslím na to pokaždý, když jsem doma,“ vykoktal ze sebe Jirka přiznání. „Tak vidíš, Marie, tak je to. A nelži mi, že tě něco takového taky nenapadlo!“ dorážela na stejně rudou dceru.

„Ale, mami, nech si ty řeči. Jsem přece jeho matka a hotovo!“ bránila se Marie v rozpacích z toho, že ji Adéla odhalila. „A co, jsi jeho matka a on by tě chtěl mrdat, podívej, jak mu stojí čurák. Však se mi přiznal, jak na tebe myslí a honí si po nocích čuráka při představě, že s tebou mrdá. A má ho pěkného, podívej. Jirko, vyndej toho svého krasavce, ať se tvoje matka přesvědčí sama!“ vyzvala Adéla Jirku a sama rozepnula vnukovi kalhoty a vyňala jeho ztopořený penis.

„Ach, Bože! Ten je krásný!“ vyjekla Marie bezprostředně. „Ale to se nehodí…“ Adéla pomalu jezdila sevřenou dlaní po celé délce vnukova penisu a s uspokojením viděla, jak ji Marie vzrušeně pozoruje. „Ale, že je nádherný, viď? Nechceš si s ním přece jen trochu pohrát?!“ sváděla dceru, kterou pomalu přemáhalo vzrušení.

Marie několikrát polkla. Její mysl byla trochu otupělá alkoholem, a začínalo ji přemáhat sexuální vzrušení, způsobené rovněž dlouhým půstem. Už tak dlouho nemrdala, že už ani pomalu nevěděla, jaké to je. A tady před sebou vidí takový nádherný penis!

„Ale to přece nejde…!“ bránila se čím dál chaběji, ale nespouštěla oči ze synova penisu v matčině dlani. „Ale jde, jen se neboj. Copak nevidíš, jak je tvůj syn vzrušený z představy, že by mohl s tebou mrdat? Ještě chvíli a budu mít jeho semeno ve dlani. A to by přece byla škoda, ne?“ pokračovala Adéla ve svádění své dcery.

„Ano, mami, chtěl bych s tebou mrdat? Chci, aby se splnil můj sen a já poznal, jaké to je mrdat pochvu svojí matky!“ neudržel se již Jirka, vymknul se z babičiny ruky a přistoupil k matce, pololežící na gauči. Ta se již neudržela a uchopila chtivě do ruky jeho pohupující se nástroj a začala jej honit jako jeho babička před tím.

„Ach, Bože, co to dělám!“ sténala a honila synův penis, zatímco Adéla roztáhla svojí dceři nohy a položila ruku přesně na rýhu rýsující se na jejích kalhotkách.

„Podívejme se, jak jsi mokrá! Pěkně tě to bere, jen co je pravda!“ zvolala vítězoslavně a zajela prsty pod lem kalhotek. „Ojojoj, ty ale tečeš a vaříš! Vždyť ty jsi nadržená jako coura!“ smála se Adéla, zatímco Marie sykala vzrušením.

„Ach, Bože, co to děláš, to nesmíš!“ zvolala, když ucítila její ruku. „To nemůžeme, vždyť jsem jeho matka…“ bránila se chabě, zatímco pokračovala v honění synova penisu.

„Mami, nech mě, nejdřív já tebe!“ chraptěl Jirka vzrušeným hlasem a snažil se osvobodit svůj pulzující penis z matčiny ruky.

„Ano, jen se přesvědč, jak tvoje matka teče, jak má kundu nedočkavou!“ zvolala babička a stáhla svojí dceři kalhotky. Pak jí roztáhla nohy a připravila tak cestu Jirkovi. Ten se sklonil a zabořil jazyk přímo do matčiny široce rozevřené kundy…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *