Valerie a profesor – díl první

Na parkovišti už stála jen dvě auta.. pěkně jsme se zdrželi pane profesore. Má S5 už čekala. Byl to pěkný dárek k 18tinám. Dnes bylo krásně teplo a mně se chtělo létat. 8V motor šlapal jak hodinky. Prolétla jsem městem a zaparkovala přímo u domu. Zavrněl mi mobil. JAK JE? bylo v sms. Nemusela jsem přemýšlet kdo to byl. Vysedla jsem, ani jsem nezamkla auto a jak omámená vešla do haly domu. Vůbec jsem si nevšimla, že před domem stálo několik aut. „Překvapení!!!“ lekla jsem se tak, že jsem i zapomněla na to, že mám po velmi úspěšné maturitě a rodinka mi přichystala malou párty na uvítanou…
„Ahoj, co tu všichni děláte?“, takový smích jsem dlouho nezažila.“Budeme oslavovat přece tvoji maturitu!!“ pomalu jednohlasně se všichni shodli. „Tak počkejte, jdu se osprchovat a přijdu“.
V koupelně jsem shodila oblečení a dívala se na nahé tělo. Bylo jiné, bylo ženské, ulepené od spermatu co mi tam pan profesor zanechal. Vzala jsem mobil a vytočila číslo co z něj přišla SMS.
„Prosím?“
“ Ráda Vás opět slyším pane profesore“
“ Říkej mi Michale Vall“
„Dobře tak tedy ahoj Michale. Přijď dnes večer, naši mi uspořádali párty a já tě aspoň představím, jako svého třídního. “
„Jako třídní příjdu rád, aspoň se opět setkám s rodiči – úsměv :-)“
„To určitě setkáš a nejen s nimi“
„Tak večer, pá“
Zavěsila jsem a hupsla do sprchy. Pustila jsem na sebe vodopád a nechala se masírovat. Hladila si tělo a myslela na Michala. Ruce mi putovali po celém těle. Prsa, bradavky, krk, pak na bříško a klín. Pohladila jsem i jeskyňku a stehna, kde se mě dotýkal. Přerušilo mě bušení na dveře…. Myšlenky byly ty tam. Musela jsem se jít věnovat přátelům. Rychle jsem se osušila, oblekla se do lehkých šatiček a šla oslavovat ….
Odpoledne uteklo velmi rychle. Všichni se skvěle bavili. Ve 20h zazvonil zvonek u dveří a máma otevřela. Byla překvapená, že přišel pan profesor. „Co vy tady, pane profofesore?“ “ Odvezu Vám Valerii, pokud svolíte, spolužáci si ji vyžádali na večírek a jelikož už si všichni připili, tak jsem musel pro ni já“. „Tak tu chvilku zůstaňte a pak můžete vyrazit spolu“ máma se jen smála. Kde by ji napadlo, že tento muž připravil o panenství její krásnou dceru.
„Dobrý večer pane profesore.“ Byl tak neuvěřitelně sexi, lehké kalhoty, polorozeplou letní košili, stál u nás doma. Všechno bylo dnes tak šíleně vzrušující. „Zdravím Vás Valerie, odvezu si vás na ten slíbený večírek“ a mrkl na mě jedním okem. “ A musím tam? Víte moc dobře, že jsem si se spolužáky moc nerozuměla“. “ Přece se nenecháš pobízet, když už pro tebe pan profesor přijel“. No moc se mi nechtělo, ale jelikož jsem o žádném večírku nevěděla, tušila jsem, že chce být se mnou sám. “ Tak tedy dobře, ale musím se jít upravit“.“Počkám na Vás v autě, nebudeme se zdržovat“.
Černá nablýskaná Laguna před naším domem čekala jen na mě. Nasedla jsem. “ Jsi tak nádherná Vall“. “ I tobě to sekne“. Pohladil mě po stehně. „Pojedem“.
Už se začínalo stmívat a ochlazovat, tak jsem si na sebe vzala jen šatičky a svetřík. Malinká tanga, která v podstatě nic nezakrývala měla temně červenou barvu a podprsenka byla ve stejném odstínu. Na mé bílé pokožce krásně vynikala.
“ Kam vlastně jedem, žádný mejdan přece není?“ “ To je překvapení prdelko“ a usmíval se. Na výpadovce mě začal hladit. Provoz už nebyl tak hustý, mohl se mě víc věnovat. Pohodlně jsem se usadila a vnímala se zavřenýma očima jeho doteky.
Prsty mi zasouval pod malinké kalhotky, které byly už na ždímání. Jeskyňka se krásně rozvírala a tak zasouval jeden prst po druhém. Cítila jsem, tak auto zastavuje, ale neotvírala jsem oči. Pořád mě dráždil a teď i intenzivněji. Musel ve mně mít nejmíň tři prsty. Vzal mi levou nohu a pomohl mi se pootočit k němu. Sundal mi pantoflíček a začal mi cumlat prstíky u nohy. Opět nové vzrušení a poznání rozkoše. Pravou nohu jsem si položila k řadící páce a on mohl krásně dráždit moji dírku.
Byla tak mokrá, že z tří prstů v ní byly už čtyři a on ji neustále roztahoval, až se povedl zasunout i ten poslední.
Zasyčela jsem. “ Neublížím ti, jen se uvolni“. Co chtěl dělat? Vůbec jsem netušila, ale vzrušení bylo tak velké, že mi to prakticky bylo jedno. Začala jsem si hladit poštěváček a tím to nabíralo na obrátkách. Najednou pomalu vytáhl ruku z už pěkně roztažený kundičky a dal mi ji k ústům: “ Nasliň mi ji pořádně“ znělo to jako rozkaz, ale to v tu chvíli vůbec nevadilo. Poslechla jsem. “ A teď se zase dráždi na pahorku a něco vyzkoušíme“ úsměv.
Nasliněné prsty jeden po druhém zasouval do mých útrob a povedlo se mu je tam schovat všechny. Teď jsem se už neubránila výkřiku. “ Co to děláš? To je šílený“ lapala jsem po dechu, úplně jsem zapomínala dýchat. Opatrně zasouval a vysouval ruku až jsem cítila, jak ze mně vytékají šťávy. Masírovala jsem poštěvák co to jen šlo. Řítil se na mě neuvěřitelnou rychlostí luxusní orgasmus. Asi jsem i zařvala slastí, ani nevím, prostě mě znovu odrovnal. Hladil mě druhou rukou co měl volnou. V jakési divné poloze jsem se probrala a koukala na něho, jako malé kuře. “ Co mě dnes ještě potká :-)“ oddechla jsem si. Pomalu vysunul mokrou ruku a ochutnal ji. “ Dej mi ji, chci taky ochutnat“ Otočila jsem se k němu a v polibcích jsme šťávy slíbávaly z jeho ruky.
„Michale?“ “ ano prdelko?“ “ pojď na zadní sedadlo, něco mě napadlo“ nevěřícně koukal ale nechal se zlákat. Vyšli jsme ven z auta. Teprve jsem si všimla, že jsme někde na odpočívadle a kolem jezdí spousta aut… No teda moc bezpečný místo nevybral, ale nevadí. Sedli jsme si na zadní sedadlo a já ho začala při líbání vyslíkat. Stáhla jsem mu kalhoty a obkročmo si na něho sedla. Byl jen můj. Tvrdej klacek se do mě zabořil až po okraj a já na něm mohla rajtovat dle milosti. Měl neuvěřitelnou výdrž. Svlíkl mi šaty a nechal mi jen prádlo. Stáhl mi podprsenku tak, aby košíčky podpíraly prsa zespod. Masíroval mi bradavky a já rozkročmo nasedávala na jeho péro. Pak mi chytil zadeček jednou rukou a druhou se snažil prsty najít anální dírku… Znejistěla jsem “ Neboj, to vyzkoušíme příště“ a jen mě tam hladil. Za chvilku mě sesadil, ač se mi to nelíbilo a řekl “ vem si ten můj klacek do pusy a vykuř mi ho“. Usadila jsem se tak, aby mě mohl dráždit jeskyňku a vzala si žalud mezi rty. Slastně zavrněl. „Vem si ho, jak ti bude libo“ a tak jsem si hrála. Olizovala a schovávala ho až do krku, masírovala ho rukou a opět olizovala. Netrvalo dlouho a dávka prvního spermatu mi cákla do krku. „teď saj, saj prdelko“
a já poslechla.“ Jsi neuvěřitelná dračice“ řekl z posledních sil. “ pojď ke mně“ a přitulil si mě k sobě. Vůbec jsem netušila, že s chlapem to může být tak úžasný. Asi jsme narazila na toho pravého, který to umí a chce mě učit.
“ Oblečeme se, budeme muset vyrazit k domovu. Je spousta hodin“ řekl a natahoval si kalhoty. Tak já se, ač nerada,také ustrojila a přesedla si na místo spolujezdce. Nastartoval svou 2,2 a uháněli jsme k domovu. Než jsme zastavili u domu řekl:“ zase tě něco naučím prdelko, hezkou noc“ a políbil mě. Zaparkoval a já jen se slovy “ budu se těšit“ vysedla a pelášila domů a do postele. Tělo si to natolik žádalo, že nezvládlo ani sprchu a tak s Michalovou vůní na svém těle jsem usnula jak miminko. „Dobrou noc prdelko“ zašeptal si Michal pro sebe a odjel. Kam? – to nevím- Pokračování příště …..


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *