Krásná dívenka

Když jsem se druhý den probudil nemohl jsem jinak než myslet na mou krásnou dívenku. Na její překrásné kozičky a na to jak si s ní užívám. Opravdu to mládě mělo něco do sebe. Byla tak náramně sexy a nevinná k tomu a já jí tak moc chtěl… A tak jsem neváhal ani chvíli a vydal se dolů do vesnice.

Šel jsem víceméně najisto, protože se o tom jak její tatík po nocích pálí po početných houfech ctitelů, které navečer kolem jejich domu krouží, vyprávěly už dlouhý čas všelijaké věci. Ale ještě předtím, jsem si zjistil, že její tatík má drobnou slabůstku – totiž, že moc touží po tom stát se šlechticem a tak se v mé hlavě zrodila drobná lest.

Měl jsem v královské kanceláři nějaký ten čas svoje lidi, takže nebyl až zas takový problém zajistit, aby tatík musel odjet na pasování a dcerunka zůstala pěkně sama napospas mým dobyvačným nájezdům.

Konečně byl tatík pryč a matinka vyrazila na trh. Bylo brzy po ránu a jak se zdá má sličná holubička se ještě po včerejší divoké noci neprobudila. Zamířil jsem tedy neomylně k její ložnici. Potichu jsem otevřel dveře a jak jsem jí spatřil tak se můj ocas postavil.

Ležela tam jen v kalhotkách a tenoulinké noční košilce se kterou si vánek pohrával. Její překrásné kozičky pak byly pod jemnou látkou krásně vidět. Blonďaté vlasy měla pěkně rozcuchané a pravidelně oddechovala. Její kalhotky – ten uzoulinký proužeček látky – byly pak nezbedně poodhrnuty a odhalovaly její sotva lehoulince ochlupenou kočičku, kterou jsem ještě před pár hodinami divoce laskal a dráždil.

Přistoupil jsem blíž a ze sotva deseti centimetrů si tu nádheru prohlížel. Už už mě to svádělo její mušličku políbit a začít jí laskat, už už jsem se chtěl jí dotknout, když si jen tak bezděky zajela mezi nohy – snad, že se jí kalhotky nepříjemně zařezaly – a pokračovala ve spánku.

Byl jsem jí za to vděčný protože tak svou prcinku odhalila ještě lépe a já si jí mohl svým zvědavým okem ještě důkladněji prohlédnout. A pak se v mé hlavě zrodil bláznivý nápad.

Pohled na její rozkošné tělo přes tenoulinkou látku košilky byl sice ohromně vzrušující, ale ještě víc mě vzrušovala myšlenka, jí košilku zatímco spí lehce nadzvihnout a prohlédnout si tak její mladé a božské tělo pořádně za denního světla.

Pomalu jsem se odhodlal a lehoulince nadzvihnul košilku. Pohled na její kočičku mě vzrušil, ale měla neklidný spánek a tak jsem jen tak tak stihnul košilku pustit, když se opět pohnula. Ale mé vzrušení bylo větší a větší a zdravý rozum proti němu neměl sebemenší šanci a tak jsem znovu začal košilku opatrně zvedat. Jak se předtím pohnula, kalhotky jí sjely ještě níže, takže teď už její kočička byla obnažená v plné své kráse.

Prohlížel jsem si její jemňoulinké bloňdaté chloupky, krásné nohy a můj pohled se sunul směrem ke kozičkám, jak jsem košilku zvedal víc a víc.

Hladově jsem hltal pohled na její krásné jehlánky s růžovoučkými bradavkami a můj pták tvrdnul a tvrdnul. Bylo v tom něco zvířecího a já tak moc chtěl se na ní vrhnout a divoce své chtíče ukojit. Ale naštěstí jsem se ovládnul a jen opět nadzvednul košilku zatímco se má hlava počala blížit k její kočičce. Opatrně jsem poodhrnul uzoulinký proužek kalhotek a kochal se tím báječným pohledem. Můj čurák úplně trpěl rozkoší jak se dral ven a tak jsem ho vypustil ven a začal jsem mé princezně líbat její mušličku.

Lehoulince, jako vánek laskal jsem svými rty její jeskyňku a ona se začala pomalu probouzet. Nejdříve se jen tak blaženě usmála a roztáhla ještě víc nohy, ale jak jsem byl stále neodbytnější a neodbytnější probudila se úplně a z leknutím chtěla nohy srazit k sobě.

Naštěstí se jí to nepovedlo, protože má hlava už tou dobou měla její klín plně pod kontrolou. Maličkou chvilku se pak ještě snažila pohlavky a taháním za vlasy mě odehnat od své prcinky, ale potom jí příroda převládla a ona se oddala šikovné hře mého jazyka.

Pohrával jsem si s jejím hráškem a lízal její horké šťávy. Byla tak žhavá! Tak žádoucí! A já tak toužil po tom jí opíchat….Konečně!!!

Její rozkoš dostupovala vrcholu protože i její dosud netečné ruce zmizely pod košilkou a pohrávaly si nezbedně s bradavkami, zatímco z jejích úst zaznívaly stále divočejší a divočejší steny. Konečně to bylo tady! Zařvala něco nesrozumitelného a já jen tak tak, že jsem stihnul všechny její šťávy spolykat…

Teď ale byla řada na mě a tak zatímco se vzpamatovávala ze svého blaženého okouzlení sundal jsem z ní košilku a jen tak nezbedně začal polaskávat její stále ještě stojící anténky, které k ochutnání přímo vybízely a které mě lákaly snad ještě více než minulé noci. Rozhodně nebyla proti, protože tu a tam opět krátce zasténala. A tak jsem udělal malou změnu – začal jsem si o její kozičku dráždit ocas…

Nejdříve sice jen tak nevěřícně koukala na mých slušných dvacet centimetrů, ale pak zavřela oči a jen si vychutnávala dotyky mého tepajícího kůlu, který jí sotva za pár chvil začal zdobit semenem…

Se zastříkanýma kozičkama byla snad ještě rozkošnější a proto není divu, že jsem dostal opravdu silné nutkání jí konečně omrdat a tak se mé ruce přesunuly k roztouženému a stále mokvajícímu klínu a začal jsem jí připravovat prstíkem.

Poslušně – jako správná kočička – mi vycházela vstříc a jen mlaskavé zvuky a její sténání mi bylo znamením, že je ten pravý čas na vložení ocasu. Olízl jsem tedy její šťávy z ruky, pomalu ho do ní zavedl a něžně jí defloroval… Byla úzká jako ještě žádná žena předtím a já se musel hodně ovládat, abych se neudělal dřív než ona. Ale povedlo se – udělali jsme se krásně spolu…

Musím před ní smeknout, protože její nadání pro sex bylo ohromné! Jak úžasně se na mém kolíku dokázala povozit – to bylo prostě něco báječného… Pěkně se do toho opřela a tak vám jistě nemusím dvakrát povídat, že jsem se do ní s chutí za jejího divokého řevu dnes již podruhé vystříkal a vyzdobil tak její teplou prcinku.

Dali jsme si toho dne ještě několikrát repete a nakonec jsem se od ní nechal pěkně spapat a od té doby k ní chodím pravidelně – inu, kdo umí ten umí….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *