Povedené sestřičky V.

Ze spaní mě probudilo matčino cloumání. „Vstávej, synku, musíš rychle do svojí postele, už je ráno, ať nás holky nevidí!“ šeptala mamka a nepřestávala se mnou cloumat.

Stála u postele, noční košili již na sobě a v ruce držela moje kalhoty od pyžama. „Oblékni se a rychle běž do svého pokoje! Nikomu nesmíme nic říci, je to naše tajemství! Slibuješ?“ skláněla se mamka nade mnou. Ospale jsem kýval a přitiskl si kalhoty k sobě. Tiše jsem vyšel z ložnice a hupnul do svojí postele. Okamžitě jsem znovu usnul…

„Budíček, je poledne!“ probudilo mě řvaní mých sester. Otevřel jsem oči a viděl je, jak stojí obě u mé postele a se škodolibou radostí mě budí. „Snídaně už je fuč, za chvíli je oběd!“ sdělovaly mi sestry a tahaly ze mne pokrývku. Až v tom okamžiku jsem si uvědomil, že nemám na sobě kalhoty a křečovitě jsem bránil sestrám ze mne přikrývku stáhnout. Byly však dvě, a tak zvítězily, pokrývka sjela na zem a ony zůstaly se smíchem koukat na moji nahotu.

„Jak to, že jsi nahý? Jé, on je nahatý!“ smály se sestry a Dana pokračovala. „A kdepak si byl v noci? My víme, žes tady nebyl!“ překvapila mě a já nevěděl, co říci. Naštěstí nás vyrušila mamka, volajíc k obědu.

Seděl jsem u stolu, pomalu jedl a přitom přemýšlel o všem, co se včera stalo. Díval jsem se úkosem na mámu, ta se tvářila, jakoby se nic nestalo. Poprvé jsem si ji pořádně prohlédl a uvědomil si, jaká je to pěkná ženská. Do té doby mě takové myšlenky nenapadly, nyní jsem žádostivě pozoroval její tělo, dosud mladistvé a zachovalé. Při pohledu na tenkou blůzičku obepínající její poprsí jsem si představil ty plné prsy s bradavkami jako rozinky.

Náhle jsem cítil, jak mi začínají být slipy malé. Mamka jako by něco tušila, jakoby náhodou přitiskla svoji hruď na moje záda, když se natahovala pro prázdné talíře na stůl a já opět ucítil vůni jejího těla. Opět jsem ucítil ve slabinách žádostivé vzepětí a byl jsem rád, že stůl brání pohledu do mého klína.

Po obědě si mě sestry zamluvily, abych jim šel vysvětlit něco s počítačem. Mamka šla do obýváku a já skončil v holčičím pokoji. „Tak co máte za problém?“ zeptal jsem se a zapnul jejich počítač. „Jediný problém jsi tady ty! Ty myslíš, že nevíme, žes nespal ve své posteli. My víme, kdes byl a cos tam dělal. Však jsme vás poslouchaly za dveřma, jak jste s mámou dováděli. Nám vynadá a sama si tě zabere a užívá si s tebou!“ promluvila náhle Hana a Dana jen mlčky přikyvovala. „Takže teď si budeme užívat my a basta!“ dodala Hanka a vrhly se s Danou na mě.

Než jsem se nadál, ležel jsem na posteli pouze v tričku, kalhoty i slipy na zemi a holky klečely okolo mého penisu. Horečně ze sebe strhaly oblečení a zůstaly pouze v prádle. V první chvíli jsem byl překvapen, ale pak jsem si řekl, proč ne.

„Tak hezky dolů podprsenky a kalhotky!“ zavelel jsem a začal překvapeným sestrám jejich podprsenky rozepínat. Zblízka jsem tak viděl jejich kozičky, tolik nepodobné matčiným prsům. Drze jsem začal holky osahávat, až zůstaly překvapením s pusama dokořán. „No, ty jsi nějak vyrostl! Tak ukaž, co tě máma naučila!“ zvolala Dana a vyjekla, když jsem zajel rukou mezi její nohy.

Okamžitě jsem našel její pochvu, totiž ještě pochvičku, téměř holou a uzoučkou. Začal jsem jí jezdit prstem okolo její štěrbinky a občas jsem přejel přes ní, zatímco Dana se přestala bránit a pomalu si klekla vedle mě. Nohy nechala co nejvíce roztažené, takže jsem mohl snadno jezdit po její štěrbince, pomalu vlhnoucí vzrušením. „Ještě, pokračuj!“ pobízela mě a sama začala svým klínem vycházet mým prstům v ústrety.

Vztáhl jsem druhou ruku a uchopil do ní její malinká jablíčka. V této poloze vypadaly o něco větší a lákavější. Snažil jsem se co nejlépe opakovat vše, co tolik vzrušovalo mámu včera v noci a potěšeně sledoval, jak to zabírá i na Danu. Její dech se zrychloval, oči měla přivřené a vychutnávala si dotyky a dráždění mých prstů.

Hanka nás chvíli sledovala a pak se rozhodla věnovat se mému penisu. Klekla si rovněž vedle mě na postel, takže jsem mohl druhou rukou začít laskat i její kundičku. Zaměřil jsem se na hledání toho zvláštního výstupku, který tak bouřlivě reagoval na dotyk mé ruky u mamky. Konečně jsem něco podobného objevil i u Dany a později i u Hanky. S máminým se to nedalo sice srovnat, ale odezva byla skoro stejná. Jakmile jsem se jich dotkl, holky sebou cukaly a vždy vzrušením vyjekly.

Snažil jsem se dostat prst hlouběji do jejich kundiček. Tady jsem však zjistil něco podivného: mému prstu bránila v zasunutí do hlubiny kundičky divná pružná překážka, kterou jsem u mamky nenašel. Pochopil jsem, že to je panenská blána, která brání dostat se do hlubin sestřiných kundiček a jediná možnost je ji nějak prorazit.

Obě sestry zatím společnými silami začaly opatrovat můj penis. Cítil jsem střídavé dotyky rukou či úst a pod touto péčí se můj penis začal nalévat do té správné a dívkami obdivované velikosti. Naštěstí pro mě však byly již samy na okraji orgasmu a během krátké chvilky jsem cítil, jak se jejich kundičky začínají svírat okolo mých prstů a s divokými výkřiky, téměř současně, prožívaly svoje orgasmy.

Se stoupajícím vzrušením jsem pozoroval obě dívky, jak se svíjejí a snažil jsem se co nejvíc jejich rozkoš prohloubit. Nemohl jsem však zajet až do hloubky jejich kundiček, jako tomu bylo u maminky a holky jezdily svými zadečky po mých rukách jako pes jezdí po zadku. Konečně se zklidnily a začaly se o to usilovněji věnovat mému penisu.

Netrvalo dlouho a byl již nalitý až k prasknutí. Však se mu také sestry patřičně věnovaly, jejich prstíky jezdily sem a tam, až se nakonec Dana odvážila a vzala jej do pusy, sledována zvědavým pohledem Hanky. „Jé, ten je veliký, takový včera nebyl!“ řekla Hanka a závistivě pozorovala Danu kouřící můj penis.

Nedalo se to srovnat s tím, jak to dělala mamka, ale i tak to bylo nádherné. Začal jsem se pomalu propadat do víru slasti a vzrušení. Úplně mimovolně jsem začal do Daniných úst přirážet a jezdit v jejích ústech jako bych byl v ženské pochvě. Vzrušení se přenášelo i na holky, protože obě začaly svými prsty rejdit ve svých jeskyňkách a tichem pokoje se nesly naše vzdechy, mlaskání a sténání.

Náhle se k mému překvapení Hanka přesunula a sedla si na moji hlavu, takže se její kundička ocitla přímo nad mými ústy. Pochopil jsem, co asi ode mne žádá a hned jsem ochotně začal svým jazykem a celými ústy plnit její přání. Pomalu jsem se přetočili na bok, až jsme tvořili spojený trojúhelník, v němž Dana kouřila můj penis, zatímco její kundičku přičinlivě lízala Hanka, jejíž kundičku jsem zase obšťastňoval já.

Během chvilky jsme se postupně začali svíjet v křeči orgasmu. Nestačil jsem pořádně ani vykřiknout varování, navíc jsem měl plná ústa práce s Haninou kundičkou, a už se z mého penisu do Daniny pusinky řinuly výstřiky semene. Smůlou zrovna v okamžiku, kdy se jí ústa otevřela výkřiky slasti pod náporem orgasmu vyvolaným Haniným jazykem v její jeskyňce. Málem se začala dusit, jak jí moje semeno vniklo skoro až do plic až jsem se bál, že můj penis dojde k úhoně.

Rovněž Hanka začala skučet a již jsem cítil na jazyku záškuby její pochvy cukající se rovněž křečí orgasmu za současného silného výronu šťáv. Vzájemně jsme se ukájeli a svíjeli v milostných křečích, až konečně nápor slasti přestala a my znaveně klesli vedle sebe na postel.

„Teda, brácho, kde ses to tak naučil tím jazykem?“ ptala se obdivně Hanka, zatímco si nechala od mých dlaní masírovat svoje prsa a bradavky. Viditelně se jí to líbilo a mně rovněž, i když do máminých melounů měly její kozičky ještě daleko.

„A co moje kozičky, ty se ti nelíbí, že jsou malé?“ řekla závistivě Dana a položila si jednu moji ruku na svá tvrdá jablíčka. Byla překvapivě pevná a pružná, a tak jsem obě sestry spravedlivě ohmatával a hnětl jejich ňadra k jejich vzájemné spokojenosti.

Pochopitelně netrvalo dlouho a už na nás lezly další chutě. Jenomže jsme chtěli vyzkoušet víc než to holčičí mazlení a kouření. Hlavně ségry byly nedočkavé ucítit ve svých svrbících buchtičkách konečně pořádného čuráka a poznat, jaké to je. Uvědomovaly si však možné riziko, na které je tak důrazně upozorňovala máma.

„To je ale nespravedlnost, že si to nemůžeme s bráchou klidně rozdat, když máme takovou chuť!“ stěžovala si Hana a Dana dodala: „A přitom se máma s bráchou bavila celou noc a my nic!“ Zatímco Hana zadumaně přikyvovala. „Víš co, půjdeme za mámou a klidně jí všechno řekneme! Že víme, co dělala v noci, a že chceme si taky hrát!“ vyhrkla náhle Hanka, až Dana překvapením otevřela ústa.

„No vidíš, to mě nenapadlo, jdeme!“ vyhrkla Dana odhodlaně a vyskočily z postele. Tak, jak byly, nahé vyběhly z pokoje a letěly za mámou, já za nimi…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *