Ranní probuzení a ve sprše

Naše první soulož se odehrála v pátek. Následoval víkend. Byl to víkend plný pěkně vášnivého a rajcovního sexu o kterém vám rád napíšu. Maminka se snažila dohnat čas, který nevyužila dříve, když mi stále stál. Poznal jsem jaká je to pěkná nymfomanka.

Probudily mě slastné vzruchy od čuráka. Otevřel jsem oči a uviděl maminku, jak si ho vzala opět do práce. Ta čubička viditelně neměla dost. Netrvalo jí dlouho a čurák mi stál jako svíčka a zatoužil po jiném otvůrku. Nemusel jsem ani nic říkat. Maminka se otočila a nabídla mi kundičku k vylízání. Ihned jsem jí projížděl odshora dolů a nazpět. Byla krásně mokrá a chutnala lahodně. Maminka stěží pokračovala v kouření. Najednou to už nemohla vydržet a opřela se rukama o postel a blaženě sténala. Během chvilky se mi ji povedlo dovést ke krásnému orgasmu. Tělo se jí chvělo ranní rozkoší. Po včerejší zkušenosti jsem věděl, že jeden orgasmus mamince rozhodně stačit nebude. Právě jí více rozpálí k dalšímu šukání. Další události toho byly jenom důkazem.

Maminka popolezla dopředu a vyšpulila na mě svoji pěknou prdelku. „Protáhni mi druhou dírku!“ přála si nadržená maminka. „Není problém. Máš jí dost mokrou?“ „Tak si to zjisti! Ale ať už jsi v ní!“ Jak si maminka přála, tak jsem ihned učinil. Vzal jsem její přání doslova a plynule do ní vstoupil bez předchozího dráždění. Maminka byla trochu překvapená z mého rychlého vstupu, ale rychle se přizpůsobila a nic nenamítala. Prdelka sice nebyla dostatečně vlhká, ale to se rychle napravilo. Pak jsem v ní klouzal jako v pěkně mokré kundičce. Byla to nepopsatelná rozkoš šukat takhle po ránu pěkně nadrženou maminku do její těsné prdelky. Viditelně se jí to líbilo a dávalo to velmi hlasitě najevo svými vzdechy a výkřiky rozkoše. No řekněte komu by se nelíbilo, kdyby jeho partnerka, ještě k tomu vlastní matka, říkala: „Šukej mě ještě víc! Jsem tvoje nadržená děvka! Mrdej maminku! Tak to chci! Zajeď pořádně hluboko!“ Není třeba více říkat, že jsem se krásně udělal a dle maminčino pokynů jí prdelku vystříkal semenem.

Sotva jsem za doprovodu hlasitého mlasknutí vyjel z prdelky ven, tak se maminka ihned ujala mého čuráka. Důkladně ho olízala od všeho semene. „Máš ještě chuť?“ zeptal jsem se. „O tom nepochybuj. Dneska budeme šukat celý den. Musím dohnat ty ztracené roky, co jsem neměla tvého čuráka. Je tak krásný a tak šikovný.“ Maminka samou láskou čuráka zasypala pusinkami. Zvedli jsme se z postele a šli se trochu opláchnout do koupelny. Maminka se cestou držela čuráka, jako by snad měla obavy, že jí někam uteče. Kdepak, maminka měla zcela jiný důvod. Jak mi stále dráždila, tak mi v koupelně opět stál a byl připraven maminku opět důkladně ošukat. Už jsem čekal, že ihned půjdeme na to, ale maminka pustila čuráka a klidně vlezla do sprchy. „Pojď za mnou. Důkladně si tě opláchnu a pak mě budeš šukat co nejdéle!“ „Bude mi potěšením, maminko!“ Jak maminka řekla, tak ihned učinila. Bylo to prostě skvělé koupání. Věnovala se mému čurákovi s mateřskou péčí. Bylo to velmi příjemné a vzrušující. Už jsem myslel, že opět exploduji, ale maminka přerušila koupel a tak mi jen stál a neexplodoval. „Teď opláchneš maminku.“

Pro změnu jsem se já věnoval velmi pečlivě maminčino vzrušujícímu tělu. Mačkal jsem jí pěkné kozičky a mezi prsty mnul bradavky. Maminka se svíjela rozkoší. Slastně přivírala oči. Rukama se držela stěn sprchy a nechávala se rozmazlovat. Po kozičkách jsem chtěl pokračovat na kundičce, ale rozhodl jsem se maminku trošku pozlobit. Ruce se mi pomalounku sunuly k jejímu roztouženému klínu, ale přeskočily jej. Maminka zklamaně vydechla když se mé ruce dotkly jejích stehen. Nožky jsem měl umyté během chvilky a pak už jsem přestal maminku více trápit. Rozevřela nohy lehce do šíře a já se důkladně věnoval její rozkošné kundičce. Nezapoměl jsem ani na maminčinu druhou dírku, prdelku. I jí byla věnována plná pozornost. Prsty dráždily poštěváček a vjížděly do maminky. Střídal jsem kundičku s prdelkou a naopak. Obě dírky byly pěkně pvymydlené a nedočkavé na další vzrušující šukání. Maminka asi nemyslela, že k dalšímu šukání dojde už ve sprše když vzala sprchu a začala nás oplachovat. Já byl opačného názoru. Prostě jsem ji uchopil kolem pasu a plynulým pohybem nasadil na čuráka. Rajcovně to mlasklo jak jsem do ní zajel. Maminka rozkoší hekla, nohama se chytila kolem mého těla a začala pěkně vzrušující šukačka ve sprše.

Na stojáka jsem to vydržel jen chvilku. Přeci jenom maminka má svá kila. Plynule jsem ji postavil na podlahu. Otočil zády ke mě a nasadil čuráka na vchod do prdelky. Se stejnou rychlostí jako před chvilkou do kundičky jsem zajel do prdelky. Bylo to úplně jiné kafe. Maminčina prdelka je přeci jenom daleko těsnější než kundička. O to raději do ní šukám. Mamince se změna šukací dírky také zalíbila, plně si vychutnávala mé průniky. Nemohl jsem při šukání zapomenout na dráždění bradavek. Zvládal jsem v pohodě obě. Přesně jak to maminka chtěla. Oba jsme byli pěkně rozpálení a tak během chvilky jsem do maminky explodoval. Její orgasmus přišel téměř na vteřinu stejně jako můj. Sotva jsem naposledy vystříkl do prdelky už byla maminka u mých nohou a pusinkou sála čuráka. Snažila se z něj dostat co nejvíce chutného semene.

Po důkladné očistě maminky pusinkou jsem nás oba opláchl. Rychle jsme se osušili a převlékli do županů. „Dáme si chutnou snídani,“ povídá maminka. Přitom jí ruka zajela na mého čuráka. Sevřela ho a krátce pohonila. Když mi opětovně stál, spokojeně pokývala a mohli jsme klidně jít do kuchyně.

Co se odehrávalo v kuchyni bude v další části…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *