Manželka na služební cestě

Manželka odjela předevčírem na služební cestu. Má se vrátit až za dva dny a já mám už teď beznadějně plné koule. Přes den, když jsem v práci, to ještě jde, ale večer doma si prakticky v jednom kuse zamačkávám bouli v kalhotách. Normálně bych si ho už dávno pečlivě vyhonil, ale při předodjezdových sexuálních hrátkách jsem manželce neprozřetelně slíbil, že si výstřik nechám pro ni. Teď jsem za to trpěl a snažil se nemyslet na její nádherné, voňavé, mrdací otvůrky.

Sedím na gauči, který byl svědkem mnoha našich šílených šukacích jízd i něžného mazlení, koukám na televizi, když mi na mobilu pípla zpráva. Od manželky: „Copak dělá můj věčně nadržený kocourek?“

Po pravdě jsem popsal svůj aktuálně nervózní a nadržený stav. Také jsem napsal to, že se dívám na fotbal, přestože bych se raději kochal pohledem na její orgasmem zmítané tělo. Když už to po několika minutách vypadalo, že moje SMS zůstane bez odezvy, přišla mi od ženy další zpráva: „Vyndej si penis z kalhot, ať tě tolik netlačí. A pohlaď ho za mě.“

Vypnul jsem telku, pohodlně se usadil na gauči, osvobodil svého ptáka a s přivřenýma očima si jemně laskal svoji chloubu. Levou rukou jsem pak vyťukával odpověď pro ženu. Informoval jsem ji o své poloze a zároveň se jí zeptal, co dělá ona.

„Nebuď zvědavý a hezky poslouchej! Slíbil jsi mi výstřik a já ho teď chci, tak budeš dělat, co ti řeknu, ano?“ Zrychlil se mi tep, a když jsem vyťukával: „Splním všechna tvá přání, miláčku!“ Hlasitě jsem vzrušením oddechoval.

V další zprávě mi žena nařídila se svléct a hladit se po celém těle. Péro jsem si však směl jen občas napumpovat, aby neustále bylo nalité. Moje ruce teď jakoby byly její a způsobovaly mi samé příjemné pocity.

Po několika napjatých minutách mi přišla nová instrukce: „Stáhni si levou rukou předkožku a drž ji maximálně napnutou. Na druhé ruce udělej z prstů kroužek a hlaď si žalud.“

Nechal jsem ptáka volně klouzat kroužkem z palce a ukazováčku. Zatím suchý žalud se ještě více nalil, prasklinka v jeho středu se rozevřela a na špičce se objevila první mazlavá kapička, která mi chladivě odtekla na ruku. Musel jsem toho na chvíli nechat, abych se neudělal.

Napsal jsem manželce, že už jsem to nemohl vydržet a že jsem mu musel dát na chvilku volno. Když mi přišla její rázná odpověď, projela mi tělem další vlna vzrušení: „Okamžitě si ho zase nahoň a drž napnutýho. A prstem po žaludu roztírej mazláníčko!!!“

Představoval jsem si, že mi to dělá její jazýček. Špičkou prstu jsem dráždil vrcholek prasklinky a plnil manželčino roztírací přání. Bylo to velmi intenzivní a nedokázal jsem se ubránit vzdechům.

„To stačí, miláčku. Přines si kondom a pohodlně si lehni na gauč.“ Trošku mě její žádost překvapila, ale zároveň i příjemně rozrušila. Co asi může následovat?

Nahý, s trčícím slintajícím ptákem jsem šel do ložnice, vyhrabal z nočního stolku krabičku prezervativů a vrátil se zpět do obyváku. Lehnul jsem si pohodlně na pohovku.

Další zpráva byla krátká a jasná: „Jednu nohu na zem, druhou na opěradlo a šukej si proti ruce. Ale ne aby ses udělal, mrdáčku!“

V této, pro mě neobvyklé, roztažené poloze jsem si z ruky udělal tunýlek a přirážel do něho svým dychtivým klackem, jako přirážím manželce, když si mě osedlá na koníčka.

Byl jsem tak zabraný do honění, že jsem se trochu lekl zvuku pípnutí další sms: „Nasaď si kondom, zůstaň tak jak jsi a nech čuráčkovi volnost…“ Víc nic.

Ležel jsem tedy na gauči roztažený a těžce oddechující. Pták s sebou neklidně v kondomu škubal a já si čím dál intenzivněji uvědomoval svoji nahotu a nadrženost. Dychtivě jsem očekával další zprávu, kde mi snad manželka dovolí konečně se udělat.

Ve chvíli, kdy už napětí z očekávání začínalo být nesnesitelné, mi začal mobil zvonit. Podrážděně jsem zaklel, než jsem zjistil, že volá žena. Na sucho jsem polknul a přijal hovor.

Její hlas zněl těžce, přerývavě, sladká melodičnost byla ta tam a za každým druhým slovem se jí do řeči vloudil nějaký vzdech či slastné zakňučení.

Šeptnul jsem: „Ty si honíš kundičku, viď?“ Odpověď hm mluvila za vše a než jsem stačil nějak zareagovat, pokračovala v hovoru ona. „Poslechni si kundu svojí kurvičky…!“

Do uší mi začala proudit záplava čvachtavých a mlaskavých zvuků. Mockrát jsem se tím jejím mazlavým nadělením prolizoval, a tak mi teď její šplouchání spouštělo před očima sled záběrů, ve kterých dominoval pohled na detail umatlané, pečlivě vyholené roztažené kundy. Do zvuků honěné pičky se zpovzdálí mísilo manželčino hlasité vzdychání.

Čuráka jsem měl nalitého k prasknutí a koule se bolestivě stahovaly. Žena jakoby v transu začala odříkávat k extázi vyhnaným hlasem podivnou mantru, do které jsem zvládl jen přizvukovat.

„Pěkně sis ho nahonil? Máš nasazený ten kondom? Nechci, aby sis odřel kládu… Tak jak teď ty, tak lehávám na tom gauči já, když mi vymrdáváš kundu…,“ ženin hlas byl čím dál těžší a mezery mezi větami delší. „… A teď mě vyšukáš zase, chci, abys mě bezohledně ojel, otoč se na břicho…“

Ucítil jsem na břichu a přirození příjemný dotyk látky, která mi na chviličku ulevila od bolesti v podbřišku. „…bude se ti to líbit, miláčku, zasuň ho mezi matrace, hezky pomalu, ať si to vychutnáš… To je teď pro tebe moje kunda a ty ji teď pořádně zjebeš…!“

Těžce jsem jí vzdychal do telefonu, když jsem zvedal zadek a opatrně zkoušel další a další zásuny do mezírky v matracích. „Jsi krásně těsná!“ hlesl jsem a začal zrychlovat mrdání. „…To je dobře… Vyjeb mě, ty můj nadrženče… Už buduuuu, ááách… Nepřestávej, proooosííím…“

Bezhlavě jsem bušil slabinami do gauče, rukama svíral polštář v představě, že jsou to její boky. Napružený čurák vyjížděl a zase mizel v matracích a za mého stále silnějšího oddychování se chystal explodovat.

Orgasmus na nás přišel prakticky ve stejný okamžik. Ona na mě křičela, ať nepřestávám, a já na ni jako na tu nejposlednější děvku, že ji omrdám do bezvědomí. Z ptáka mi vystřelovaly chuchvalce osvobozujícího semene a vrchovatě plnily šprcku. Chtělo se mi ho vytáhnout ze sevření látky, ale manželčino orgastické ječení mě nutilo k dalším a dalším přírazům.

Nadrženost vystřídala vlna rozkoše, která nás oba zaplavila. Každý na své straně telefonu jsme se zřítili do polštářů a vychutnávali slastné pocity. Poděkoval jsem manželce za krásnou pomoc při odsemenění. Řekla jen, že se rádo stalo, a také dodala, aby ji ani v nejmenším můj čurák nešetřil, až do ní bude po návratu ze služebky bušit. To jsem jí rád slíbil, a když jsem po dalším, už poněkud uklidňujícím, povídání vyvěšoval telefon, zase mi vzrušeně pocukávalo v koulích.


Uveřejněno

v

, , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *