Přistižení maminkou při masturbaci

Myslela jsem si, že maminka odešla. Svlékla jsem se jen do spodního prádla. Přesněji jsem si nechala jen podvazkový pás, punčochy a podprsenku. Takové prádlo mám hrozně ráda, krásně se mi v něm masturbuje kdykoliv na to mám chuť. Dělala jsem to kdykoliv k tomu byla příležitost.

Sedla jsem si do křesla a nohy dala přes opěradla. Z podprsenky mi vykukovaly bradavky a já je mohla krásně dráždit. Už jenom když jsem se svlékla, tak jsem zvlhla. Rukama jsem se hladila a pohledem jsem hledala pomůcku k ukojení mého chtíče. Každý den jsem zkoušela něco jiného. Bylo to velmi vzrušující, nevědět co mě dnes uspokojí. Zaujal mě banán, moje nesnědená svačina od starostlivé maminky. Byl tak krásně tvrdý. Mám je ráda jedině tvrdé. Oloupala jsem ho. Špičkou jsem si ojížděla bradavky a pak pomalu zasunula do kundičky. Pomalounku jsem masturbovala. Banán mi vnikal do kundičky. Rukou jsem si dráždila bradavky. Netrvalo dlouho a mé tělo se prohlo slastnou křečí orgasmu. Trochu se mi zatmělo před očima. Byla to prostě síla. Sotva jsem otevřela oči tak se mi naskytl docela zajímavý pohled, který do teď byl jen v mých snech. Moje maminka, o které jsem myslela, že šla domů, stála opřená o rám dvěří. Jednu ruku měla pod sukní a moc se jí to líbilo. Druhá řádila na kozičkách jako šílená. Nechala jsem maminku dovést se k vyvrcholení. Naše pohledy se setkaly. Nebylo třeba další slov. Maminka se svlékla do úplné nahoty a tak ke mě přišla. Vášnivě jsme se políbily. „Ochutnám banán,“ povídá maminka a ihned tak učinila. S velkou chutí mi snědla celého banána. Přitom mi zůstával alespoň malým kouskem v mojí kundičce. Bylo to tak vzrušující, že jsem se opět udělala. Teď si pro změnu maminka sedla na moje místo a nabídla mi své stále pěkné tělo k rozmazlování. Nejdříve jsem důkladně dráždila maminky kozičky a zvláště bradavky.Ty byly tak dobré! Ale už jsem se nemohla dočkat maminky kundičky.

Maminky kundička byla prostě lahůdka. Už jsem dříve ochutnala jiné, ale maminky byla prostě jiná a moc dobrá. Jednak mě vzrušovala tím jak krásně voněla a tekla a také tím, že byla mojí maminky. Další banán už nebyl po ruce a tak ho nahradily prsty. Pomalu jsem je zasunula do maminky kundičky v počtu dvou a jemně ji šukala. Maminka slastí sténala a chroptěla. Přitom ještě byl můj jazýček na poštěváčku a pěkně ho zlobil, toho malého čertíka. Mazlila jsem s maminkou velmi dlouho a držela ji krajíček od orgasmu až se hráz provalila a moji hlavu sevřely maminky nohy.

Jakmile dozněl maminčin orgasmus, tak jsem se vyměnily. Teď jsem rozevřela nohy já. Maminka se nezdržovala mými kozičkami a rovnou zamířila jazykem do kundičky. Byla jsem jí za to velmi vděčná. Už jsem se nemohla dočkat až ji maminčin jazyk projede. Maminka to s jazykem uměla skvěle. Mohla jsem se od ní jenom učit. Ani nepotřebovala prsty k tomu abych se rychle udělala. Co se mnou prováděla, to bylo prostě nepopsatelně krásné a vzrušující.

Po mém orgasmu jsme se zvedly a lehly si do postele. Už jsme se nijak dále nedráždily, jen vychutnávaly přítomnost těla té druhé. To, že jsem se mohla od maminky hodně věcí o milování s ženami naučit mi bylo jasné. Brzy začala velmi důkladná a velmi vzrušující výuka mých mezer v milování s ženami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *