Školní voayer

Bylo to asi před pěti lety. Tehdy jsem nastoupil na jednu nejmenovanou základní školu s gymnáziem jako školník. Povinností nebylo mnoho, a tak protože jsem vždy byl milovníkem mladistvé krásy nezahálel jsem a v mé mysli se rojily jen ty nejhříšnější myšlenky, ohledně toho, co bych s těmi sladkými slečinkami všechno mohl dělat.

Nápad jak zužitkovat mé technické dovednosti osvítil mou mysl, když jsem spravoval tekoucí mísu na dívčím záchodě. „No jasně, že mě to nenapadlo už dřív. Stačí sem nenápadně zamontovat pár kamer a budu mít to nejlepší porno úplně zadarmo!“ Jak jsem vymyslel, tak jsem udělal a už druhý den se v každé míse a prkýnku všech 3 záchodů nenápadně skrývala maličká kamera. Ve své školnické kukani jsem pak rozmístil několik monitorů a báječná podívaná mohla vypuknout.

První mojí hrdinkou byla moc sladká dívenka, kterou bych podle její dosud neochlupené dětské prcinky tipoval tak na devět let. Posadila se na záchod a z její překrásné dírečky začal crčet slabý proud chcanek. Dívat se na to bylo prostě bezva. Vychutnával jsem si každičkou kapičku, která z ní tekla a snil o tom, jak tohle mláďátko lížu. Ano jak mé mlsné a hladové rty nahrazují heboučký papír, který otírá její stydké pysky od té rosy a smí se nezbedně třít o hrášek poštěváčku… Tak bloudila má mysl, zatímco si maličká důkladně svou prcinku vytírala papírem, ale to už se na dalším záchodě objevila další kočička.

Ta už byla o něco starší, zřejmě studentka gymnázia. Její sexy černé kalhotky napovídaly, že už určitě i sexuálně žije – proč by se jinak tak snažila, že? Čekal jsem na to až usedne na prkénko, ale to co udělala mi naprosto vyrazilo dech. Nejen, že si nesedla a zůstala stát, ale ona si dokonce ani nestáhla kalhotky. Doširoka se rozkročila a začala v klidu močit. Ač jí neodhalila bylo vidět, že má svou kočičku vyholenou, jen uzoučký trojúhelníček chloupků napovídal něco víc o jejím věku. Moč z ní crčela a její ruka tu a tam – snad pro zvýšení mé rozkoše – ještě přes kalhotky pohladila kropící barunku na těch nejvzrušivějších místech.

Proud ustal a má hrdinka kalhotky sundala. Konečně jsem mohl spatřit její sladkou orosenou kundičku. Opravdu byla moc krásná a její hrášek pěkně nalitý napovídal, že asi jen tak neodejde. Taky že ne. Pohodlně s usadila na prkénku, roztáhla doširoka nohy a její ručka si začala s tím nalitým hráškem lehce pohrávat. Neviděl jsem jí do tváře, ale muselo jí to dělat sakra dobře, když se její kunda tak rosila sladkými šťavami. Prcinka se pomalu, ale jistě stále víc rozevírala a brzy v ní rejdily i dívčiny prstíky. Konečně to na ní přišlo. Zazmítala se, až se mísa zatřásla a chvilku jen tak seděla. Její nohy se celé leskly od šťáv, které z ní proudily. Vzala proto papír a začala se ve stoje otírat. Přejížděla si lehce po zmáčených stehnech, ale její úsilí o očistu jí dlouho nevydrželo, protože papír zahodila a opět její ruka začala mizet v klíně, zatímco se růžička její prdelky překrásně napínala… To už jsem nevydržel a rozhodl jsem se jednat. „Tuhle kočičku musím opíchat,“ umanul jsem si. A tak jsem jenom chmátnul po mé opravářské brašně a už jsem byl na cestě k záchodu.

Jak jsem správně odhadl, nikdo jiný tam nebyl, protože má sladká masturbistka dost hlasitě při díle svých šikovných rukou sténala, čimž by se snadno prozradila. Nebylo proto divu, že si ani nevšimla toho, že jsem vstoupil. Zamkl jsem záchod zevnitř a pomalu se přibližoval ke klíčové dírce oné inkriminované kabinky ze které se ozývaly stále víc a víc rajcovní zvuky. Konečně se mé oko přilepilo k onomu spásnému otvoru a spatřil jsem jí celičkou.

Překrásná asi patnáctiletá kudrnatá brunetka s pěkně baculatým zadečkem a pořádnými cecíky si tam dopřávala, jako s nějakým chlapem. Zatímco jedna ruka nahrazovala k její plné spokojenosti tvrdý mužský ohon a bušila do ní z neustávající intenzitou, druhá drtila její plné kozy s obrovitými nalitými bradavkami. Podle jejího sténání nebyla daleko vrcholu a tak jsem jen počkal až se znovu udělá a vstoupím na scénu.

Seděla a vychutnávala si odeznívající rozkoš, když jsem otevřel dveře kabinky. Jen leknutím vyjekla a celá nahá na mě zůstala zírat. Jen jsem tak na ní koukal a vychutnával si svojí převahu, když pochopila podle mé boule na kalhotech, co jí čeká a začala ukrutně nahlas ječet. Ohnal jsem se po ní a ucpal jí pusu jejími pěkně prochcanými kalhotkami. Otočil jsem si jí čelem k sobě a vytáhl jí ven z kabinky. „Tak a teď si jen moje,“ pronesl jsem zatímco se snažila přes roubík z kalhotek protestovat. Zuřivě kopala a mlátila rukama, když jsem začal svými prsty ohledávat krásy jejího těla – nevěděla chudinka, že mě to ještě víc rozpaluje. Přisál jsem se na její obrovité bradavky a okousával jsem je jak nejdůkladněji umím. To zapůsobilo. Sice mě ještě asi minutu mlátila hlava nehlava, ale potom jako když utne. Dokonce se neubránila tomu, aby z jejích úst vyšel sladký sten. To byla ta pravá chvíle sundat roubík a nahradit ho mým stojícím mužstvím. Přistrčil jsem jí ho k obličeji a poručil: „Kuř, děvko!“

Nevím jestli se jí to zalíbilo nebo už prostě neměla sílu se bránit, ale brzy mi ho opravdu bezvadně sála a má první dávka naplnila její teploučkou tlamičku. Hladově polykala mé sperma, zatímco mé ruce bloudily k jejímu stále rozdělanému klínu. Když mi ho konečně vysála do poslední kapky, poručil jsem jí ať si lehne na záda a doširoka roztáhne nohy. Poslušně poslechla. Já si klekl a nechal jí ať si svou rukou zavede můj nástroj do její roztoužené prcinky. Začal jsem jí v této pozici pěkně divoce píchat. A jen její divoké hýkání a pleskání mých koulí o její prdelku nasvědčovalo tomu, že se na záchodě děje něco, co by nemělo. Když už mě tahle pozice omrzela poručil jsem jí, aby si stoupla na všechny čtyři a nabral jí zezadu, to byla pánové teprv jízda!

Udělali jsme se skoro zároveň a já neopomenul tu její nadrženou kundu pořádně propláchnout, když tu se někdo začal na záchod dobývat. Dokončil jsem poslední střik, oklepal si ho o její nohy a vydal se ke dveřím zjistit, kdo je za nimi. Byla to asi desetiletá dívenka se zrzavými copy. Když uslyšela zarachtání, jak jsem vyndal klíč začala mě úpěnlivě prosit, abych jí pustil dovnitř, že už to nevydrží a co chvíli se počůrá. Oči se mi jen zablyštěly, když jsem to dívčí škemrání uslyšel. Chudák dívenka totiž ještě netušila, jak rád se dívám na močící dívky a tak se jen tak křížíc nohy stále snažila dobýt dovnitř až to na ní konečně přišlo a mohutný mokrý flek se začal rozlévat k mému velkému uspokojení po jejích kalhotech.

Konečně jsem dveře otevřel a malá vběhla z brekotem do kabinky. Když spatřila předchozí dívku ležící zcela nahou na podlaze zarazila se, ale bylo už pozdě, protože jsem za ní důkladně zamkl. Obě dívky se na sebe tázavě dívaly a nesměle se představily. Alespoň jsem se dozvěděl, že ta, kterou jsem právě opíchal se jmenuje Adéla a chodí do osmé třídy a její nová kamarádka Věra a chodí do páté. Dříve než se Věruška stačila vzpamatovat spoutal jsem jí důkladně provazy z mé brašny ruce a zavázal pusinku, aby snad nemohla křičet o pomoc. Otočil jsem se k Adéle. „Tak a protože se tvoje nová kamarádka před vchodem pochcala, pěkně jí svlíkni a vylízej tu její pochcanou píču.“

Adéla se na mě tázavě podívala a potom odmítavě odvrátila hlavu. „Tak tobě se nechce ty malá děvko! No počkej, já ti ukážu.“ A tak jsem jí přehnul přes koleno a začal jí pěkně plnou silou pleskat rukou po prdelce. Nejdřív řvala jako tur, ale jak šrámů ve tvaru lidské ruky přibývalo, začalo se jí to i díky tomu, že jsem občas plesknul níž pěkně přes prcinku, líbit. A brzy už sténala rozkoší a honila si volnou rukou poštěváka. Opět se pěkně udělala a já opakoval svůj rozkaz: „Tak vylížeš tu její pochcanou píču nebo ne?“ A tak se Adéla sklonila k Věrušce, která jí vytrvale kopala a za mé pomoci z ní stáhla jak kalhoty, tak i její promočené květované kalhotky. Její barunka byla ještě o moc rozkošnější než ta, kterou jsem předtím viděl na obrazovce. Tak překrásně dětská a nevinná…

Adéla se svými rty důkladně přisála a zatímco jí lízala stehna, polaskala tu a tam poštěváka a malá se brzy přestala bránit. „Ano Adélo, jen tak dál,“ povzbuzoval jsem jí zatímco jsem si pohrával se svým vzrušeným údem. „Pěkně tu malou čubku udělej jazykem a já jí potom ojedu.“ Když to malá uslyšela začala se opět mohutně bránit, ale Adéla jí umravnila dvěma ráznými políčky. Sála Věrušku velmi důkladně a její nohy se i přesto, že předtím ani za nic nechtěly začaly instinktivně rozevírat a tak jsem usoudil, že nastal čas i této zajatkyni vyndat roubík z úst, abych si dosytosti mohl vychutnat to sladké sténání.

Pohled na mazlící se mladičké dívky mě opět nadmíru vzrušil a tak jsem přiklekl k Adéle, roztáhl její půlky a zabořil svůj ohon do jejího mladého zadečku. Jen vzrušením hekla, ale jinak se vůbec nenechala rušit a dál pokračovala ve svých vzrušujících hrátkách. Až jsem nechtěl věřit tomu, že to již dříve se ženami nedělala, když jsem uslyšel Věruščin řev z mohutného orgasmu. Následoval řev můj, protože mé sperma se dralo hlava nehlava do útrob Adély jejíž prdelka, byla opravdu překrásně úzká. Vystříkal jsem se dosytosti a přemístil jsem se k Věrušce.

Mladičké dívky mě vždy vzrušovaly, ale mít jednou desetiletou holku a smět jí oprcat, to se mi zatím ještě nepoštěstilo a tak jsem si to náležitě vychutnával. Nejdříve jsem jí jazykem jen tak pošimral v krku až konečně i ona začala na mé hravé mrskání vycházet vstříc. Mé vzrušení rostlo, když jsem spatřil její dosud nevyvinuté, téměř chlapecké poprsí a ihned jsem se dal do testu vzrušivosti jejích bradavek. Pod mými laskavými doteky narostly téměř neuvěřitelně a má mladinká společnice začala sladce sténat a roztahovat nohy. „Dočkáš se maličká, jen si to pořádně vychutnávej,“ pomyslel jsem si, zatímco jsem laskal její pupíček a sklouzával pomalu k její neochlupené dětské prcince. Sladce hlesla, když můj jazyk našel její naběhlý hrášek a začal si s ním pohrávat. K jazyku se brzy připojily prsty, které zvědavě zkoumaly její jeskyňku. Adélu už přestalo bavit nás pozorovat a přitom si to rukou dělat a tak roztáhnouc doširoka nohy usedla na Věruščino obličej a poručila: „Lízej mě, kočičko!“

Věruška už byla pěkně rozpálená, protože na tuhle hru bez okolků přistoupila a zatímco jí Adéla masírovala bradavky, střídavě se svými, lízala jí tak, jak jí to jen práce mého jazyka v klíně umožňovala.

Konečně nastal čas deflorovat tu mladou princeznu a udělat tak z ní jednou provždy ženu. Navedl jsem svůj ocas na krajíček její dírky a pomaličku začal zasouvat až jsem narazil na odpor její pannenské blány. Sebevražedně mi vyšla vstříc a jen malá sprška krve dávala vědět, co se právě stalo. Chviličku jsem počkal až bolest opadne a potom jsem jí bez okolků začal divoce píchat. Udělal jsem se celkem záhy, protože Věrušce stačily pouhé tři přírazy a už jí to přišlo, ale i tak to bylo krásné. Důkladně jsem se bez jakýchkoliv zábran do ní vyprázdnil a nechajíc obě dívky lízat si v poloze 69 svá pohlaví jsem je uspokojen opustil.

Na téhle škole jsem musel dát výpověď, ale to co jsem prožil určitě stálo za to a dík oběma dívenkám za to, že mě nepráskly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *