Au-pair bez ostychu I.

Poprvé jsem do Anglie přijela, když mi bylo 18 let. Všechno tam bylo pro mě docela slušný šok, ale naštěstí jsem se dostala do celkem slušné rodiny a ani děti, které jsem měla na starost nezlobily, takže jsem se brzy „chytla“ a konečně měla i nějaký ten čas prohlédnout si překrásný dům rodiny Lowelů a i blízké okolí.

Lowelovi byli typická anglická rodinka zbohatlíků – pan Lowel, prodejce nemovitostí a paní Lowelová manažerka jedné velké korporace – a tak i jejich dům tomu odpovídal. Na české poměry to totiž byl úplný palác. Jejich manželství jim asi moc neklapalo, protože se často hádali a dokonce i přede mnou si občas neodpustili nějakou tu scénu a tak si pan Lowel vodil v manželčině nepřítomnosti do domu milenky a mě vždy s dětmi posílal do zoo. Už jsem si na to zvykla a byla jsem za to ráda, protože mi z toho vždy ukápla nějaká ta libra navíc, abych jako byla zticha – nuda byla v tom, že zoo jsme už znali nazpaměť a děti – dá-li se to říct o 13 letých teenagerech mě lákaly k různým svým kamarádům a já jim v tom samozřejmě vždy vyhověla. Tak jsem se postupem času seznámila téměř se všemi kamarády Ketty a Johna a dělala různé skopičiny společně s nimi. Brzy to došlo do takového stádia, že jsem byla jakýchsi vůdce jejich bandy a podnikali jsme různé akce jako cannabis dýchánky a tak.

Vlastně bych vám ještě měla říct, kdo všechno do té naší party patřil, takže: jednak samozřejmě Ketty (13) a John (13), Nicolas (15), Julian (16), Betty (15), Nick (14) a Sarah (17) – no a potom já – dovolte abych se představila – Nikola (18)…. A o tom, co se při jednom takovém dýchánku přihodilo vám chci vyprávět.

Protože Lowelovi odjeli někam do Francie a nebyla reálná šance, že se vrátí dřív jak za dva dny zvolili jsme jako místo konnání našeho mejdanu právě jejich dům. Všechno to začalo tak nějak nevinně, nějaký ten alkohol sem tam nějaké to cigárko, k tomu bezva muzika – prostě mejdan tak jak má být…

Začalo to tím, že ti třináctiletí klučíci na mě doráželi, abych jim ukázala své kozy – které mimochodem zájem vzbuzovaly zcela zaslouženě, protože i u nás v Čechách, když je chlapi vidí, tak zůstávají stát s otevřenou hubou. Ale ani přítomné holky nebyly zrovna svaté. Docela festovně ty mladé samečky sváděly, ať už tím, že je při ploužení parketem ohrabávaly, nebo tím, že se od nich nechaly ohrabávat – prostě sex byl cítit na každém kroku. Docela mě mrzelo, že jsou kluci než tři, ale ne dlouho…

Všimla jsem si totiž, že chudák Ketty i když to byla holka radost pohledět stále seděla bokem a kluci se jí moc nevěnovali. Když říkám, že to byla holka radost pohledět, tak rozhodně nekecám. Krásné pomněnkově modré oči, dlouhé blond vlasy až na zadeček, na její věk krásně velké kozičky a hlavně moc smyslné rty – prostě samička rozhodně žádoucí…

Přisedla jsem k ní a daly jsme se tak nějak do řeči. Povídaly jsme spolu dlouho a nevím jestli to bylo tím, jak byla zkouřená nebo tím jak nadržená prostě mě začala zničehonic hladit mezi nohama. Její oči chtivě svítily a ona jen tak lehce protahovala pod minisukní mojí prcinku. Cítila jsem jak vlhnu, bylo to pro mě něco nepoznaného nechat se hladit dívkou na tak nadmíru intimních partiích a stále jsem se bála, aby si toho nikdo okolo nevšimnul, ale když jsem se rozhlédla bylo mi jasné, že se můžu v klidu oddat svým pocitům, protože všichni ostatní už měli dost práce s někým jiným…..

Vyhrnula jsem tedy minisukni a roztáhla doširoka nohy, aby má sladká Ketty mohla na mojí kundičku. V očích se jí zablyštělo a skloníc se k té mojí voňavé jeskyňce začala mi jí přes kalhotky něžně líbat. Bylo to nádherné – její letmé polibky něžně jako vánek hladily a zároveň tak ohromně vzrušovaly… Tlačila jsem její hlavičku víc a víc k mé voňavé kundičce, která už byla celá promáčená, ale ona se stále nemohla odhodlat k tomu, aby odhrnula tu poslední překážku – zmáčenou látku kalhotek. Proto jsem jí přitáhla k sobě a začaly jsme se líbat. Asi se nelíbala poprvé, protože její jazýček byl nadmíru hbitý a smyslný – líbala překrásně. Mé ruce však už neodolaly a počaly té mé princezně vyhrnovat tričko a odhalovat její krásné kozičky, které ještě nebyly svázány podprsenkou. Něžně jsem jí hladila a ona stále víc a víc tiskla se ke mně svým horoucím tělem a její polibky stávaly se čím dál tím víc žhavými…

Prožívala jsem nepopsatelnou rozkoš a orgasmus – první se ženou se blížil, i když jsme se jenom lehce hladily po prsou….prostě byl to zážitek, jakému se milování s chlapem nemůže nikdy vyrovnat. Asi to vycítila a proto se přesunula zpátky k mojí kočičce odhrnula promáčené kalhotky a jen se její jazýček poprvé dotknul mého rozpáleného klína už na ní začaly proudit nekonečně přivaly mých šťáv a já se zmítala v překrásném orgasmu.

Když rozkoš odezněla a mlsná Ketty slízala mé šťávy, které nezbedně stékaly po nohou na zem, začala se věnovat mým prsům. Po mém vzoru osvobodila má koziska – až se chudinka lekla, když se ty moje melouny na ní vyvalily… Ale brzy se do nich s takovou chutí zabořila, že se mi chtělo rozkouší křičet. Mrskala svým jazýčkem na všechny strany zatímco já jí hlavu nekompromisně svírala mými masitými a teď už i s anténkami postavenými vemeny. Chudinka ani nestíhala dýchat jak jsem jí tiskla a když jsem své sevření uvolnila dýchala „jak čtyři“, ale byla nadmíru šťastná.

Až teď mi došlo, že jsem se ještě dostatečně nevěnovala jejímu klínu, kterým už hodnou chvíli narážela na mé koleno, aby si udělala dobře. Šibalsky jsem se usmála a pusou stáhla její květované kalhotky s mokrým flekem – ano i Ketty při tom pořádně vlhla… Když jsem její prcinku konečně osvobodila ze svazujících kalhotek zůstala jsem jako opařená. Její prcinka byla vskutku rozkošná. Neochlupená a tak nádherně orosená – prostě krása. A tak zatímco mi šeptala o tom jak jsem její jediná láska důkladně jsem jí lízala. Nejdříve jsem jí jen tak rozdráždila tím, že jsem objížděla prcinku pěkně po okrajích a tu a tam zabloudila i na její stehna, ale když jsem viděla její obrovských chtíč a slyšela její škemrání, už jsem nemohla odolat a zabořila svůj jazyk hluboko do téhle mladistvé kundičky. Šukala jsem jí jazykem a ona přirážela jak pominutá. Mačkala si přitom i své kozičky a byl na ní rozkošný pohled. Cítila jsem, že se jí to blíží a tak, aby prožila orgasmus na který do smrti nezapomene našla jsem její hrášek, teď už řádně nalitý a lehce ho zkousla.

Začala se křečovitě zmítat a křičet nějaké anglické oplzlosti, kterým jsem nerozumněla. Šťávy z ní přímo vytryskly a já je téměř nestačila lízat. Měla jsem jich plnou pusinku a ty které se nevešly rozetírala jsem si alespoň na svých kozičkách, aby se „chutně“ leskly až do nich moje milovaná Ketty dostane chuť zabořit svou hlavičku… Ale Ketty už měla pro dnešek dost a tak jsem jí nechala svému osudu a protože mě píča náležitě svrběla hledala jsem dalšího z teenagerů se kterým bych se mohla pomilovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *