Vynález II. – experimenty

Můj poslední projekt, bylo zařízení pro nevidomé, které vibracemi přenášelo obraz z kamery na záda. Byl to nejdříve jen experiment a spíše jen hračka kterou slepý mohl vidět věci které se nedají osahat jako slunce, hvězdy, obrazy, plamen svíčky a zvrhlo se to i k tomu že si slepí chlapci mohli vychutnat nádherná prsa své učitelky na která by si taky jen těžko sáhli, i když jak jsem později zjistil nebyla až tak nedostupná, ale o tom sem už psal.

Ale jak doba ubíhala přistroj už neměl 200 kilo, ale i 60 kilo pořád nebylo to co by opravdu někomu v životě pomohlo tak se experiment zastavil. Chyběly nám zkušenosti s mikromechanikou a v malém se takové věci velmi prodraží a spolehlivost našich prototypů byla pramalá. Poslední co jsme udělali že jsme vibrace nahradili elektrickými pulsy a slibovali si od toho zmenšení přístroje, tam byl ale problém že kůže během pár minut přestala být citlivá a brněla celá nebo se člověk zpotil, to vše by se sice dalo možná dohnat změnou napětí ale nedařilo se nám to. A hlavně na rozpoznání a nějakej požitek z obrazu to nebylo. Nakonec došly peníze.

V podstatě jsme dosáhli cíle, dokázali že to jde a to je tak všechno. Jako většina jiných vynálezů skončily a čekaly až dozraje čas a nebo budou zapomenuty na vždy protože existují i jiné méně náročné cesty. Tak zbyla kupa součástek za několik milionů a já než je dát do šrotu nastěhoval jsem si je do sklepa.

Mám tam toho víc a je to víc než dílna takový pohřebiště. Poslední dobou tam nerad chodím protože to dost často skončí malérem.

Přišla za mnou tenkrát Petra, už jsem jí znal dlouho. Byli jsme sousedi párkrát jsem jí něco doma spravil, párkrát mně za to pozvala na večeři a docela jsme se skamarádili, došlo to až tak daleko že mně vyprávěla o svých problémech, které se snad vždycky točily kolem sexu a i já sem s ní sdílel svoje problémy a nejednou mi poradila jak asi nejlíp na tu či onu. Ale jak jsme si byli blízko tak nás snad ani nenapadlo něco si spolu začít. Teda párkrát sem to na ní zkusil ale viděla do mě a hned mi to vmetla do obličeje co to na ní zkoušim. A její spíš mužný tělo mě nijak zvlášť nepřitahovalo.

Sem tam sice něco s chlapem měla ale po jejích zklamáních jak říkala radši trávila čas s holkama. Měla svalnaté tělo, a i já mám větší prsa než ona. Nakrátko ostříhaná a kdo jí neznal dnes by určitě nepoznal že je ženská. Ale že by šla dál že by se považovala za chlapa, to ne, nebo tak mluvila, ani náhodou.

Přišla za mnou s takovým gumovým aparátem co si ho připoutá do rozkroku a může šukat jako chlap. Ale prej to není nic moc a že jestli něco nevymyslím, aby jí to aspoň trochu dráždilo když si hraje s kamarádkou.

Nejdřív jsem nahlas uvažoval o vroubkování možná o zabudování vibrátoru. A viděl jsem, jak to s ní pracuje a jak jí svítěj očička. Tak jsem s ní začal hrát takovou hru.

Musím přesně vědět kde, a jaký tlak jí vzrušuje. Tak si nechala sundat kalhoty pohodlně si sedla do křesla. Já seděl vedle a jednou rukou jí zkoušel vzrušovat a druhou dělal poznámky na počítači.

A ona začala: „No. Jo! To je dobrý, trochu hloubš. Tady jo a přitom tohle to je dobrý, Ne to je moc rychle. Jo to je hezký,“ no a po pěti minutách jsem už nepsal nic a ona: „Nepřestávej teď. Pokračuj už budu.“ A taky za chvilku byla.

Cítil jsem jak v ní vše ztuhlo. Ale to mi bylo málo a jakoby nic jsem pokračoval Tak jak bys hodnotila ten orgasmus. Trochu se zarazila. Tak říkám dobře jako ve škole tenhle má trojku pamatuj si to a příště už řekneš lepší horší a tak. A než stačila něco udělat, začal jsem znovu.

Tentokrát jsem nešel do hloubky, ale jen jsem zkoušel jak, co a jak rychle je jí nejpříjemnější na poštěváčku. Chvilku se moc nemohla soustředit a byla nervózní. Ptala se mně kolikrát to budu zkoušet. pokrčil sem ramena, záleží na ní, považoval bych za rozumný nejmíň tucet orgasmů a hlavně aby mezi nima byly i nějaký silný.

Pak se zase uvolnila a začala spolupracovat, no tak za minutu už zase ne. Přejížděl jsem jí středně rychle dvouma prstama doleva doprava přes poštěváček, tak se přestala ovládat a zase začala že ať pokračuju takhle a neopovážim se přestat.

Zavřela oči a už byla. Byla celá zarudlá a zpocená,. řekla tak trochu slabší, tak za čtyři. Rychle se zvedla ze židle natáhla kalhoty a že víc času má ve středu a byla pryč.

Po chvilce jsem se teprv probral a všechno si uvědomil, hlavně to že v kalhotách se mi něco děje. Ale měl jsem už za chvilku jedno slibný rande tak jsem to radši tak nechal.

Ve středu jsem zase pokračoval jako minule, ale když byl orgasmus zase za 4 tak jsem musel změnil taktiku. A začal jsem na ní jestli bychom to nezkusili klasicky, aby mi řekla jestli to nebude lepší a co. Moc se jí do toho nechtělo a tak sem navrhnul, že vezmu to co mi přinesla.

Tak se zase usadila a já jí ten klacek opatrně zaved. A když byl vevnitř, zkoušel jsem různě pohybovat ven, dovnitř, do stran. Pohybovat ale jen o milimetry, protože vibrátor víc nezvládne. No po čtvrthodině bez orgasmu jsem navlíkal na robertka různý kroužky a nakonec jsem udělal i podélný vroubky.

To se docela osvědčilo a když jsem začal spíš kroužit a hlavně otáčet tak začala vrnět a přestala se ovládat. Tentokrát to sice trvalo dalších dvacet minut a ruku jsem měl dost bolavou, zato celou dobu vzdychala slastí. Potom co jsem trochu zapáčil se udělala.

Musel jsem si odskočit na záchod a za minutu jsem si ulevil a uvažoval jak jí dostat. Ale byla neoblomná, jakejkoli experiment jo, ale já to se kroutila.

Tak na dalším sezení jsem už měl vibrátor na jejím aparátu a tentokrát jsem už radši jen na počítači nastavoval různý rychlosti a směry, ale neodpustil jsem si to všechno nahrát na video. No, ale byla to vlastně nutnost, protože nastavovat přístroj a psát výsledky současně by stejně nešlo.

Tentokrát jsem to už vzdal a tak jsem jí chtěl aspoň trochu potrápit. Vyzvídal sem kolik má času a že nechci aby sem chodila tak často a myslela si bůhví co a že už s tím chci hnout a taky za čtrnáct dní začínám novej projekt. Tak když dneska zapracujem tak za tejden má svůj zlepšenej nástroj.

To jí přesvědčilo to se hodí, její kamarádka má za čtrnáct dní narozeniny. Potrápil jsem jí pár hodin a nepřišla zkrátka. Nakonec mně to dost vzrušovalo protože se svlékla úplně a poprvé sem spatřil její sice dost malý ale taky nádherný prsíčka, který tak šikovně celý ty léta přede mnou schovávala.

Zabalená jen v dece se tam kroutila na křesle. To jsem už ale nemohl vydržet a chtěl radši přestat a poslat jí domů, ale jak sem začal o konci pro a taky sem jenom chlap a že se už nemůžu soustředit. Začala : „Néé, to doděláme já ti pomůžu,“ a za chvilku jsem už držel Petru za boky a jezdila po mně až jsem se bál že moje počítačová židle to nevydrží.

Byla na kolečkách a dost jsme tam jezdili, naráželi do stolů. Za chvilku začala křičet a dostala orgasmus, docela jsem byl překvapenej a skoro už zklamanej ale nepřestala a pokračovala dál, začala se soustředit na mě, přilepila se prsíčkama na moje ústa a držela se za mojí hlavou a rameno, přitom stále pokračovala a snažila se i vevnitř stahovat.

Potůčky potu tekly po jejím těle a já jí chvílemi přidával na tempu a pomáhal za boky, pak zase hladil její tělo. Zaklonil jsem se na židli až sem ohnul opěradlo a prožil nádherně dlouhý vyvrcholení o to zvláštnější že ona stále nepřestávala a třela se pořád rychleji o mé tělo.

Po chvíli kdy sem už zase začal vnímat její pohyb napjal jsem břišní svalstvo a trochu se k ní přítáh. To jí dorazilo a za chvilku se jí stahuje několikrát celé tělo. Padla a už skoro bezvládně mě objala.

Chvilku jsme jen tak leželi, teda seděli. Pomalu zvedla tělo a řekla: to jak si to udělal na konci to bylo nejlepší. Tenhle byl tak no na chlapa na jedničku. Tak sem se trochu uklidnil.

Otřeli jsme se ručníkama, dali si kolu a já zapsal do počítače: O1 dosažena použitím kombinace interního DV a externího ND. To už Petra usla na křesle a tak jsem jí odnes na pohovku a přikryl dekou. Vůbec se mi nechtělo spát a byl jsem plný energie. Tak jsem dodělal k vibrujícímu robertkovi ještě nezávislou vibrující plošku na poštěváček a spojení s druhým robertkem bylo polopevné, aby jej šlo trochu páčit jak dopředu tak do stran ale s tím že to bylo i cítit hluboko na obou stranách.

Ráno se Petra ještě vysprchovala. Nejdřív byla trochu nesvá, z toho co se mezi námi stalo, ale když uviděla ten nástroj na všechno okamžitě zapomněla a celá zářila nadšením. Jen tak ze zdvořilosti se zeptala co za to chci, že to mám u ní a zmizela. Pak jsem jí snad půl roku neviděl.

Jednoho dne se objevila, sice né zrovna ve vhodnou chvíli, protože jsem se zrovna strašně hádal se svou holkou. Ta když uviděla že za mnou jde zase nějaká ženská, dostal jsem navrch pár facek. Škoda že Petru slyšela přes zvonek a neviděla, protože tentokrát už byla fakt spíš chlap. Ve dveřích jí pak málem porazila a když se Petra zeptala, jestli nejde nevhod tak dostala ať se se mnou klidně kurví. Jsem hajzl a stejně mám rád víc svý mašinky než lidi.

Práskla dveřma a byla pryč. Tentokrát to bylo vážný protože já jsem tu tejden nebyl a ona si mezitím odvezla všechno k rodičům a přišla se se mnou asi jen pohádat. Byl jsem z toho špatnej a docela rád že je tu Petra.

Naházel jsem do sebe pár fernetů a vyklopil do ní všechny problémy. Už mi bilo líp i když jsem byl taky dost nalitej. Teprv pak jsem si uvědomil, že ani nevim proč přišla a už jsem měl zase chuť řešit ňáký technický problémy a něco vynalejzat.

Začala že jak jsem jí udělal ten aparát tak si užívala, ale pak jí přišlo dost peněz co pořád strká do těch baterek, pak jí někdo poradil že jsou akumulátory a tak si je koupila a je to dobrý, ale jsou asi trochu slabší, koukla se na mně a když viděla že jí sleduju a že uznale přikyvuju, tak pokračovala. „Není to tak úplně ono.“ A že jestli bych třeba neměl chvilku a nepodíval se jí na to.

Tak sem to rozmontoval a bylo vidět že už své zažilo a taky jsem to dával najevo, motorek má volný ložiska a ten převod je úplně vožvejkanej a tady to prasklo, to se nedivim ze to nefunguje jak má.

Koukala se trochu smutně a dala si taky panáka bylo to trochu jako na pohřbu, ale ujistil sem jí že to neni tak zlý a že bych mohl hned něco ještě vylepšit. Pak jsem si vzpomněl na experimenty se slepejma a na tu haldu součástek co tam mám. Vzal jsem pár kontaktů nalepil je na jeden umělej klacek z toho jejího aparátu a řek že bych rád něco vyzkoušel.

Trochu se bála, ale když jsem jí tím polechtal po ruce a pak po bříšku svolila. Nasimuloval jsem si v počítači dva signálový generátory za sebe a přes interfejs zapojil na kontakty. Tentokrát jsem byl úplně unešen tou technikou že jsem si Petry snad ani moc nevšímal. Dal jí to do ruky ať si to zavede sama a soustředil jsem se na práci, nejdřív jsem zjišťoval v půl sekundových vzorkách jaká frekvence a intenzita jí dráždí nejvíc a pak jsem už jen nastavoval simulaci přírazů zesilováním a tlumením a nakonec už jenom rychlost „virtuálních“ přírazů.

Pak jsem si teprve začal všímat jak to funguje a hlavně Petry. Bylo to zvláštní jak přede mnou stála skoro bez hnutí bez přírazů a vibrací a stejně sténala jako kdyby jí nabodával pořádnej kanec. Za chvilku jsem to rozjel na plno a už nedělal přestávky. Reguloval sem vše za běhu. Petra se svalila na křeslo. Sjela po něm, chytla se za rozkrok a klečela na zemi. To už na ní přišlo.

Překvapeně koulela očima jak bez pohybu a námahy přišla tak rychle. Teda měl jsem ho v kalhotech najednou připravenej. V počítači jsem to stáhnul jen na jemný dráždění.

„To je krása to se ti povedlo,“ šeptala. No a já jsem se nechal unést představami o elektronice, čidlech a tak podobně. A uvažoval jsem nahlas o simulaci a úvahy o tom že by možná stálo za to zkusit napodobit pocity chlapa. Přitom jsem si už musel uvolnil kalhoty a ona se mi hned začala věnovat. Hlavně abych nepřestával vymejšlet.

Rozepla mi kalhoty a jak mi ho chvílema honila a kouřila pořád se mi snažila dívat do očí a zaujatě sledovala. Najednou jsem si všim že už budu. Ona trochu bezradně koukala kam mě nasměrovat aby si neušpinila šaty. Ale nakonec jsem jí přitáh hlavu a asi uznala že jinak to nepůjde.

Trochu jsem to pozdržel a zase zapnul program. Projelo to v ní jako blesk a začala se napínat a kroutit a já jsem jí dával tolik a tak rychle jak mi ho sála. To jsem už nevydržel, prohnul se a zabořil jí ho snad až někam do krku a všechno jí tam nastříkal. Pustil jsem jí a ona stále pokračovala, všechno ze mě vysála a spolykala.

Pustil jsem ten program ještě rychlejc a přidal na síle. To se už i ona s mým přirozením v puse zmítala v orgasmu snad nejsilnějším co jsem u ní kdy zažil. To mě už konečně pustila z pusy a lehla si zpátky na křeslo a nádherně se prohnula.

Koukal jsem na to divadlo. Úplně jsem zapomněl vypnout program. Na chvilku se probrala vytřeštila oči. Zase hlasitě oddechovala a začala si vyhrnovat blůzu. Mačkala obě prsa. Prohla se a ještě jednou vyvrcholila.

Teď už ležela bezvládně na křesle a jen v rytmu oddechovala. Konečně jsem se vzpamatoval a pomalu to ztlumil. Její dech se pomalu ustálil a ona usnula. Všechno jsem si to začal uvědomovat a problém byl, že teď už jsem jí nemoh říct ne. No tak sem se do toho dal.

Chodila a otravovala dost často tak jsem to stihl během jednoho měsíce. Trochu jsem si pak vyčítal že jsem pracoval tak rychle. Experimenty na jejím těle stály zato a pokaždý měla několik orgasmů. Většinou jsem taky nepřišel zkrátka.

Dílo to bylo snad perfektní, klacek jak má bejt, předkožka sice chyběla na žaludu bylo 12 čidel a dalších osm po délce. A uvnitř pak dvě čidla síly a jedno pohybu. Při nadměrné síle bezpečnostní ventil upustil natlakovaný vzduch a konstrukce změkla. Přenos vjemů do pochvy pak byl elektrický. Předpokládal jsem že vlhkost je dost podobná a chemické složení zůstává stejné. U čehož jsem se dost mýlil, ale vyrovnala to kalibrace kterou se seřizovala rychlostí přírazů.

Do koulí jsem dal zásobu lubrikantu. Byla tam pod tlakem a automatický ventil plynule upouštěl. Baterky vydržely asi na 8 až deset minut. Přesněji osm minut se skoro 5ti sekundovým orgasmem, při něm se spotřebovala poslední energie celý přístroj mírně měnil úhly a při tom povolil i ventil a zbytek lubrikantu vystříkne ven.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *