Au-pair bez ostychu II.

Pro ukojení mých zvrácených choutek jsem nemusela chodit daleko. Hnedka vedle nás si to totiž rozdávali Nicolas(15) a Julian(16). Julian jako zkušenější čubka nechala Nicolase šukat jenom do zadečku, protože si odmítal vzít šprcku a tak si chudák Julian musela píču honit rukou, zatímco Nicolas si do sytosti užíval. „Tak to tedy ne, chudák holka,“ řekla jsem si a přiklekla k Julianině klínu. Pěkně mi rozevřela prsty cestu a můj hbitý jazýček už za malou chvilku přinášel ve spojení s přirážením ocasu, který se činil v jejím zadečku kýžený efekt. Jenže co moje píča? Byla tak vlhká a nadržená – že by tu opravdu nebyl samec, který si jí chce vzít?

Naštěstí se vše vyřešilo za mě. Nicolas se totiž se slastným chrapotem vystříkal Julian do zadečku a ta se chvíli potom mým přičiněním poprvé udělala. Nicolas se hbitě připojil a brzy jsem naší Julii přiváděli úplně k extázi. Štávy nevysychaly a ona prožívala jednu nekonečnou sérií orgasmů. Líbilo se mi to takhle jí trápit a bylo mi jasné, že už to dlouho nemůže vydržet a odpadne. A pak bude konečně to tvrdé Nicolasovo péro jenom moje. Nicolas jako kdyby to tušil, hbitě spolupracoval až jsme Julianu konečně odrovnali. Zůstala tam bezvládně ležet a jen její pěkné nahé tělo a šťávy, které jí pomalu stékaly po nohou na zem dávaly vědět co právě tahle mladá slečna zažila.

Nicholas se mezitím slastně rozvalil v křesle a jasně naznačil, že by nepohrdnul tím, abych mu očistila jeho 18 centimetrového chlapáka. Myslím, že vám nemusím říkat dvakrát, že jsem se hladově dala do díla – přeci jenom teplé semeno mám radši než ženské šťávy, mňam… Mám totiž nadjiné ráda, když se mi na patro lepí ty výstřiky rozvášněných samečků, když mi stékají do krku a já se jimi dávím – tu rozkoš z toho, když mi stříkají na obličej……ooooooooooooooohhhhhhhhhhh!!!!

Nejdříve jsem mu jeho chlapáka jen tak lehce objela jazykem a potom se začala věnovat jeho koulím. On si k tomu ještě mezitím pustil na videu nějaké péčko a spokojeně vzdychal. Laskala jsem mu kulky jazýčkem a jen se smála vzrušení v jeho očích. Hrála jsem si s ním jako kočka s myší a dráždila ho do nepříčetnosti… Konečně už jeho klacek dostatečně ztuhnul a já ho vzala do své teplé tlamičky. Jejky ten byl dobrý a voňavý!! Pěkně jazýčkem jsem mu dráždila uzdičku až se rozvášněný Nicolas zvednul z křesla a zřejmě pod vlivem péčka začal do mé tlamičky zběsile přirážet.

Cítila jsem jeho kládu až v krku a líbila se mi jeho divokost, bohužel dlouho nevydržel a začal do mé pusinky šplíchat sladkou odměnu. Polykala jsem s velkou rozkoší, když tu jsem ucítila na mé kundičce cosi tvrdého a nadmíru příjemného, co se dobývalo neuměle dovnitř.

Jen tak poslepu jsem tu tvrdou věc nasměrovala tam, kde jsem jí chtěla mít a sála dál Nicolasovo čuráka, snažíc se z něj vypumpovat jeho mrdku do poslední kapičky. Mezitím ta tvrdá věc začala koncert v mojí díře. Stále jsem nevěděla, kdo je majitelem tak nebezpečného a rozkošného nástroje, ale bylo mi to v tu chvíli jedno. Hlavně že má nenasycená píča dostávala teď pořádné dávky a tvrdý čurák jí důkladně protahoval. Musel to být pořádný samec, neboť jeho velké koule docela hlasitě pleskaly o mou prdelku a tak protože Nicolasův klacek už zvadnul a šťáva došla, otočila jsem se a ztrnula hrůzou…

Ten tvrdý a rozkošný klacek, totiž patřil panu Lowelovi. Nevěděla jsem co dělat, ale protože se tvářil, že mu to takhle vyhovuje, nic jsem nenamítala. Pokynul mi abych změnila pozici. Lehnul si na záda a já si konečně to jeho náčiní mohla prohlédnout důkladně – byl to vskutku výstavní kus tipovala bych tak 25 centimetrů, krásně rostlý a nalitý a já ho tak chtěla… Naskočila jsem na jeho kládu až mě kundička zabolela a začala na něm divoce rajtovat. Byl úžasný, drtil mi při tom kozy a pánví při tom dělal lehce krouživé pohyby, takže jeho čurák mi dával skutečně pořádnou dávku rozkoše.

Konečně mi to přišlo. Ještě jednou jsem se pořádně zprudka nabodla na toho chlapáka a pak se jen odvalila stranou. Ale ten starý samec ještě neměl dost. Otočil mě na břicho a začal promazávat mojí prdelku. Teklo ze mě spoustu šťáv, takže to nebyl zas takový problém. Konečně usoudil, že jsem promazaná tak jak mám být a zabořil ho do mě. Myslela jsem, že mi mou sličnou prdelku roztrhnul jak ho do mě zarval. Ale bolest brzy vystřídala slast. I on prožíval bezvadnou rozkoš, z výrazu jeho tváře bylo vidět, že možná ještě větši než při šukání mojí prcinky. Ještě jednou vítězoslavně zahýkal a už jsem cítila jak do zadečku stříká jeho teplé semeno. Pak mám velké okno – zřejmě jsem únavou usnula…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *