Zadečková fantazie

Monika už delší dobu přemýšlela nad tím, co jí chybí v sexu. Zdálo se jí, že poslední dobou je to všechno nějak fádní, stereotyp, nuda? Ne, nuda rozhodně ne, to spíš ten stereotyp. A zdálo se jí to proto, že poznala dva lidi, kteří jí pomaloučku, polehoučku ukazovali, co všechno se dá v milování také dělat.

Ne, že by to nevěděla, znala fotky, videa a texty, ale přeci jen, když vám o tom někdo vypráví a doslova naschvál probouzí vaši touhu, tak je to o něčem jiném. Najednou si živě dokázala představit, jak se miluje se ženou, co všechno by jí mohla dělat a co všechno by dělala ona Monice.

Kolikrát večer ležela v posteli a představovala si, jak to prožívá. Všechny její smysly se zapojily do těch fantazií a málokdy vydržela nezvednout se a nevyndat si ze stolku vibrátor. Prostě si to musela udělat, ať chtěla nebo nechtěla. Dokonce si v lékárně po čase koupila gel – Helena říkala, že je to s ním super – a pomalu si s ním začínala hrát a chápala, proč má Helena pravdu.

Občas zasunula špičku vibrátoru i do zadečku, ale bála se víc. Spíš chtěla, aby jí tenhle způsob sexu ukázal někdo, kdo ví, jak na to. Ten pocit, že vám dělá někdo něco, o čem vy nemáte ponětí, ten adrenalin, trochu strach a notná dávka vzrušení je k nezaplacení.

Tak si takhle hrála se svými hračkami a většinou se nažhavila tak, že pak stačilo jen pár minut, pár přejetí po poštěváčku, občasný zásun do análku, maličko, pak obrovský vibrátor sklouzne do kundičky, prsty pohladí bobulku a pokojem se rázem rozléhají neskutečné výkřiky.

Nevědomky si tiskne bradavky, že ani necítí, že to snad může i bolet, křeč a následné totální uvolnění. Pak už jen těžký dech a pevně zavřené oči. Spánek se dostavuje velice rychle a ráno už jen sbírá vibrátory a utírá kapající gel, který nestačila zavřít.

Sny. Fantazie. Nuda? Trochu ano! „Já to musím konečně zlomit. Proč se mám pořád jen ochuzovat o skvělý sex. Ale byl by tak skvělý?“ To je přesně ten důvod, proč stále váhá. „Nechci být zklamaná. Dokážu se uvolnit stejně, jako sama se sebou? Ale vždyť to tak chci!“

Hned druhý den zvedla v práci telefon a zavolala Heleně: „Nechtěla bys dneska přijet? Jen tak? Pokecáme a uděláme si malý mejdan.“ Trochu se bála odpovědi, ale trpělivě čekala. „No proč ne? Dneska nic nemám, ale Honza mě asi samotnou nepustí, navíc by tě rád viděl. Tak přijedeme spolu, jo?“ A bylo domluveno.

Večer se blížil a Monika pobíhala po bytě jak šílená. „Ještě ty chlebíčky, víno se chladí, tak to bychom měli…“ Sama se musela smát, jak blbne. Jenomže dobře věděla, že oni ji chtějí a dobře věděla, že ona je také. „Uvidíme, jestli bude nálada.“

Seděli v pokoji, popíjeli a hovor se stočil k sexu. Jen tak si nezávazně povídali o praktikách a o touhách. Vyšlo najevo, že Helena s Honzou už pár týdnů nemyslí na nic jiného než na to, jak by si Moniku vzali do pelíšku.

„Máš nějaký pěkný prádlo?“ zeptala se Helena Moniky a ta se trochu začervenala. „Mám, ale nevím, jestli by se vám líbilo a navíc se stydím, dost.“ Nakonec to prádlo přinesla a Helena z tašky vyndala nádherný černý korzet. Obě se začaly oblékat. Honza jen stál a koukal, pak vzal fotoaparát a začal mačkat spoušť.

A něco se stalo. Něco co Monika nečekala, ale moc si to přála. Helena se k ní natočila a políbila ji. Tak krásně, jemně a přitom tak vášnivě. Obě dívky se bez váhání začaly mazlit, hladit, líbat, olizovat a pomalu svlékat.

Točily se po celé místnosti, nechtěly, nebo nemohly si lehnout na zem, chtěly jen stát a oddávat se těm pocitům. Helena po chvíli otočila Moniku a nechala ji, aby se opřela o sedačku zády k ní. Její dlouhé vlasy jí padaly do čela, pramínky poskakovaly po zádech a Helena ji něžně hladila po šíji a neustále jí u toho líbala. Obratně jí sundala kalhotky a Honza nenápadně podával vibrátor a gel.

„Líbej mě, hlaď mě, jsi báječná… Ááách!“ vzdychala Monika a v duchu si říkala, že to konečně přišlo. Tak moc ji vzrušovala ta představa, že jí zkušená žena spáchá to, o čem tak dlouho sní, že nemohla snad ani dýchat.

Helena jí pohladila obě půlky a zabořila hlavu mezi ně. Jazykem polaskala análek, pak kundičku a zajela i na poštěváček, se kterým si pohrála déle než by kdokoli čekal. Než čekala Monika.

Cítila, jak prsty přejíždějí po celém zadečku, občas jeden zaběhne do dírky, do jedné, do druhé a zase zpátky. Byla naprosto uvolněná a ochotná se podřídit snad všemu, co jí Helena dělala. Chtěla to dělat.

Místností se rozlehl zvuk vibrátoru a Moniku to na chvíli vyrušilo. „Neboj se, vím, co dělám…,“ jakoby Helena věděla, že Monika se trošku lekla. Prdelka se jí za chvíli leskla od gelu a Monika cítila, jak jí Helena zajíždí natřeným prstem dovnitř. To už se jí pomalu blížilo vyvrcholení a úplně se přestala bát.

Hlavu si opřela o horní díl sedačky, zavřela oči a nechala se. Bez přemýšlení, bez rozpaků a s ohromným vzrušením. Celé tělo se jí chvělo, na rukách jí vyvstaly krupičky husí kůže a ona přestávala ovládat sama sebe.

Špička vibrátoru se tlačila do zadečku – tohle Monika už znala – přesto se jí zdálo, že je to jiné. Helena jí třela ňadra a umocňovala vzrušení. Honza položil foťák a jeho ruce se ocitly přímo u kundičky. „Užívej si to, Mončo… Jen počkej, uvolni se,“ šeptal a Monika ho slyšela jako z tunelu.

Vibrátor v ní byl už z poloviny a ona se třásla blahem. Ve chvíli, kdy zaplul absolutně celý a Helena ho nechala jen tak, v jejích útrobách vrčet, to přišlo. „Vííííccc…..!“ Na další se nezmohla. Helena pohnula tou náhražkou, trošku ji vysunula a pak zase zpátky, Honza prsty přejížděl po poštěváčku a co chvíli je zasunul i do kundičky. Monika šílela. Křičela. Hlasivky jí vypovídaly službu.

Tak silný orgasmus neměla nikdy. Ani když si hrála sama. Myslela, že se zblázní. Ne, ona nemyslela. Ona bláznila. Nechtěla přestat, nechtěla se vrátit, chtěla si jen užívat. A taky si užívala. Užívala si ty prsty, ten vibrátor, ty dotyky, tu slast. Roztahovali jí kundičku, hladili jí půlky a neuvěřitelně nádherně jí prodlužovali orgasmus…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *