Tchýně jako kojná II.

Když se vrátila, vyzvala mě, abych s ní šel do ložnice, kde jinak spíme s Julií. „Co bys řekl tomu, kdybych spala tady na Julčině posteli, dokud tady u vás budu?“ zeptala se mně přímo Viola. „Nemůžu se už dívat na to, jak jsi smutný a osamělý.“

Nemohl jsem dost dobře její otevřenou nabídku odmítnout: „Nooo, to je od vás hezké. Alespoň tady nebudu tak osamělý.“ Byli jsme oba dva tak unaveni, že jsme se svlékli a šli rovnou do postele. Usnul jsem téměř okamžitě v náručí mé tchyně, s hlavou na jejích prsech.

Brzo ráno nás vzbudil dětský pláč a křik. Viola vstala a odešla malého nakrmit a potom jsme opět usnuli. Slunce již svítilo, když jsem se probudil a zjistil, že ležím na zádech a na mně leží Viola. „Dobré ráno, zlato!“ řekla a přitiskla svoje rty na moje.

„Dobré ráno i vám, máti!“ odpověděl jsem překvapeně. Ucítil jsem totiž, jak ruka mojí tchyně tápe po mém penisu. „Copak to tady máme tvrdého hned po ránu?“ zeptala se žertovně. „Ale neboj, já vím, co je na to nejlepší!“

S těmi slovy se zvedla, stáhla ze mne pokrývku a pak kalhoty pyžama. Můj ranní erekcí ztopořený penis vyskočil vzhůru jako čertík z krabičky. Zálibně si jej prohlédla, olízla jeho špičku a promnula prsty, jako by se chtěla přesvědčit, že je již připravený. Pak velice bystře vyskočila nade mne, jednou rukou přidržovala penis a pomalu na něj sedala. Než jsem se vzpamatoval, ocitl jsem se v nádherném sametu její vzrušené pochvy.

„Ale, máti! Jste si jistá, že to je dobrý nápad?“ chabě jsem se bránil jejímu překvapení. „Co kdyby nás překvapila Julie?“ – „Neříkej mi, prosím tě, máti a tykej mi. A překvapení Julie se neboj. Dnes ji z nemocnice určitě nepustí, neboj se!“ uklidňovala mě Juliina matka. – „Ale co když otěhotníš? Já nemám vůbec žádné ochrany, teď jsem je nepotřeboval!“ znova jsem pochyboval. „Ale prosím tě, v mých čtyřiceti! Ta možnost je téměř vyloučena. Neboj se ničeho!“

Sklonila se ke mně, její velké plné prsy měkce dolehly na moji hruď a její teplé rty se přitiskly na mé ve vášnivém polibku. Jemně přitom hýbala kyčlí, takže se můj penis slastně třel o stěny její sametově hebké a teplé vagíny.

Zvedla hlavu a pohnula hrudí, až se mi před ústa dostala jedna z jejích ztopořených bradavek… Vsál jsem ji do úst a ona lehce zasténala. „Kdybys věděl, jak dlouho jsem na tuhle chvíli čekala!“ vzdychala mezi slovy. „Snila jsem o tom od chvíle, kdy jste se s Julií vzali.“

Nemohl jsem nic říkat jen slastně sténat. Svými jemnými pohyby dokázala neuvěřitelně ovládat svoji vagínu, dráždila mne, aniž se pohybovala nahoru a dolů, bylo to něco, co jsem ještě nikdy nezažil, jen jsem o tom slyšel jako o umění thajských žen. Přitom jsem nepřestával sát sladký nektar z jejího prsu a připadal si jako v ráji.

Pak jemně odtáhla prs a přistrčila druhý, aniž přerušila práci své vagíny na mém penisu. Začal jsem být téměř nepříčetný vzrušením a stoupající slastí, sténal jsem již hlasitě s bradavkou v ústech a ona mě kolebála ve svém objetí jako malé děcko.

Za pár chvil jsem cítil, že to již nevydržím a budu stříkat: „Violo, já už to nevydržím a budu stříkat. Co mám dělat?“ – „Nedělej nic a jen klidně lež,“ usmála se na mne. „Já si tě vyždímu do sebe sama, neboj se, zlato!“

Bylo to čím dál nesnesitelnější, to už jsem sténal nahlas otevřenými ústy a Viola mě jen s úsilím udržela pod sebou. Její pochva mě dráždila čím dál nesnesitelněji, až konečně přišel ten slastný okamžik uvolnění, kdy jsem s divokým výkřikem vystříkl první salvu svého sperma. Za ním pak následovala další a další, snad ještě nikdy předtím jsem tolik semene nevypustil a její pochva se zdála nenasytná a já téměř zkolaboval a jako z dáli jsem slyšel dvojhlasné sténání a výkřiky.

Teprve když jsem po chvíli přišel k sobě, uvědomil jsem si, že i ona prožívala svůj nádherný orgasmus a moje mokrá stehna a břicho vypovídaly o tom, kolik milostné šťávy vypustila. Byl jsem stále ještě ve Viole, dokud můj penis úplně nezměkl a pak teprve Viola se smíchem překulila svoje tělo vedle mne na postel. Oba dva nás to mimořádné napětí unavilo, že jsme na chvíli usnuli. Musím přiznat, že ani když jsem se znova probudili, jsme nevstali a pokračovali v milování dál až do dalšího rána.

Julie byla v nemocnici ještě celý měsíc a nemusím vám povídat, jak jsme s její matkou tuto dobu trávili. Ukázala mi, po kom je její dcera tak náruživá a já jí pilně vynahrazoval její sexuální půst po dobu jejího vdovství.

Po návratu Julie z nemocnice se její matka vrátila do svého domu a já si užíval náruživého sexu s její dcerou. Bohužel to umění vaginálního dráždění jí její matka nepředala, ale plně mi to vynahrazovala jinak.


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *