Valerie poznává rozkoše zadečku

Opojení z mokrého orgasmu pomalu pominulo a já cítila, jak ležím v mokru. Nestačila jsem cokoliv říct a dostala pochvalu:
„Milá Valerie, to bylo to nejkrásnější, co jsem kdy viděl, jsi neuvěřitelná krásko“ a vzal mě do náruče. „Budu ti muset pomoci popřevlíkat postel, trošku si ji umáčela svým mokroučkým orgasmem“.
„No to teda budeš muset! Co jsi mi to udělal? Nevím, jak se mám teď cítit, když jsem tebe a postel takhle zaneřádila.“
čekala jsem odpověď: „To jsi právě prožila, co každá žena neumí. Pustila jsi svoje emoce ven a JÁ mohl být u toho.“
Během sundávání povlečení zazvonil telefon…. volala máma, že přijedou až zítra odpoledne. Michal se jen culil. „Maminka je úžasná, co já s tebou budu ještě jednu noc dělat :-))?
Postel byla uklizená a my vlezli do vany. Posadil si mě na kraj a přisál se mi rty do klína. Vylizoval mi mokroučkou jeskyňku.
„Kde máš holení? Už mi malinko škrabkáš… já si tě nachystám, ať mám dobroučkou snidani.“ co ten nevymyslí. Když jsem se natahovala pro holící nádobíčko, hladil mě. Užíval si plně mojí společnosti a mně to bylo velmi příjemné. Připadalo mi, že jsem uhranutá, protože jsem prakticky poslouchala na slovo.
„Tak sí sedni má zákaznice. Ať mohu začít.“ Rozkročmo jsem sedla do rohu vany, pohodlně se opřela a sledovala, jak hbytě žiletka zušlechťovala lasturku. Když uznal, že práce je skvěle odvedena, umyl mi jemným proudem vody zbytky pěny, a pak dírku ochutnal. Teda ochutnal obě dírky, teď mu to už nedalo a zadeček si vzal na parádu. Nadzvedl mě na rukou, abych mu to ulehčila, zapřela jsem se nohama o vanu a můj ďáblík dostal úžasný prostor nato, aby mi ukázal novou rozkoš.
Jazykem se bořil postupně do obou dírek a pak i prsty. Cítila jsem, jak pomalinku proniká do mé kakaové dírky jedním prstem a u toho dráždil jazykem poštěvák. „Líbí se ti to se prdelko? Mohu pokračovat?“ díval se, jak budu reagovat:“pokračuj“. Zapřela jsem se pořádně rukama, zavřela oči a už si jen užívala.
Michal si ke mě klekl a tak měl obě ruce plně k dispozici. Mé dírky byly obě plné. Ani nevím, neměla jsem čas počítat, kolik prstíků v mých útrobách vyvolalo mé vyvrcholení. Ale poznání, že anální otvor není jen na vyprazdňování, ale také místo, které je plné erotogeních zón bylo úžasné. Ještě štěstí, že dům nenáme v řadové zástavbě, protože ten výkřik rozkoše byl tak silný, že bych asi upoutala hodně velkou pozornost.
Ještě jsem ani nebyla vzpamatovaná už mi do lasturky naráželo jeho péro, Opět tvrdé a dokonalé. Byl velmi vzrušený, protože stačilo jen pár přírazů a já měla opět plnou dírku spermatu.
Osprchovali jsme se, osušili a jelikož hlad byl tak velký, přesunuli jsme se do kuchyně… Tam mě snad čekalo nové objevování rozkoší…..


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *