Odpanění II.

O pannenství jsem přišla, když mi bylo 15. Nebylo to vůbec dobrovolně, ale bohužel(nebo bohudík) se to stalo. A ještě dlouho poté jsem se za to nenáviděla, i když jsem věděla, že za tom nenesu žádnou vinu a vlastně se mi to nakonec líbilo.

Vracela jsem se jednoho letního večera sama z nedaleké vesnice, kde jsem byla s kamarádkami na zábavě. Byla jsem tak trošku naštvaná, protože jsem tam viděla svýho kluka jak si to rozdává s jinou a tak jsem utekla nedlouho po půlnoci ze všeho se vybrečet pěkně domů.

Z Malechova to k nám bylo co by kamenem dohodil, ale mělo to jeden háček – jediná cesta totiž vedla lesem. Jako malá holka jsem se tam vždycky bála, ale dnes mi to bylo jedno protože jsem pro slzy skoro neviděla na cestu. Ani si nedovedete představit můj úlek, když se spoza stromu vynořil silně podnapilý asi pětatřicetiletý chlap.

Celá jsem ztuhla a to byla moje škoda, protože se po mě hned hrubě vrhl a přitisknouc mě ke stromu začal se svýma prackama drát pod mé tričko a poté i do mých těsných džín. Křičela jsem o sto šest, prosila, nadávala, ale nic to nebylo platné a schylovalo se k tomu nejhoršímu. Dobře syčák věděl, že pomoci se v tuhle dobu nedovolám a tak se ani neobtěžoval s tím nějak mě umlčovat. Naopak můj zběsilý křik ho ještě více vzrušoval. Oslovoval mě „ty moje sladká prcinko“ a počal mi, zatímco jsem ho stále mlátila okusovat mé tehdy už pěkná prsa. Po chvíli můj odpor ustal úplně.

Nenáviděla jsem se za to, ale mé tělo mě zradilo a podléhalo stále víc a víc jeho šikovnému jazyku. Dokonce jsem ucítila, jak vlhnu. Byla jsem z toho všeho unavená a tak jsem se Neznámému zcela poddala. Laskal mi mé prsa a jeho ruce mě mezitím vysvobodily z džín a brzy skouzly k promočeným kalhotkám. Přejel mi lehce po znatelné rýze a s velkým uspokojením reagoval na mé vzrušené steny.

Konečně i on vytáhl svého fešáka – musím uznat, že byl opravdu extra vybavený a přistrčil mi ho k mé puse. Pochopila jsem a mé rty ho těsně obemkly a jazyk ho začal svými doteky stimulovat k výstřiku.

Lízání od patnáctileté žáby se mu moc zamlouvalo a tak s velkým uspokojením propláchl mou pusinku svým spermatem a poté, co jeho vzrušení trošku pokleslo přesunul se do mého roztouženého klína a začal jej zpracovávat svým hbitým jazykem. To už jsem sténala rozkoší zcela otevřeně a těšila se na chvíli, kdy do mě konečně vnikne.

Konečně se dosytosti nasytil mých šťáv a dal ho do mě. Vnikal do mě tím svým obrovitým klackem velmi divoce – snad si ani nevšiml, že má pannu, a mě to ani moc nebolelo. Brzy to na mě přišlo a i v jeho kolíku to opět začalo podezřele škubat. Vyšla jsem mu nezbedně vstříc a tak na rozloučenou ještě naplnil mou kundičku horkým semenem a obléknouc se zmizel stejně tak jak se objevil.

Já tam ještě chvilku ležela na mechu a přemýšlela o tom, zda to bylo nebo nebylo znásilnění. Protože se mi to moc líbilo. Od té doby chodím lesem zásadně sama a toužím po tom, aby se můj první opět objevil. Možná zas někdy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *