Poprvé anebo naposled?

Leželi jsme spolu vedle sebe v zatemnělém pokoji, tiše jsme si povídali a já přemýšlel nad tím, jak jí mám říci, že je konec.

Cítil jsem jak mi v rozkroku pulzuje „kámoš“, říkal jsem si jestli bude sexík na rozloučenou. Když v tom zvýšila hlas a řekla: „To snad není možný, ty mě vůbec neposloucháš!“ „Jo poslouchám,“ řekl jsem a položil si hlavu do jejího klina. „Tak schválně, co jsem ti teď říkala?“ Pln sebevědomí odpovídám: „…že mě chceš…?“ „Tak to jsem teda neřekla!“ „Ale chtěla bys co?“

Nic neříkala, jen se na mě upřeně dívala asi ještě se mnou nezažila takovou upřímnost. Viděl jsem jak vůbec nic nedělá, tak jsem si řekl, že asi souhlasí…

Pomalu jsem natáhl ruku k jejímu rozepínacímu svetříku a začínal jsem ho rozepínat. „Najednou jen slyším jak polohlasem říká: „To snad není možný von to fakt chce…“ „A to je teprve začátek,“ pomyslím si.

Naklonil jsem se nad ní, přiblížil své rty k jejím. Jazykem jsme se dotýkali a při tom jsem jí začal vyhrnovat tričko, pod kterým už nic neměla. Cítil jsem, že právě dneska podprsenku nemá, a tak jsem se jemnými polibky po šíji odebral k jejím nádherným dvojkám, abych je trochu polaskal jazykem.

Cítil jsem, jak se mi snaží také stáhnout triko. Ruce jsem uvolnil a nechal jí ať ho svlékne sama. Potom jsem se opět vrátil k jejím ústům, abych provedl větší hloubkový průzkum svým jazykem.

To už jsem měl mezi nohama obrovský ocelový stožár, který nešlo ovládat. Začal jsem jí proto pomalu rozepínat knoflíky u kalhot a sám jsem si při tom rozepínal pásek.

Rychle ze sebe strhla svoje kalhoty a začala pomáhat i mně… „Tak v tomhle striptýzu se blížím k finiši,“ pomyslím si. Ano, jsou to kalhotky! Natáhnu ruce k nim, abych se podíval na „překvapení“. Spěšně se jí ještě podívám do tváře. Vidím jak je napjatá.

Pomaličku sundávám kalhotky. Vidím že má jemně vyholené véčko a cítím tu vlhkost. Natáhnu se k ní a potichu jí pošeptám do ouška: „Zkusíme se oba uvolnit, co ty na to, chceme si to přece užít ne?!“

V tom jí, ale začnu zuřivě líbat a strkat dva prsty do její mušličky. Cítím, jak je vlhká a jak se začíná pomalu uvolňovat. „To je ono,“ šeptám.

Po chvilce jí sklouznu jazykem do klína. Oběma rukama jemně roztáhnu její pysky a jemně začínám špičkou jazyku dráždit její poštěváček. Slyším jak začíná sténat. Asi za chvíli už budu.

Najednou vidím jak se začíná napínat a úplně prohýbat v zádech. A je to tady. Vyšplouchla na mě ta její voňavá šťávička…

„Tak a teď je řada na tobě,“ říkám jí a stoupnu si vedle ní. Jen se na mě nechápajíce zadívala. „Pojď klekni si, chytni si ho do ruky a jemně mi přetahuj předkožku.“

„Jo, to je ono, děláš to fakt dobře.“ „Ale ještě lepší by bylo kdyby sis ho dala do pusy a začala ho lízat jako lízátko a trochu ho můžeš i sát.“ Než to dořeknu úplně se mi slastí podlamují kolena…

„Teď si ho vyndej a jenom lehce jazykem objížděj žalud…“ Ták, to je ono a až ke kořenu. „Mmm.“ „Teď si lehni na záda a roztáhni si nohy.“

Opatrně jsem jí je zvedl nahoru. Uchopil svůj penis a začal jí dráždit žaludem. Neslyšel jsem nic jiného než sténání. Pomalu jsem šel ale hlouběji a hlouběji až jsem narazil.

„Teď to možná bude trochu bolet,“ jemně zašeptám a pořádně přirazím. V tu ránu okamžitě vykřikne, ale hned na to se zase začíná usmívat… Zase se začínáme líbat a já jí ho tam mezitím strkám jako o závod.

„Nezměníme polohu?“ říkám. Pevně jí chytnu pod zády a překlopím jí na sebe. Lehnu si na záda já a říkám: „Už jsi někdy jela na koníčkovi?“ Vyděšeně na mě kouká.

„Takhle se jezdí na koníčkovi,“ chytnu jí rukama pevně za zadeček a začnu jí předvádět jak na to. Pak když už cítím, že to začíná dělat správně, tak přendám ruce na její prsa a začnu jí je jemně masírovat.

Po několika jejích přírazech si jí nakloním k sobě a začnu strkat jazyk do pusy, samozřejmě jí ale nepřestávám šukat. „Tak ještě uděláme poslední polohu a pak to už asi přijde,“ pomyslím si.

Opatrně jí ze sebe sundám a říkám: „Teď si klekni a vystrč na mě zadeček pořádně!“ To je ono. Kleknu si za ní a začnu ho do ní strkat zezadu. Pak jí chytnu za prsa a začnu je znovu masírovat a u toho jí šukat.

„Tak co líbí se ti to?“ Slyším jen sténání. Nic víc nic míň. „Koukám, že se se mnou nechceš nějak bavit?! Asi tě budu muset nějak probrat…“ říkám nahlas. Ale ona stále nic. A tak jí položím zase rukama na postel. Plivnu na řiť. A pak ho vytáhnu z její mušličky a prudce zarazím do zadečku. „Ááááh,“ vykřikne. „Tak co, takhle se ti to líbí?“ Řeknu a začnu jí zuřivě líbat.

Asi po 10 minutách začínám cítit, že se moje „premiéra“ blíží. Tak jí ho pomalu vytáhnu. Stoupnu si před ní. Ona stále klečí a pozoruje mě. „Tak teď si ho vezmi do pusy a pořádně ho začni sát!“

Po chvilce jí zastavím a říkám: „Tak, teď to vezmu do ruky já.“ „Otevři pusu, vyplázni jazyk a koukej se mi přitom do očí.“

Začínám si ho rychle honit, když v tom cítím, jako bych měl „bouchout“… Namířím ho směrem do její pusy a svíjejíce a klepajíce jí začnu pusinku plnit semenem. Tentokrát toho mám tolik, že jí to z ní úplně přetéká a stéká po prsou ke kundičce.

Potom padnu vyčerpáním a chvíli na tu hned usnu. Ráno se vzbudím dříve než ona. Přemýšlím co mám teď dělat. Vezmu tužku a papír a napíšu jí dopis. Obléknu se do uniformy, vezmu bagáž a pomalu odcházím na náměstí, kde mě má vyzvednout jeep, s kterým pojedu na letiště. Ještě jednou se na ní ve dveřích podívám. Usměji se a říkám: „Kéž to nepřišlo dřív, teď už se nedá nic dělat…“


Uveřejněno

v

, , , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *