Moje první šukání

Svůj příběh vám začnu vyprávět od onoho památného dne, kdy jsem poprvé poznal co je to soulož. Jsouc hraběcí synek, bylo celé mé dětství jako v bavlnce. Popravdě řečeno – v podstatě jsem neměl nic moc na práci a tak jsem vymýšlel kdejaké taškařice a to jak na hradě tak v podhradí. Rybolov mě pomalu přestával bavit a tak jsem s Honzou – synem našeho dvorního kuchaře, jenž byl o několik let starší než já začali podnikat „bojové výpravy“ do nedaleké vesnice.

Začínalo to nevinně. Tu a tam jsme chytili nějakou tu prostou vesnickou dívenku, tahali jí za cop a měli radost z toho jak křičí, později jsme, ale získali dostatek zkušeností a vylepšili naši techniku lovu, takže jsme si troufali i na starší děvčata a žádná sukně si před námi nemohla být jistá před tím, že jí pěkně vysoko zvedneme, abychom si mohli prohlédnout, jak má ona venkovanka „hezké nohy“ – jak Honza s oblibou říkával.

Tehdá jsem byl ještě prosťáček, ale roky přibývaly a přišla ona telecí léta a já pomalu začal zjišťovat, že na ženách není zajímavé jen to, že když je člověk zatahá za cop či pustí jim do postele myš, začnou ukrutně křičet, ale mají i jiné mně doposud skryté přednosti k jejichž zkoumání mě Honza zneužíval, ale o kterých se mi ani slůvkem nezmínil a tak jsem se na vlastní pěst dal do jejich zkoumání…

Moje praktické pokusy pokračovaly rychle. Brzy si na mě dávaly ohromný pozor všechny děvečky na našem hradě, protože přeci jenom jsem je tu a tam plesknul přes zadeček, šáhnul na prsa, či si v nějakém klidném zákoutí vynutil pusu. Samozřejmě, že se ty husičky ani nepoukoušely bránit – byl jsem přece mladý hrabě a dobře věděly, že vzepřít se mi, znamená pro ně trest. A tak se staly mojí vděčnou zábavou…

Popravdě řečeno si myslím, že se jim to vlastně líbilo – když jsem je totiž hladil na prsou tu a tam z jejich úst dokonce zaznělo nějaké to zasténání a některé dokonce i ochotně odhalily svá ňadra mým hravým rtům, které si pak dosytosti pohrávaly s růžovými bradavkami, které jen jsem se jich dotknul začaly tvrdnout a růst. Líbilo se mi je lehce okousávat a poslouchat ty sladké steny, které se vydraly z jejich úst. Dokonce jsem si brzy všimnul, že některé z nich dokonce přitom zmizí svou ručkou kdesi v klíně a pak sténají ještě více – to, že si honí svou mokrou píču, jsem samozřejmě tehdy ještě nevěděl – a tak při dalším mém pokusu na jiné dívce jsem vyzkoušel ruku v příslušných partiích nabídnout sám.

Zatímco jsem se opět mazlil s bradavkami na překrásně obrovitých kozách služky Mariany, zajela má ruka pod její sukni a nesměle jí hladila po bříšku a pomalu se přesouvala ke stehnům. Mariana udělala něco, co žádná jiná děvečka předtím – prostě sukni zvedla abych si ji mohl náležitě prohlédnout. Potom nasměrovala mou ruku přesně na mokrý kousek látky, který zahaloval místo, o kterém jsem z učených knich věděl, že ho ženy používají k močení místo penisu. Ano její mokrou kundu. Musela docela solidně téct, protože ten proužek látky byl nasáklý jak houba. Pomalu směrovala mou ruku pod kalhotky. Celou dobu mě upřeně sledovala – asi, aby věděla jak se mi to líbí – a mě se to líbilo moc. Čurák mi stál jako svíce až mě od toho, jak tlačil na látku kalhot bolel.

Konečně mě zavedla ke zdroji oné vlhkosti. Ucítil jsem něco vlhkého a teplého do kterého se kupodivu dal dát prst. Jen jsem ho tam začal vsouvat, Mariana se zachvěla a zašeptala: „Pokračuj…“. Vsouval jsem do onoho teplého pelíšku i druhý prst a potom další a další a Mariana začala zuřivě sténat a narážet proti mé ruce. Přitom si mačkala prsa a vypadala moc krásně. Nakonec něco nesrozumitelného zařvala a zůstala na posteli ležet zcela bezvládně. Jen čůrek jakési tekutiny pomaličku vytékal od její kundy – tekla jako Dunaj kurva…

Myslel jsem, že jsem jí nějak ublížil, ale brzy se naštěstí vzpamatovala a žádala mě, abych to v žádném případě neříkal otci. Ještě mě mezi dveřmi jen tak letmo políbila a zmizela…

Co čert nechtěl měla toho dne i službu v lázni. Nevím jestli jsem vám to již říkal, ale jako mladý hrabě měl jsem k dispozici děvečky i na tyto činnosti. Když jsem byl malý kluk bylo mi to zprvu nepříjemné, ale jak jsem vyrůstal začalo se mi to líbit stále víc. Služky byly krásné holky, krev a mlíko, takže by se vám čurák postavil i tak, ale když vám ho navíc taková kočička omývá den co den – to je prostě něco! Často se mi pak stalo, že mohly svou práci zahájit znova, protože jsem se pod něžnými doteky těch mladých bohyň udělal…

To se pak jen drze chichotaly a štěbetavým hláskem a sladkými slůvky vždy znovu přivedly penis do právě toho stavu, co mi dělal tak moc dobře a počaly svýma hebkýma rukama žalud omývat. To víte, že mi ho při tom opět vyhonily, ale tentokrát už nebyly takové netýkavky a nechaly si mé semeno nastříkat na svou halenku, jen aby si jí mohly sundat a ty odvážnější vzaly rovnou mého klacka do pusinky a pěkně si pokouřily. Často to pak skončilo tím, že místo mytí jsme si spolu hráli a dělali si navzájem rukou nebo ústy zatraceně dobře.

Ale Mariana byla jiná. Ta na podobnou hru nikdy nepřistoupila. Ohrabávat a líbat někde v zákoutí to se klidně nechala, ale v lázni se chovala jako kdyby byla lesba. Prostě nebylo s ní nic. Možná proto jsem se snažil, co jsem mohl jí nějak dostat, ale stále se nedařilo až do toho osudného večera.

Přišla o hodně dříve než obyčejně. Ještě jsem ani nebyl svlečený v horké kádi a už tam byla. Ale z jejího pohledu jsem poznal, že dneska se bude dít něco zvláštního. Dřív než jsem se zmohl na nějaké slovo usadila se na okraj kádě a doslova ze sebe servala oblečení. Ukázala mi, abych k ní šel blíž a řekla: „Tak co chlapečku, chceš vidět jak se honí píča?“ A výmluvně s velkým gustem přejela přes její chlupatý rozkrok – to víte, že jsem jí v tom nijak nebránil a tak jsem přikývnul.

„Tak se dívej.“ Roztáhla doširoka nohy, jednou rukou uchopila a zmáčkla svou kozu a začala vsouvat ruku dovnitř. S velkou rozkoší své ruce nadbíhala a brzy se sehrála tak, že už jen velmi sladce sténala…

Pozorovat krásnou ženu jak masturbuje a k tomu z několika málo centimetrů, tomu se prostě nedalo odolat a tak jsem sáhnul po svém polopovadlém ocasu a začal si ho masírovat. Vůbec si mě nevšímala a pokračovala stále s větší vervou….

V čuráku mi pořádně zaškubalo, právě když začala vydávat nějaké zvířecí skřeky a bezvládně se svalila na zem. Ničeho jsem nedbal a začal semeno stříkat pěkně na její skvostné tělo dokud ve mě zbývala jen kapka… Vysílený jsem se posadil vedle ní a oba jsme ještě hodnou chvíli vzrušeně oddechovali. Myslel jsem, že to je konec, ale to jsem se zatraceně mýlil.

„Tak a teď z vás mladý pane udělám opravdového chlapa,“ hlesla. Protože jsem stále nevěděl o co jde, jenom jsem tak neurčitě kývnul – a dobře jsem udělal. To co se dálo v následujících chvílích to bylo prostě nebe na zemi.

Nejdříve ke mně jen tak přiklekla a začala svým horkým a nadmíru šikovným jazýčkem zpracovávat můj kolík, který byl po předchozím výstřiku značně povadlý a olepený. Ten báječný pocit by snad probral k životu i mrtvého, protože za malou chviličku už zase stál pěkně jako svíčka a začal mizet až po kořen v Mariany teplé tlamičce. Byla zkušená, protože vždy když mi v něm začalo škubat přestala a nechala mě chvilku vydechnout.

Když to zopakovala asi po páté, vstala opřela se o káď ke mě zády, vyšpulila významně zadeček a řekla: „A teď mladý pane, ošukejte mojí kundičku, jsem vaše věrná čubka, otrokyně vaší rozkoše a chci cítit vaše horké semeno v mé prcince, prosím“ a prosebně se na mě podívala.

To víte, že jsem se nenechal dvakrát pobízet, zavedl jsem svého tvrdého klacka do její krásně rozevřené prcinky a pomalu ho začal zasouvat hlouběji a hlouběji. Muselo jí to strašně dráždit, protože sebou divoce zmýtala, abych už to konečně rozjel. Nedal jsem se dvakrát pobízet a brzy jsme oba divoce rajtovali vstříc další společné rozkoši. Drtil jsem při tom její obrovité kozy a bylo mi nádherně – prostě udělal jsem se tak jako ještě nikdy. Semeno ze mě přímo tryskalo a její prcinka mě tak úžasně svírala…..prostě krása. Pak jsme se ještě spolu vykoupali a totéž opakujeme vždy když má Mariana službu v koupeli.

Tak taková byla moje první kundička… Závidíte, co?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *