Čarodějnice

Jmenovala se Hanka a mohlo jí být tak něco kolem sladkých sedmnácti. Bydlela dole za vesnicí a říkalo se o ní, že je čarodějka. Sbírala bylinky a na každý neduh uměla najít ten správný lék, ale lidé jí přesto neměli rádi – tvrdilo se o ní totiž, že je spolčená s ďáblem a že si po nocích s ním užívá.

To víte, že takové novinky se mi musí donést i na hrad a tak přestrojen za chudého vesnického kluka vydal jsem se k Hance do chaloupky zjistit jak se věci mají – přeci jenom být to pravda, byl bych asi jejím častým návštěvníkem, protože grupáč, tak jak ho ti vesničané líčili mě vždycky moc lákal, ale stále tu nebyla žádná příležitost si to vyzkoušet.

Už se skoro stmívalo, když jsem se přiblížil k Hančině chaloupce. Ukryl jsem se v houští a čekal, co se bude dít. Dlouho se nedělo vůbec nic až se najednou začali k chaloupce pod rouškou tmy sbíhat různí chlapi z vesnice. Poznával jsem je: tohle je pekař, ále i pan farář no a tohle je můj podkoní – „No počkej ty holomku!“.

Všichni jen tak jakoby nic pomalu a nenápadně mizeli v chaloupce. Jestli jsem dobře počítal už jich uvnitř bylo asi osm. A pak jako když utne, dlouhou dobu nikdo nepřicházel. Otevřely se dveře a Hanka zkontrolovala, zda je nikdo nebude rušit a poté, zas zmizela uvnitř.

V chaloupce se zhaslo a já se vydal pod okna, abych měl všechno pěkně pod kontrolou. Oknem jsem viděl jak uvnitř všichni stojí s hořícími kostelními svícemi a něco nesrozumitelného mumlají. Poté jsem spatřil Hanku, jak vystoupila na stůl a začala tančit a pomalu se svlékat. Muži rozložili svíčky kolem ní, takže i já jsem měl dostatečný výhled na její vzrušující tanec.

„Tak přeci měli vesničané pravdu! Pořádat orgie a nepozvat hraběte – no počkejte!“ Svlékala se velmi pomalu, ale tak rajcovně – měl jsem sto chutí ho vytáhnout a udělat si to přitom…

Rozhlédl jsem se po místnosti – přítomní pánové už na to přišli dávno, protože tam stáli úplně nazí, klacka pěkně v ruce a dělali seč mohli, aby na Hanku vystříklo alespoň trošku jejich teplého spermatu.

Ta se jen po každém takovém zásahu zasmála a na daného samečka zašveholila nějakou náramně vzrušivou poznámku – snad aby jeho ocas udržovala v permanentní připravenosti…

Konečně se obnažila tak, že bylo možné zhodnotit její tělo. Pánové, teda musím říct, že to byla pořádná macatka – kozy jako vozy a co s nima dokázala dělat!!! Dal bych všechno za to zabořit do nich svou tvář nebo ještě lépe ptáka a nechat se od nich vyhonit. Óooooo!!!

Byla si svého dokonalého vybavení vědomá a tak, když opět nějaký z nedočkavých samečků potřísnil její nožku svým semenem zavolala ho k sobě a nechala ho za odměnu zabořit hlavu do jejích vemen…

Atmosféra v místnosti byla více než bouřlivá a na chlapech bylo na první pohled vidět jak se z nich stávají „dravé šelmy“, kterým jde jenom o to jedno – ukojit svůj chtíč. Dokonce i pan farář, který byl k oknu nejblíže vzrušeně funěl a jeho oči byly podivně zakalené…

A pak se to stalo. Hanka si právě začala pohrávat s kalhotkama a chystala se přítomným samcům ukázat svojí čičinku, když se podkoní na ní vrhnul. Ostatní chlapi to uvítali a nadšeně mu radili, co že s ní má udělat: „Tak a pěkně jí tu píču protáhni!“ „Vyliž jí!“ „Zlochtej jí až se pochčije!“ a mnoho dalších „zajímavých“ nápadů zaznívalo v chaloupce…

Zmítala se velmi věrohodně – dokonce to i jednu chvíli vypadalo jako, že je to všechno proti její vůli, ale když jí chlapi celou nahou se svázanýma rukama vlekli do nedalekého lesa, tak se jenom smála a nechala si honit si svou holou kundičku od jednoho z nich.

Byl jsem moc zvědavej na to, co se bude dít dál, protože bouřlivá „předehra“ slibovala dobrou podívanou a tak jsem se přemístil s nimi. Musel jsem pěkně opatrně, protože přeci jenom v záři loučí bylo docela dobře vidět. Došli až ke stromu, který napovídal tomu, že tu nejsou poprvé, protože už zde bylo vše připraveno na divoké orgie. Dokonce zde čekaly asi tři další ještě o něco mladší dívenky jako obrázek. Když jsem je viděl tak jsem tak chtěl šukat, tak moc – ale ještě nebyla ta pravá chvíle a tak jsem si alespoň prozatím musel nechat zajít chuť.

Chlapi na nic nečekali a vrhli se na ty mladičké holky, aby je rovněž zbavili oblečení jako Hanku, zatímco ta se nechala od nedočkavého podkoního připoutat za ruce ke stromu a otočená na něj zadečkem se začala svůdně kroutit, zatímco podkoního jazyk objížděl její zadní dírku a jeho nezbedné prsty mizely v její rozevřené prcince.

Já se ale nemohl vynadívat na ty mladé krásky, které nadržení samci velkou rychlostí zbavovali jejich oblečení dávajíc si záležet na tom, aby se o jejich mladé tělo mohli otřít alespoň ocasem. Když byly všechny nahé a chlapi už si šáhli všude, kam uznali za vhodné, poručili dívkám, aby si každá vzala nezapálenou dlouhou kostelní svíci a rozložily se kolem Hanky s podkoním.

V okamžiku, kdy Hanka řičela rozkoší, jak jí podkoní důkladně propracovával, jak kundičku, tak i řitní otvůrek – celé divadlo začalo mít ty správné „grády“. První dva z chlapů se zvedli a přistoupili k Hance. Jejich ohony byly tvrdé a připravené. Jeden ho přistrčil do její hladové a teplé pusinky, zatímco druhý si ho dráždil o její tvrdé bradavky. Podkoní samozřejmě neváhal ani chvilku a už jeho kláda mizela v důkladně promazané Hančině kundičce.

Ani ostatní se však nenudili. Ke každé z dívenek totiž přistoupili vždy dva chlapi a dali se do díla. Musel jim, ale dnes někdo chybět, protože na poslední dívenku zbyl než jeden sameček a tak protože byla tak rozkošně sladká neodolal jsem a vystoupíc ze svého úkrytu jsem se k nim připojil.

Vždy jeden chlap se nechal od dívenky kouřit a druhý si pohrával buď svým jazykem nebo pomocí svíčky s její panenskou dírkou. I já jsem tedy přistoupil ke „své“ dívence a zatímco můj kolega zpracovával její hrášek svým mlsným jazykem, já jí přistrčil svého nadrženého klacka do její teplé tlamičky.

Mlsně mi ho jazýčkem olizovala a nechala si ho zarážet až do krku a já prožíval nepopsatelnou rozkoš. Přeci jenom nechat si ho kouřit od nejcudnější a nejkrásnější dívky z vesnice, to je prostě špica! Prohlížel jsem si přitom tu mladičkou bohyni, laskal prsty její krásné kozičky, které byly prostě přenádherné. Jak kdyby vyšly z dílny nějakého šikovného soustružníka – tak krásně pravidelné, navíc s postavenými anténkami, které pod každým dotekem pěkně ztuhly… mňam – už jsem se těšil až je budu moci ochutnat…

Můj kolega, který si pohrával stále s její mušličkou, mlsně mlaskal slízávajíc její šťávy, které se z ní bez ustání řinuly, když mi v něm začalo škubat a moje rozkošná víla mě s velkou chutí dodělala tím, že mi začala mnout koule rukama. Polykala mou smetanu s velkou chutí a dostala ze mě skutečně maximum toho báječného moku a já byl v sedmém nebi. Byl čas se vystřídat.

Jen se ještě mlsně oblízla a zašveholila: „Chutnal jsi mi…“ a už měla v pusince klacka mého kolegy. Já jsem se teď přesunul na její božské kozičky a tak si mokrou kundičku nějakou dobu obsluhovala sama svojí ručkou, která si nezbedně pohrávala s hráškem…

Jazykem jsem kroužil po těch zázracích přírody, když se kněz za mohutného řevu vysemeňoval do přivázané Hanky, která řvala už podruhé rozkoší. Horké sperma se podruhé rozlévalo po její kundičce a ona byla dokonale uspokojená. Věděla, že jí dnes ještě čeká šest tvrdých a nadržených samců, ale vůbec se nešetřila. Naopak divoce se zmítala, aby přinesla rozkoš i tomu, který si teď hrál s jejíma kozičkama…

Lízal jsem svou sladkou vílu, laskal její růžové bradavky a těšil se až budu moci do její jeskyňky zabořit svého klacka. Krásně voněla a její anténky byly náramně citlivé na dotek. Pohrával jsem si s nimi dlouho a zapomněl jsem úplně na svět kolem sebe. Dokonce jsem si ani nevšiml, že se mezitím chlapi vystřídali a můj kolega se teď právě vysemeňoval do Hančiny mušličky.

Konečně jsem se těch krásných koziček nasytil a přesunul jsem se k vlhkému klínu, abych ochutnal jak chutnají šťávy téhle mladičké „princezny“. Dráždil jsem nezbedně její hrášek a polykal, co se dalo. Byla tak sladká a dobroučká…

Škoda jen, že se přivedené tři panny nesměly ošukat, ale i s Hankou to bylo bezva a na tenhle divoký večer jen tak nezapomenu. Všichni samci se na ní ukojili a i ona, když jsme jí odvazovali odcházela s blaženým úsměvem, zatímco jí sperma stékalo po nohách. Myslím, že i její mladičké pomocnice jí byly za její pozvání vděčné, tedy alespoň tak vypadaly, když se za vydatného šveholu a vyměňování zkušeností vydaly cestou k vesnici…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *