Dovolená I. (Mirka s Káčou)

Chtěl bych vám dnes napsat o tom, co jsem prožil před několika málo dny na dovolené. A bylo toho rozhodně dost, protože je to ne na jednu, ale hned na deset povídek. Ale teď už k věci…

Přijeli jsme na místo určení a já myslel, že mě „raní“. Docela zastrčený kemp hluboko v lesích a nikde ani živáčka. Nevím proč, ale mám takovou blbou vlastnost – totiž, že dovolenou nechám vždycky vybrat mojí mladou… Tedy ne, že by se mi nelíbilo užívat si někde v přírodě, ale přeci jenom být pořád jenom s jednou holkou to přestane za chvíli bavit. A proto jsem s velkým zadostiučiněním zpozoroval, že do chatky vedle nás se řítí tři překrásné slečny se svým čtyřnohým kamarádem a zatímco jsem si je důkladně prohlížel se v mé hlavě už připravovali plány, jak jen to zaonačit, abych ta překrásná stvoření stihnul za ten týden vystřídat.

Jak se přibližovaly mé vzrušení narůstalo. Nejstarší z nich mohlo být tak devatenáct, a byla moc sexy. Sice už na první pohled bylo znát, že už toho má hodně za sebou, ale o to to s ní bude hezčí, pomyslel jsem si. Protože už přišli dost blízko na to, aby mi viděly do očí, tak jsem se raději otočil a věnoval jsem se mé sladké Mirce, která mezitím trpělivě vybalovala naše harampádí. Tedy jen naoko, aby se neřeklo – nesmím ji, kurvičku mou vyholenou, podceňovat. Dobře už totiž poznala, že jakmile se někde v okolí objeví pěkná holka musím jí mít stůj co stůj. Ale byla navíc natolik uznalá, že mi to přála, dokonce se mne i někdy ptala na to jaký to s tou holkou bylo. A aby toho nebylo dost, jednou – to jsme byli taky na dovolence myslím, že v Chorvatsku, se s dotyčnou za mými zády domluvila a ani nevíte jaké bylo moje překvapení, když jsem místo očekávané jedné – našel v posteli dvě překrásně rozdělané kundičky…

Holky se mezitím vybalily a já usoudil, že je ten správný čas navázat nějaký ten kontakt. Ani jsem neměl moc práce s tím jak začít, protože jejich překrásný pes zaběhl do naší chatky, a tak domlouvaje mu dovedl jsem ho k jeho sličným majitelkám. „Ahoj holky. Hlídejte si líp toho chlupáče. A vůbec co je to za rasu?“ a rozhovor se rozjel na plné obrátky. Zjistil jsem, že holky jsou z Prahy a jmenují se Anička, Bára a Káča a že za pár dní za nimi má přijet na pár dní ještě jedna kamarádka. Navrhnul jsem jim hned, že pokud chtějí zveme je s Mirkou večer k nám něco popít, pokecat a tak. Slovo dalo slovo a už tu byl večer.

Dnes jsem byl rozhodnutej rozdat si to s nejzkušenější – Káčou. Káče bylo dvacet a její blond vlasy svázané do culíku mne silně vzrušovaly. Měla božsky smyslné rty a její pevné prsa s velkými bradavkami, to byla kapitola sama pro sebe. Její plné rty – to byla smyslnost sama a její odvážný pohled…

Večer ve smluvenou hodinu dorazila jenom Káča. Druhé dvě holky se omluvily, ale protože už taky nejsem ten naivní mladíček jako dřív, bylo mi jasné, že vyrazily do nejbližší civilizace hledat nějakého toho šikovného ptáka, který jim obdělá jejich mladičké frndičky, polaská kozičky či zaboří svůj neukojený ocas do jejich překrásného zadečku… Po chvilce co jsme jen tak klábosili a popíjeli báječné víno, si se slovy: „Doufám, že ti to nevadí,“ Mirka rozepla halenku a odhalila tak naší mladé návštevnici své překrásné melounky. Káča to přešla se stoickým klidem a jen s úsměvem zaregistrovala bouli na mých kalhotech.

Začali jsme hrát karty, když jsem ucítil dotek bosé nohy, která mi pomalu sjížděla po stehech výš a výš až se dotkla mého ztopořeného ohonu. Zvědavě jsem se rozhlédl po holkách. „Která z nich to sakra může být?“ Pohled na Mirku ani na Káču mi nedal žádnou odpověď, protože obě zamyšleně hleděly do karet, a tak jsem tomu dal volný průběh. Pokračovali jsme ve hře a já se musel stále víc ovládat, abych se neudělal, protože hbitá nožka stále kroužila velmi příjemně po mém ztopořeném ohonu – doposud svázaném kalhotami. Rozhodl jsem se ho uvolnit, a tak tak nenápadně jak jen to bylo možné, rozepnul jsem poklopec a stáhnouc slipy vypustil jsem svého draka. Napjal se jako struna do plné délky dobrých dvaceti centimetrů. Když nožka jedné z dívek narazila na mou stojící kládu nejdříve se s úlekem stáhla a já konečně zjistil, že je to naše sladká Kačenka. Zarděla se totiž studem. Ale netrvalo dlouho a už její šikovná nožka byla zpět společně s druhou můj klacek sevřela a začala mi ho honit. Ano nohama! A bylo to báječné. Jenže to už neušlo pozornosti mojí Mirky – ještě, že už byla dostatečně „picnutá“ na to, aby nás nechala. Odložili jsme tedy karty a zatímco si Mirka hladila a laskala kozičky plně jsem se oddával Kačenčiným nožkám, které velmi hbitě zpracovávaly můj kůl, až jsem se konečně udělal a mé sperma nezbeděn pleskalo do Mirčina klína.

„Hodnej kluk,“ komentovala můj výstřik Káča a sundala si tričko. Její kozy byly ještě o kus věčí než ty Mirčiny.“To snad není ani možný, takový dudy,“ vyjekl jsem. „Líbí se ti?“ zeptala se Kačenka s potutelným úsměvem a uchopíc je do rukou začala si je mnout. „Jasně, že se mi líbí. Vidět je dřív, tak jsem se vystříkal do nich.“ „A co ti v tom brání? Ale nejdřív mě pěkně polib.“ Přitáhl jsem si jí blíž a naše jazyky proplétajíc se vášnivě mezi sebou prodlužovaly ten báječný okamžik. Ani naše ruce nezahálely. Zatímco Kačenka si vytrvale hrála se svými cecíky, já jsem jí postupně zbavoval riflí a kalhotek až jsem konečně nahmátnul její vlhkou jeskyňku. Až mi srdce zaplesalo, když můj prst jen čvachtnul do té bezedné studánky rozkoše. Jenom tiše zavrněla a vyšla svými boky vstříc dalšímu doteku. A tak povzbuzen tou velmi vstřícnou reakcí zvyšoval jsem své úsilí, až v ní za chviličku mizely prstíky dva, tři, čtyři a nakonec celá ruka. Stále jsme se cucali – snad čekala na orgasmus od mé šikovné ruky. Skutečně brzy přišel, protože přerušíc líbání jen sladce vyjekla a prohla se v zádech. Chvilku ještě vrávorala v tom báječném opojení, až jsem jí pro jistotu objal, aby nám nespadla. „Bylo to pěkný,“ hlesla a já položíc jí na postel jal se zaobírat jejím bujným poprsím.

Ani Mirka se nenudila. Pozorujíc mé hrátky s roztouženou Kačenkou si hladila své dudy a pěknou rovnou svící zpracovávala svou kundičku. Sténala blahem, ale pořád to nebylo to pravé ořechové, a tak vzala druhou svíčku a zarvala si jí do prdelky. To byl konečně ten správný impulz, protože začala oběma voskovým „kůlům“ nadbíhat s velmi obdivuhodnou zuřivostí. Její sténání bylo báječné, a tak jsme počkali až se udělá a vzali jsme jí mezi nás. Teď přišla moje chvíle. Konečně jsem mohl ochutnat Kačenčinu prcinku. Sklonil jsem se k jejímu hustě zarostlému klínu a začal olizovat ty sladké šťávy, které se z ní bez ustání linuly. Slastně přitom sténala. I Mirka se probrala ze svého rozkošného oblouznění a hned nabídla Kačence svůj výstavní pekáč. „Vylízej mi jí, ale pořádně,“ poručila si. A Kačenka se nijak nerozpakovala a hned co její jazýček objevil poštěváček už po něm hbitě rejdil a Mirka vzrušeně sténala. I Kačenka už byla pěkně rozrajcovaná, protože i já jsem se činil a tekla jako Dunaj. „To je ta pravá chvíle, řekl jsem si a hladíc jí vnitřní stranu stehen nabral jsem jí na můj kůl. Ani nehlesla, když jsem do ní začal bušit svým kladivem, které už bylo opět v pracovním stavu. Jen pro ní bylo stále těžší a těžší soustředit se na lízání Mirky, která už se naštvala a pěkně za její blond vlasy přitáhla si jí nakrátko, aby jí nezanedbávala zatímco druhou rukou žmoulala Kačenčiny nalité cecíky. Obzváštní pozornost pak věnovala jejím překrásným anténkám, které se hrdě tyčily do prostoru. Ani já jsem jim neodolal a jedna z mých rukou si taktéž s nimi začala pohrávat, zatímco ta druhá nazdvedávala Kačenčin zadeček a jeden či dva prstíky jen tak ledabyle zpracovávaly její zadní dírku. Ač byla dostatečně zkušená, do zadečku jí to ještě nikdo nedělal, protože za okamžik celá se třesouc prožívala společně se mnou mohutný orgasmus. Její šťávy se mísily s mým spermatem, které jsem do ní napumpoval do poslední kapičky a ještě řádnou chvilku poté, co jsem ho vyndal jí stékaly po překrásně opálených stehnech. I Mirka si přišla konečně na své a tak byl čas změnit polohu.

Teď jsem nechal holky chvilku o samotě a jen jsem se tak díval. Nejdříve se jen tak nesměle hladily a pohrávaly si s poprsím té druhé. Ano Kačenka byla vskutku báječně vybavená a dokonce i Mirka, která je má opravdu super, to uznala a začala mohutnější anténky své nové přítelkyně zahrnovat svými žhavými polibky a její nezbedná ručka se sunula ke Kačenčinu klínu. Ani Kačenka nezahálela a zatímco přijímala ty rozkošné doteky smyslných rtů, mnula své sladké přítelkyni její pravý cecek. Díval jsem se na ty dvě kočky jak se spolu mazlí a můj klacek se mi opět postavil. No kdy se mi to zase poštěstí zadarmíko lesbyshow! Mirčiny prstíky čvachtaly v Kačenčině kundičce jedna báseň a ta malá mlsota jen se zamhouřenýma očima vystrkovala smyslně svůj jazýček prožívajíc jeden báječně dlouhý orgasmus. Mirčin mlsný jazyk pomalu obkroužil pupík a sunul se k mohutným kozám. Objel je jen lehce po obvodu a potom jako jahůdku na dortu vychutnal si stále vztyčené božské anténky, které tak nadšeně přijímaly každičký dotek. „Aaaaaaaaaaachhhhhh,“ vydralo se z úst Kačence a vystrčíc ještě naposledy prcinku vstříc šikovným prstíkům, ležela bez hnutí si vychutnávajíc svou rozkoš.

Po malé přestávce se role vyměnily. Teď pro změnu převzala aktivitu Kačenka. Poručila Mirce, aby si lehla na břicho a vyšpulila na ní svůj zadeček. Zprvu jsem nechápal, co zamýšlí, ale už za okamžik mi to bylo jasné. Nejdříve jen tak labužnicky objela každičký centimetr její překrásné prdelky, ale přitom se ve stále zmenšujících kruzích pomaličku přesouvala k zadní dírce. Mirka si zatím pohrávala ze svými závojíčky a už celá nedočkavá těšila se na to, až konečně Kačenčin hbitý jazýček dorazí do cíle svého putování. Konečně to bylo tady. Kačenka laskala její zadní dírku až Mirka řvala rozkoší. „Píchni mi tam prst, ne píchni mi tam dva. Víš co narvi mi tam celou ruku. Dělej!“ sténala vzrušením. Kačenka se nenechala nic moc pobízet a už mizely její dva prstíky v tom sídle blaha. Mirka řičela na celé kolo, a řičela ještě víc, když jsem se připojil ke Kačenčinu šikovnému jazýčku, který čas od času ještě přispěl svou troškou do mlýna. Viděl jsem jak je Mirka mokrá a dostal jsem na ní chuť. Pokynul jsem Kačence, aby všeho nechala a udělala stojku. Oběma nohama obepnula mé tělo a já měl její sladkou dírku přímo před nosem. Visela na mě pěkně hlavou dolů a věřte nebo ne, byl to ještě rajcovnější pohled než normálně. Její obrovité dudy vysely pěkně dolů a její hlava se v nich úplně ztrácela. Přemístili jsme se tak blízko k Mirce, aby jí mohla i v této poněkud netradiční poloze lízat její kakaový domeček, zatímco já jsem se snažil zavést svého utěšitele Mirce do kundičky, která už čvachtala nedočkavostí. Konečně se mi to podařilo. Bylo to něco překrásného. Mrdat Mirku a přitom lízat mlaďoučkou prcinku sladké Kačenky. Užívali jsme si jako dravá zvěř. Kačenčiny kozy se i poloze nohama vzhůru pěkně pleskaly do rytmu a i Mirka pěkně vycházela vstříc pořádně rozparáděná prstíky v prdelce…

Šukal jsem ten večer jako o život a věřte nebo ne udělal jsem se v téhle bezva pozici asi třikrát. Tak začala moje letošní dovolená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *