Po svatbě

Naše společná přítelkyně měla svatbu a přemluvila nás k účasti na obřadu. Ani jeden z nás nebyl zrovna nadšen, neboť svatba se konala v zapadlem kostelíku kdesi za Prahou. Večerní párty potom měla už být v Praze.

I vydali jsme se na cestu do jakéhosi prdelákova a cestou nadávali na tu dálku, kam se trmácíme a posmívali se zapadákovu, kam se chystáme.

Svatba proběhla bez jakýchkoliv problémů a po ukončení obřadu jsme se rozloučili s novomanželi a vydali se na cestu do Prahy na oslavu. Novomanželé zatím měli s nejužší částí rodiny slavností hostinu.

Cesta do Prahy se zdála nekonečná a protože jsem byla krapet ovíněna ze slavnostního přípitku, dostala jsem na Romana hroznou chuť a alkohol zapříčinil, že jsem nehodlala čekat…

Jedna moje ruka pomalu putovala do jeho rozkroku zatímco jsem se k němu naklonila a políbila ho. Skoro vyděšeně a částečně potěšeně se na mě podíval pohledem sdělujícím: „Co máš v plánu?“

Až příliš ochotně mi dovolil věnovat se jeho klínu. Otočila jsem se tedy v autě, abych k němu lépe mohla a hlavu zabořila pod volant. Už ve chvíli, kdy jsem se dostala k zipu jeho kalhot byl vzrušený a v očekávání stál.

Svým horkým vlhkým jazykem jsem mu olízla špičku a vyprostila ho z kalhot. Roman se zatím snažil věnovat řízení a z počátku mu to nedělalo potíže. Což se ovšem změnilo ve chvíli, kdy jsem se k němu přisála.

Touha ve mně způsobila, že jsem byla jak utržená z řetězu. Sála jsem ho a pohrávala si s ním. Něžně jsem ho okusovala a vsávala do sebe. Jazykem jsem mučivě putovala po celé délce jeho penisu a rukama zatím tiskla kouličky.

Ani jsem si nevšimla, že sjel z cesty na první odbočce v lese a že se auto zastavilo. První, co jsem zaregistrovala byla až jeho ruka, která si razila cestu po mém zadečku pod sukni.

Jeho zkušené prstíky okamžitě našly cestu pod moje kalhotky a hned bez jakýchkoliv vytáček šel tvrdě na věc, protože při prvním dotyku mojí broskvičky zjistil jak moc jsem vzrušená. Pronikl do mě rovnou dvěma prsty a samotného ho překvapilo, jak snadno do mě vklouzl, ale já už v tu chvíli byla na horní hraně vzrušení.

Dál jsem si pohrávala s jeho penisem zatímco on mě rukama dráždil uvnitř. Jako bychom byli sehraní jsme se najednou na sebe podívali a políbili se. Beze slova jsme oba vystoupili z auta a já ho obešla k Romanovi.

Vášnivě jsem se na něj vrhla a líbala ho, zatímco jsem vyskočila a nohama se kolem něj omotala. On si mě odnesl dopředu k autu a posadil mě na kapotu. Zatlačil na můj hrudník, aby mi naznačil, že se mám zaklonit. Opřela jsem se tedy rukama za sebou o auto a to už byl Roman mezi mýma nohama, které mi roztáhl a položil na kapotu. Podíval se na mě, olízl si rty a poklekl ke mně.

Ucítila jak mi jeho jazyk začal brouzdat po klitorisu, zatímco mi prsty roztahoval pysky. Zalapala jsem po dechu, když do mě zasunul snad celou ruku. Cítila jsem jen to, že několik prstů mi klouzalo po vnitřních stěnách mojí jeskyňky, což mě příjemně roztahovalo, zatímco jedním z nich přejížděl po mém G-bodu.

Jen co se ho poprvé dotkl mnou projel elektrický výboj. On to cítil a vzhlédl, jestli jsem v pořádku, když však uviděl můj pohled neváhal. Ještě párkrát přejel přes to magické místo prsty a pak už se vrátil ke mně.

Políbil mě na ústa a posunul si mě na kapotě blíž k sobě. Byla jsem jeho hračka, vydána mu na milost. Mohl si se mnou dělat co chtěl. A nejhorší na tom bylo, že to věděl.

Chytl mě za zadek a pronikl hluboko do mě, zatímco se mi celou dobu díval do očí. Cítila jsem každý centimetr jeho penisu, jak si razí cestu mým vnitřkem. Roztahoval mě a já cítila jeho vzrušení.

Když pronikl jak nejhlouběji mohl zůstal tak a já skoro křičela rozkoši. Působil tak totiž tlak přímo jednak na můj klitoris a jednak přímo na G-bod. Aby mě mučil ještě víc, vzal si do úst moje bradavky a střídavě je sál. Nehybně uvnitř mě vydržel několik sekund a já po té chvilce vzletěla k oblakům.

Cítil můj orgasmus přímo na svém penisu, jak ho moje jeskyňka pevněji odejmula a stahovala se kolem něj. Záškuby mu asi také působily značné vzrušení, protože když jsem se vzpamatovala ze svého orgasmu měl zakloněnou hlavu a jeho ruce dychtivě tiskly moje bradavky.

Vyklouzl ze mě a otočil si mě na kapotě. Stála jsem tedy s nohama od sebe a hrudník opřený o kapotu vozu. Protože jsem měla hrudník níž než zadek, způsobilo to to, že jsem ho na něj pěkně špulila. Nezaváhal ani na chvilku, plácl mě po zadku a pronikl do mě.

Začal se ve mně pohybovat a rukama mě svíral na zadku. Přirážel silně a mohutně a z ničeho nic zase zpomalil a klouzal mnou strašně mučivě pomalu. Jeho ruce putovaly po mých zádech a občas k nim přidal i jazyk a zkoumal moje erotogení zóny. Nohy se mi podlamovaly rozkoší a oba jsem už vzdychali nahlas.

Ani jeden z nás už nevnímal okolí. Když Roman naposled mohutně přirazil a začal mi na záda stříkat svou sladkou horkou smetanu znovu jsem dosáhla vrcholu i já. Tehdy to bylo poprvé, co jsem prožila orgasmus dvakrát za sebou.

Oblékli jsme se a beze slova vyrazili dál na cestu. Na večení oslavě jsme se jeden ke druhému neustále lísali a potutelně se usmívali ve vzpomínce na dnešní výlet do lesa. Ráno když jsme se vrátili z oslavy jsme se ještě několikrát milovali než jsme usnuli vyčerpáním…


Uveřejněno

v

, , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *