Něžná Cecilka

Od té doby jsem byl šukáním přímo posedlý. Nevím sice proč, ale z ničehonic začaly všechny moje kurvičky po mě chtít tu a tam nějaký ten zlaťák navíc, když jsem jim chtěl protáhnout tu jejich nenasytnou dírku. To se pak se zlou potázaly a byly nakonec rády, když mi tu svou chlupatou mršku ochotně nastavily zadarmo. Ale už to nikdy nebylo takové jako na začátku a tak jsem začal pro své sexuální hrátky hledat stále mladší a mladší dívenky, které neměly tolik zkušeností a byly ochotné k různým i sebevíc perverzním experimentům.

Ale mojí naprostou favoritkou byla Cecilka. Mohlo jí být tak čtrnáct, patnáct let, když jsem jí poprvé spatřil. Krásné dlouhé blonďaté vlasy se třpytily v jarním sluníčku, když tak právala dole pod vesnicí. A jak byla mokrá, poznal jsem i její krásné kozičky ve tvaru malých jehlánků, jejichž jahůdky se naprosto zřetelně rýsovaly…

Chodíval jsem jí tam potají pozorovat a vždy jsem si ho v rákosí vyhonil, představujíc si jak se spolu mazlíme, jak mi líže můj ocas a jak laskám její jahůdky a kundičku protahuji jazykem. Oh, to byla rozkoš…. Jenže její matka, stará pradlena Mařena byla stále nablízku tudíž nebyla příležitost vzít si, to po čem jsem toužil. A tak jsem zvolil malou lest. Poručil jsem Mařeně, aby se dostavila k audienci na zámek a mezitím vyrazil za Cecilkou.

Byla opět na svém stálém místě, tak zabraná do práce, že si ani nevšimla toho, že jsem přišel. Nevšimla si mě dokonce ani tehdy, když jsem se posadil vedle ní. A tak pěkně nablízku mé lásce, vytáhnul jsem svého klacka a zatímco jsem si jí pěkně zblízka prohlížel začal jsem si ho honit. Všimla si mě až poté, co jsem začal vzrušeně funět a s leknutím se otočila.

Upřela na mě svoje modrá kukadla a s tázavým pohledem na mě koukala. Konečně se odhodlala něco říct. „Proč si ho hladíš? Copak tě do něj píchla včela?“ Samozřejmě, že takové šance se nedá nevyužít a tak jsem začal naoko naříkat, abych to naivní mládě přilákal k tomu mi na něj sáhnout… Tak moc jsem toužil po dotyku těch mladých ruček a jejích něžných prstících…..Oooooooo!!!!

„Ukaž, já ti ho pofoukám,“ řekla a sklonila svou bezelstnou tvář blíž k mému bojovně vztyčenému a pěkně mokvajícímu ocasu. „Ještě tě to bolí?“ zeptala se po hodné chvilce foukání. „Jo, ještě. Možná, kdybys ho pohladila, že by to přestalo,“ zkoušel jsem docílit svého. „Myslíš?“ pohlédla na mě opět tázavě. „Tak to teda zkusíme.“ A už jsem cítil jak její jemná ručka pomalu sjíždí po mém ocasu nahoru a dolů.

Nemohla si nevšimnout, že jsem opět začal vzrušeně vzdychat, ale pokračovala jako by se nic nedělo až mé semeno postříkalo její halenku. „No teda, ty jsi zlý kluk. Vždyť jsi mi počůral halenku,“ komentovala to zatímco já chropěl rozkoší. Když jsem se trošku vzpamatoval dal jsem se do jejího utěšování, protože začala skuhrat, že bude doma bita a kdesi cosi. Vysvětlil jsem jí, že mé sperma je vlastně sladká smetana, kterou se chlapci odměňují hodným holčičkám a že ho určitě musí ochutnat. Už už ho chtěla začít slízávat z halenky – zarazil jsem jí však a nasměroval k mému povadlému kolíku. „Mléko je také nejlepší přímo od kravičky a ne rozlité ze země, dodal jsem pro potvrzení svých slov a Cecilka ochotně začala rejdit svým jazýčkem po mém olepeném ocasu. To naivní mládě mě přivádělo přímo do extáze, takové to bylo žrádlo…

Jednou dvakrát si lízla a protože jí hořké semeno nechutnalo znechuceně se odvrátila a řekla: „Ta tvá smetana není vůbec sladká. Tak si jí nech!“. A už už se chystala, že uteče domů.

To mě pořádně nasralo, protože už jsem byl dost rozdrážděnej od jejího rozkošného jazýčku a moc jsem toužil po tom vystříkat její teplou mlaďoučkou tlamičku. A tak jsem jí to znemožnil.

Začala křičet a kopat jako divoká klisnička – chudinka netušila jak moc mě tím vzruší. Dokonce se jí párkrát podařilo kopnout i do mého čuráka, který se ihned hbitě postavil a byl připraven k akci. „Tak ty čubo, ty mě budeš ještě dráždit, tak to tedy ne,“ zaklel jsem a zacpouc jí pusu, vlekl jsem jí k nedalekému lesíku. Tam jsem jí ještě lehce proplesknul, aby se vzpamatovala a přestala brečet a serval z ní všechny šaty.

Nahá byla ještě krásnější. Konečně jsem si mohl prohlédnout ty rozkošné jehlánky s nalitými bradavkami, tu prcinku ochlupenou jen něžným chmířím. Vypadala tak bezmocně a rozkošně!

„A teď to pěkně doděláš a ne že ne!“ poručil jsem a přistrčil k její tlamičce můj vztyčený kyj. Ušklíbla se a to neměla dělat, protože dostala takovou facku až se jí hlava zatočila. Na druhý pokus už si nechala říct a přesně tak jak jsem jí navigoval mi ho pomalinku svým mrštným jazýčkem dráždila.

Nejdřív jsem si nechal důkladně olízat koule, zatímco svou ručkou musela důkladně hladit ocas, ale potom mě to přestalo bavit a zachtělo se mi teplé dívčí tlamičky a tak jsem jí zavelel: „Kuř, čubko!“

Můj ocas zmizel až po koule v její pusince a brzy jsem se pod doteky jejího šikovného jazyka přestal ovládat a začal jí naplno mrdat do pusy až jsem se udělal. Začal jsem stříkat a Cecilka jak to spatřila chtěla ihned čuráka z tlamičky „vyplivnout“, ale byl jsem rychlejší. Přitáhl jsem si jí pěkně nakrátko za vlasy a donutil jí tak všechno do poslední kapičky spolykat. Kuckala se a dávila mou smetanou, ale já jí nedal pokoj a prodlužoval svojí báječnou rozkoš až se mi pomstila a pořádně mě do čuráka rafla.

Dost to bolelo, ale kupodivu mi to nevadilo, ba co víc – rozdráždilo mě to tak, že jsem nezaváhal ani chviličku, roztáhl její nohy pořádně doširoka a zarval ho do její panenské dírky. Jen jsem podle jejího brekotu zaregistroval, že se právě stala ženou, už jsem to do ní mrdal pěkně naplno. Cecilka se zmítala a křičela o pomoc, ale mě to bylo jedno. Chtěl jsem konečně dostat to po čem jsem tak dlouho toužil a pokořit tu krásnou čubičku!

Později jí začalo tělo zrazovat a začalo se jí to vlastně líbit, protože už odpor nebyl tak velký jako na začátku a nakonec pominul úplně. Právě jsem se vysemeňoval, tentokrát do jejího úzkého a teplého pelíšku a pohrával si s jejíma kozičkama, když k mému velkému překvapení přiběhl nějaký chlap. Když mě spatřil, zastavil se a přemýšlel, co dál. Cecilka, poté co se probrala ze slastných mrákot do kterých jí můj kůl přivedl – začala opět křičet v naivní představě, že jí může chlap pomoci.

Jenže ten dobře věděl s kým má tu čest a tak čekal co udělám. „Co okouníš, chlape,“ obořil jsem se na něj. „Jestli si chceš taky vrznout tak pojď, ta malá čubka se ti bude náramně líbit.“

Chlap se chvíli rozmýšlel, ale když viděl, že začínám ztrácet trpělivost, zařinčel opasek a kalhoty šly k zemi. Musím uznat, že čuráka měl pořádnýho, ale na mojí kládu prostě neměl. Rozdělili jsme si prostor. On dostal na starosti Cecilčin zadeček a zastříkaná pička byla samozřejmě moje.

Nejdříve si jen tak rukou nachytal šťávy, které z Cecilky proudily, aby jí mohl zadeček promáznout a když už ho důkladně připravil začal si v její řiťce pohrávat s prstem. Cecilka na to reagovala velmi bouřlivě a začala opět vzrušeně oddechovat. To se mi líbilo a když jsem spatřil, že dokonce její ručka začíná mířit na bradavky, které se opět bojovně postavily a pohrává si s nimi, věděl jsem, že máme vyhráno.

Zatímco jí chlap šukal prdelku prsty já jsem přikleknul k jejímu klínu a začal jsem si pohrávat s pořádně povyrostlým hráškem. Byl jsem dost důkladný, takže to prostě naše mláďátko nemohlo vydržet a přišlo to na ní rychleji a o mnoho bouřlivěji než předtím.

To byl ten pravý okamžik pro nás. Ještě se z toho nestihla vzpamatovat a já zavelel chlapovi, aby připravil svůj ocas, že jdeme na to. Nabodli jsme jí oba zároveň a začali divokou jízdu. Jen udiveně vyhekla, když se naše kyje poprvé „potkaly“. Ano přímo jsem cítil chlapův klacek, který jí mrdal z opačné strany. Lehce jsem okousával její bradavky a pokračoval v naší krasojízdě. Brzy jsem zaregistroval, že chlap stříká, protože jen ještě dvakrát prudce přirazil a poté už jen s velkou úlevou vyprazdňoval své rezervoáry do sladké dívčí prdelky, kterou právě pokořil.

Ale ani já jsem nebyl pozadu. Cecilka se párkrát zavlnila v bocích a rázem jsme se udělali i my dva. Tentokrát jsem to nechtěl stříkat do ní a tak jsem ho vyndal a namířil to na její krásné zlaté vlásky. Stříkal jsem co to šlo až jsem jí nakonec na rozloučenou krásně ozdobil.

Ležela tam s chlapem zcela bezvládně z její kundičky proudily šťávy rozkoše a mé sperma se jí třpytilo ve vlasech. Vypadala jako sluníčko – krásná a mladá, ale protože už jsem měl dost, tak jsem chlapovi hodil zlaťák a říkám: „Okoštuj ještě její kundičku, chlape. Ale pořádně! Ne aby ses flákal!“ A pozorujíc, jak to ten silný samec znovu rozjíždí, jsem je opustil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *