Pozdě v noci I.

Byla již pozdní noc, kráčela jsem do koupelny a cestou jsem uviděla světlo pode dveřmi Danova pokoje. Dan (Daniel) je můj sedmnáctiletý syn. Otevřela jsem dveře s cílem podívat se zdali již spí a viděla, jak Dan rychle přitáhl na sebe pokrývku.

„Mami, co tady děláš?“ zeptal se rozpačitě. „Viděla jsem světlo a myslela, že jsi usnul a zapomněl zhasnout,“ odpověděla jsem. „A proč ses tak rychle přikryl?“ dodala jsem.

Přistoupila jsem k jeho posteli, usedla na kraj a odtáhla trochu přikrývku. Nemohla jsem uvěřit svým očím! Můj hodný chlapec masturboval, hrál si se svým penisem, který již byl velice velký, dlouhý a tvrdý.

„Promiň, mami, myslel jsem, že již spíš!“ koktal rozpačitě Dan. Nemohla jsem si pomoci, nemohla jsem spustit oči z jeho penisu. Podíval se na mě a pak se zeptal: „Na co koukáš, mami? Snad se na mne nezlobíš? Je to snad poprvé, co vidíš mužský penis?“

„No poprvé to určitě není, ale je to poprvé, co vidím tvůj krásný penis v této podobě. Hraješ si s ním často? Musím ti říci, že jej máš již větší než tvůj otec. Přiznej se, už jsi se miloval s nějakým děvčetem?“

„Ale jo, už jsem měl holku, jestli myslíš sex, mami. A vůbec, nechceš si trochu pohrát s mým penisem, když se na něj tak díváš? No tak mami, zkus to, prosím!“ překvapil mě můj syn.

Nemohla jsem věřit svým očím a uším! Můj vlastní syn po mně chtěl, abych se dotýkala jeho penisu! Co však bylo horšího, já jsem byla ochotná to udělat! Vlastně to byla moje chyba, že jsem jej vyrušila v nejlepším. Měla bych mu tedy pomoci zbavit se toho jeho napětí a odčinit to tak, přemýšlela jsem. Ale dopadlo to úplně jinak.

Můj syn mě nečekaně uchopil a stáhl vedle sebe na postel. Začal hladit moje tělo, jeho zvědavé ruce klouzaly po mých prsech a bocích, aby pak zajely pod sukni a mezi nohy. Než jsem se nadála stáhl mi kalhotky a sklonil hlavu mezi moje rozevřená stehna a ucítila jsem, jak jeho jazyk jezdí přes mojí pochvu.

Danův jazyk lízal moji pochvu, cítila jsem, jak ji rozevírá a vniká hloub a hloub. Ještě nikdy jsem to nezažila, měla jsem k tomu jakýsi odpor, ale v tomto případě to bylo nádherné. S manželem jsme nikdy podobné věci nedělali, žádný orální sex, pouze klasické milování v misionářské poloze. Tohle bylo pro mě něco zcela nového!

Když se Dan zvedl z mé pochvy a položil se na mě, byla jsem již tak vzrušená, že jsem jej nemohla zastavit, nemohla jsem přestat. Jako ve snu jsem ucítila, jak se špička jeho dravého a nedočkavého penisu neúprosně tlačí mezi rozevřené pysky mojí pochvy. Nakonec jsem sama rukou uchopila synův nádherný nástroj pulzující vzbouřenou krví stejně jako moje pochva a usměrnila jej do mého těla.

Oba jsme zasténali slastí, když tvrdý penis vnikl do mé pochvy celou svojí délkou, na okamžik se zastavil jako by chtěl vychutnat tu slast prvního styku a pak začal pomalu jezdit sem a tam.

Vychutnávala jsem si každičký centimetr synova nástroje lásky, zkušeně jsem přirážela synovu pomalému mrdání a když jsem ucítila, jak Danovy prsty objevily můj klitoris a začaly jej laskat, bylo toho už moc. Po dlouhé, nekonečné době jsem cítila, že se blíží můj orgasmus a začala jsem se chvět.

Dan nepřestával v mrdání a současném laskání mého klitorisu a vzrušeně sledoval, jak prožívám svoji slast. Snad ještě nikdy jsem nebyla tak vzrušená a chtivá orgasmu, že mě nepřivedlo do rozpaků ani to, že souložím se svým synem. Sténala jsem, svíjela se mučivou slastí a divoce jsem chtíčem bez sebe přirážela klínem proti Danovo ptáku.

Pohled na moje svíjející se tělo a divoké sténání působilo i na mého syna. Můj orgasmus ještě ani pořádně neodezněl, když začal sténat Dan a já ucítila charakteristické záškuby jeho penisu v sobě. Tentokrát to byl on, který oběma rukama uchopil můj zadek a vší silou jej tiskl k sobě, zatímco jeho penis do mě zajížděl nesmírnou silou.

Obemkla jsem svého sténajícího syna nohama a ještě více rozevřela svůj klín, aby mohl přijmout jeho mladické semeno. Každým přírazem do mne hluboko v mém těle vystříkl silný proud semene, jak bývá u těchto mladých hochů obvyklé. Byl to úžasný pocit, již dávno zapomenutý a přivodil mi další orgasmus během této nádherné chvíle.

Když se konečně naše těla zklidnila a sténání přešlo v oddechování, zůstali jsme ležet v pevném objetí, Danův penis stále ještě v mém těle. Naše rty se tiskly na sebe v divokých polibcích, mezi nimiž jsem poslouchala synovy výkřiky štěstí a slasti.

Vyprávěl mi, jak dlouho již snil o něčem podobném a já s láskou poslouchala, o čem snil. Mezitím jsem cítila, jak se jeho penis v mém těle scvrkává až konečně vyklouzl ze mne ven.

Dan se překulil ze mne na záda a řekl, že by chtěl, abych jej vzala do úst a splnila mu tak jeho sen. Jak jsem již předem řekla, nikdy jsem tohle ještě nedělala, ale v případě mého syna jsem neváhala ani chviličku.

Přesunula jsem se mezi Danova stehna a vsála jeho scvrklý penis do úst. Byl mokrý od našich šťáv a chutnal a voněl po Danově semenu. Téměř okamžitě jsem cítila, jak se synův penis v mých ústech mění, nabývá na objemu a tvrdne. Zcela vyplnil moje ústa stejně jako předtím moji vagínu, kterou jsem začala svými ústy napodobovat.

Během chvilky začal Dan sténat a skučet blahem, jeho ruce svíraly moji hlavu a chvílemi ji tiskly do jeho klína, za okamžik pak naopak jako by ji chtěly odtrhnout od jeho penisu. Současně začal přirážet svým klínem na moje ústa, až se náhle divoce vzepjal a již jsem cítila opět to známé cukání. Za okamžik začal plnit moje ústa svým horkým semenem, chutnajícím trochu slaně a mně se tato pochoutka začala líbit.

Jen taktak jsem stačila polykat prudké výstřiky semene a měla jsem co dělat, abych to množství spolykala. Snažila jsem se co nejlépe vysát z Danova penisu všechnu tu pochoutku a nepřestala jsem, dokud úplně nezměknul jako předtím. Pak jsem zvedla hlavu a láskyplně se dívala na svého syna, ležícího se zavřeným očima pode mnou, jak pomalu popadá dech a přichází k sobě. Konečně otevřel oči a pohlédl na mne.

„Bylo to něco božského, ještě hezčí než v mých snech, maminko. A teď bych se ti chtěl podobně odvděčit!“ zašeptal. Uchopil mne rukama a přitáhl nad sebe tak, že jsem téměř seděla na jeho hlavě, přičemž moje hlava byla přesně nad jeho povadlým penisem…

Než jsem se vzpamatovala, ucítila jsem, jak jeho jazyk začíná kroužit okolo mé vzrušené pochvy. Pak pomalu vnikl dovnitř a lízal svoje vlastní semeno smíchané s mými hojně vytékajícími šťávami. Přitom, jak mě lízal, si oběma rukama hrál s mými prsy visícími vyzývavě nad jeho hrudí.

Viděla jsem, že se mu moje prsy líbí, byly velké a ještě plné i když trochu povislé svojí vahou. Jeho horké a zvídavé dlaně je zkoumaly, potěžkávaly a hnětly přesně, jak jsem to měla ráda a čehož se mi při rychlovkách s manželem nedostávalo.

Když jeho prsty začaly mnout a třít i bradavky, bylo to něco úžasného. Mám prsa a bradavky velmi citlivé a tak není divu, že při kombinaci s lízáním pochvy přišel brzy další nádherný orgasmus.

Vůbec jsem se před svým synem nestyděla si jej plně prožívat a on se s údivem díval, jak se moje tělo nad ním svíjí a kroutí a moje pochva jezdí vší silou po jeho ústech. Tehdy jsem si také uvědomila, o co přicházíme při milování s manželem, který tyto praktiky stejně jako já vůbec neznal.

Protože již bylo hodně pozdě, řekla jsem synovi, že raději půjdu do svého pokoje. Vášnivě jsme se políbili, takže jsem zase já mohla poznat chuť mojí milostné šťávy z jeho úst. Naposledy polaskal moje ňadra a se slovy: „Ještě máš jednu dírku, kterou bych rád poznal!“


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *