Matčiny tajné touhy IV.

Vymáčkla jsem si do dlaní větší množství krému, uchopila do nich manželův ztopořený penis a pořádně jej namastila. Další dávku krému jsem pak prsty nanesla do dceřiny pochvy a poznala jsem přitom, jak byla roztoužením mokrá a horká. Ustoupila jsem zpět a řekla: „Teď je to v pořádku, zlato! Teď už můžeš začít mrdat naši dceru dřív než zdivočí nedočkavostí.“

Franta zalehl mezi vyzývavě roztažená stehna naší dcery a velice jemně nasadil rukou svůj penis na ústí její pochvy. Sára však byla velice nedočkavá, obemkla otcova záda svými stehny a vší silou jej přitiskla k sobě, takže zajel svým čurákem jedním rázem až na dno její pochvy.

Divoký výkřik směsice bolesti, překvapení a slasti vytryskl z dceřiných úst, když její dívčí pochvu až k prasknutí napnul ohromný penis jejího otce, ale během chvilky si pružný tunel zvykl na nezvyklý píst v sobě a přizpůsobil se jeho velikosti.

Dívali jsme se s Janem na ten nezvyklý pár otce s dcerou. Sářino dívčí štíhlé tělo se ztrácelo pod silným tělem jejího otce, který začal dlouhými tahy jezdit svým čurákem v její pochvě. Jeho velké dlaně svíraly dceřinu něžnou prdelku, zatímco jeho ohromný čurák s mlaskáním mizel a opět se objevoval v její pochvě. Sára hlasitě sténala a její prsty divoce škrábaly široká záda jejího otce, plenící svými ústy tvrdé hroty jejích dívčích ňader.

Bylo zřejmé, že se blíží její orgasmus a Sára to dávala patřičně najevo, čímž ještě zvyšovala vzrušení jejího otce. Jan se neudržel a mimovolně si začal honit svůj opět ztuhlý penis. „Podívej se na ně, mami, to je mnohem lepší než to video. Do toho, Sáro, jen ukaž otci, co umíš!“ povzbuzoval je, aniž přerušil práci své ruky. Nemyslím si však, že to potřebovali.

Nikdy předtím jsem neviděla svého muže mrdat jinou ženu, až nyní. A musím říci, že mě to pěkně vzrušilo. Dívala jsem se hladovýma očima na jeho penis, mizící a opět vyjíždějící z dceřiny pochvy. Bylo to velice vzrušující a já cítila, jak moje pochva mokvá a chvěje se touhou. Nemohla jsem se udržet a musela jsem se začít uspokojovat svými prsty stejně jako Jan svojí rukou.

V mém rozpoložení mě vyrušilo zvolání naší dcery: „Jo, ano, tati! Nastříkej do mě svoje semeno. Stříkej do mě, chci cítit jak do mě stříkáš, vystříkej do mě všechno, co máš!“ kvílela a svíjela se slastí pod náporem svého orgasmu, zatímco na Fantovi jsem poznala, že se rovněž blíží ke svému vrcholu. Znala jsem již ten výraz jeho očí, když se mu semeno hrnulo trubicí ven, to slastné očekávání mučivé erupce.

„Ne, proboha to nemůžeš, vždyť jí uděláš dítě!“ zvolala jsem. „Vyndej ho ven a vystříkej se do mě!“ vyzvala jsem ho a sklonila se před ním ve vybízecím gestu. Místo něho však ke mně přiskočil syn se svým ztopořeným čurákem v ruce a zvolal: „Ale, mami, ty patříš teď mně! Podívej, jak tě potřebuji a ty mě určitě taky!“

Než jsem se vzpamatovala, otočil mě zády k sobě a zezadu vrazil svého čuráka do mojí pochvy. Tlakem rukou mě donutil ohnout se na všechny čtyři a začal mě divoce mrdat jako pes fenu. Bože, bylo to tak vzrušující cítit, jak synův tuhý penis jezdí v mojí vzrušené pochvě a jeho ruce brutálně drtí moje kozy visící dolů pod mým tělem.

„Neboj se, mami! Nebudu těhotná, vždyť už používám tabletky. Tati, jen stříkej, stříkej už a nemuč mě!“ uklidňovala mě mezitím Sára a vyzývala znova otce a Franta to již nevydržel.

Divokými rázy zarážel svůj cukající se penis do dceřiny pochvy a s každým přírazem vystřelil chuchvalec svého horkého spermatu do hlubiny její vagíny. Pokaždé zaúpěl slastí stejně jako Sára, které otcovo stříkání vyvolalo další orgasmus. Konečně sebou škubli naposledy a pak Franta s úlevným vzdechem vyjel s již změklým čurákem z pochvy svojí zmožené dcery a klesl vedle ní.

Chvíli leželi zcela bez hnutí a popadali dech. Pak se Sára nadzvedla a políbila otce na ústa. „Díky, tati, bylo to něco fantastického!“ Jan okamžitě protestoval: „Ale Sáro, to mi říkáš pokaždé taky!“ Ta se zasmála a řekla: „Já vím, brácho, s tebou je to taky úžasný, ale přece jen tohle bylo něco jiného možná proto, že jsem to dělala s tátou. Nemusíš se proto hned čertit! A teď hezky pořádně protáhni mamku!“

Ale to nemusela ani říkat, v příštích okamžicích jsem se propadla do slastných mdlob ohromného orgasmu a jako ve snách jsem cítila, jak synův penis stříká horké semeno do mojí vagíny, zatímco jeho dlaně drtí moje bolestně ztopořené bradavky.

„Aááá, mami už stříkám! Bože, jak nádherný máš kozy!“ křičel Jan, aby nakonec sjel ze mě na zem úplně zmožen slastnou únavou.

Tak jsme všichni čtyři několik minut leželi, dokud jsem se nevzpamatovali. Pak se ke mně syn přitiskl a políbil mě na ústa. „Ach mami, byla to nádhera. Doufám, že to nebylo naposledy. Miluju tě!“ zvolal a jeho ruce si neustále hrály s mými prsy.

„I já tě miluju, drahý!“ odpověděla jsem mu stejným polibkem. Obdobně se objímal pár vedle nás, otec s dcerou. „Myslím, že to dnes určitě nebylo naposledy!“ řekla jsem žertovně při pohledu na nás všechny. „Ale teď už musíme jít do koupelny a smýt ze sebe semeno našich milenců!“ dodala jsem.


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *