Omyl II.

Probudilo jí světlo. Na chvilku nevěděla co se děje a kde je, ale pak jí to došlo. V předsíni se svítilo a pootevřenými dveřmi do pokoje dopadalo světlo, které ji probudilo. Bylo jí jasné, že se Radek vrátil. Chtěla vstát, ale uvědomila si, že je vlastně nahá. Alespoň rozestlala a zakryla své tělo přikrývkou. Věděla, že její syn přijde spát do svého pokoje. Co ale má dělat, když ji tam najde? Jediné, co ji napadlo bylo, že bude předstírat spánek. On ji nechá spát a půjde do obýváku. A ráno si něco vymyslí. Pravdu mu říct nehodlala. Ani by se k tomu neodvážila. Rychle schovala podprsenku pod polštář a otočila se na břicho. Přikryla se až po ramena a zavřela oči.

Za chvíli světlo zhaslo. Pár vteřin bylo úplné ticho. Po chvilce se ale dveře bez jediného vrznutí pootevřely a dovnitř vklouzl její syn. Hanka ve tmě otevřela oči a viděla ho, jak otevírá okno. Byl skoro nahý, jen ve slipech. Vypadal nádherně. Vysoký, svalnatý. Hanka si pomyslela, že kdyby to nebyl její syn, neváhala by…

Radek se otočil a u postele si sundal slipy. Uviděla jeho penis. Byl veliký, krásný a mírně ztopořený. Cítila, že pohled na jeho ocas ji vzrušil. Horší ale bylo, že Radek zvedl přikrývku a vklouzl k ní do postele. Cítila jeho teplé tělo, jak se zlehka přitisklo k jejímu. Nevěděla co má dělat. Doufala, že brzy usne, aby mohla potichu odejít do ložnice. Napadlo ji, že si myslí, že vedle něj leží Jana. Neví, že odjela. Nedokázala si představit, co bude dělat, pokud se bude pokoušet o sex v domnění, že je v posteli se svou dívkou.

Radek chvíli ležel nehybně vedle své matky. Pak se pomalu otočil na bok a pohladil ji po vlasech. Ani se nepohnula. Jeho ruka pomalu sklouzla po dlouhých vlasech na holá ramena a záda. Něžně se jich dotýkal a hladil je. Pomalu stáhl přikrývku dolů, až pod její zadeček. Hanka cítila, jak ji Radek jemně laská a pomalu odhalil její tělo. Ležela stále na břichu, vnímala jeho dotyky a ani se nepohnula. Ale cítila, že to všechno jí je příjemné a vzrušuje ji to. Radek se k ní najednou pevně přitiskl. Začal ji laskat prdelku a polibky zasypal její ramena a krk. Na stehně cítila jeho vztyčené přirození. Byl nádherně vzrušený a nebylo pochyb, co po ní loudí v domnění, že jde o jeho přítelkyni.

Věděl jak se má dotýkat ženského těla aby v něm probudil touhu. I u Hanky se mu to dařilo. Cítila, jak jí bradavky naběhly vzrušením a kundička zvlhla touhou. Cítila, jak ji její syn pomalu dobývá a její tělo jí zrazovalo a pomalu mu podléhalo. Měla na vybranou. Buď rychle a rázně všechno ukončit. Teď to ještě šlo. Nebo se poddat rozkoši a bez zábran se oddat divokému milování se vším všudy. Nechat se krásně uspokojit.

Toužila po sexu, chtěla ho jako nikdy. Ale to by musela strávit noc se svým synem. Věděla, že by neměla, ale její mozek i tělo odmítaly poslušnost. Nehybně ležela a nechávala Radka, aby se jí dotýkal a líbal ji. On mezitím odhodil přikrývku z jejího těla a líbal ji na nahé půlky zadečku. Hanka zhluboka dýchala. Vzrušení bylo nesnesitelné a jí bylo jasné, že mu neodolá. Poddá se dnes v noci prudké extázi. Nechá se ošoustat od svého syna. Ta myšlenka ji začala vzrušovat. Bylo to pro ni nesmírně perverzní, ale možná právě to způsobilo, že se pevně rozhodla. Neucukne a bude mu po vůli až do konce. Nechá ho, aby si s ní dělal, co bude chtít a neodmítne nic, na co bude mít chuť.

Otevřela oči. Radek klečel vedle ní a jemně olizoval hebkou kůži jejího zadečku. Pootočila hlavu a viděla mezi jeho stehny mohutně ztopořený penis. Byl veliký, nalitý krví a tyčil se vzhůru. Při pomyšlení, že ho bude mít v pochvě a v ústech, málem šílela. Už se nedovedla ovládat. Zavrněla blahem, když Radek přes kalhotky poprvé prstem polaskal její klitoris. Možná cítil, jak má kalhotky promočeny milostnou šťávou. Zvedla se v bocích a on porozuměl. Pomalu stáhl kalhotky dolů. Byla už zcela nahá, vzrušená a připravená na divokou noc.

Radek se natáhl vedle ní a vzal ji za ruku. Položil si ji na svůj penis. Hanka beze slova sevřela ve své dlani jeho kopí a zachvátila ji nová vlna vzrušení. Chtěla šoustat a nic víc pro ni teď nebylo důležité. Otočila se na bok a nastavila svá prsa jeho rtům. Vzal je do dlaní a jemně laskal tvrdé bradavky. Překvapil ji něhou, s jakou se věnoval jejím kozičkám. Líbal je, olizoval a mačkal v dlaních. Ona zatím svírala jeho kamenný klacek v ruce a pomalu ho honila. Se zakloněnou hlavou si vychutnávala, jak jí dráždil prsy. Měla je citlivé a to ještě zvyšovalo její vzrušení.

Když se toho nabažila, lehla si na svého syna. Přitiskla své rty k jeho a jazykem vklouzla do jeho úst. Vášnivě ho líbala a pomalu honila jeho čuráka. Radkovi ruce zatím z jejích prsou sklouzly níž a níž. Hladil její zadek a stehna. Roztouženě je rozevřela a nabídla svou kundičku jeho prstům. Dotýkal se jí pomalu a jemně, zkoumal ji svými prsty. Laskal nalité pysky i vztyčený poštěváček a nakonec zlehka vklouzl do zmáčené jeskyňky. Hanka zasténala a přirazila proti jeho ruce. Radkův prst vjel hluboko do její svatyňky.

Nenasytně se líbali. Radek mrdal matčinu pičku rukou a ona dychtivě honila jeho ptáka. Pak pomalu sklouzla polibky níž a níž. Ucítil její dech ve svém klíně. Její rty se poprvé dotkly jeho čuráka. Láskyplně ho líbala a dráždila špičkou jazyka. Nakonec neodolala pokušení vzít ho do svých úst a zasunula si ho hluboko dovnitř. Pevně ho obemkla smyslnými rty a pravidelnými tahy začala kouřit. Radek jen sténal a rukou hladil její husté vlasy. Matka ho vášnivě kouřila a on brzy cítil, že se blíží k prudkému výstřiku. Rychle vzal čuráka do ruky a vyklouzl z nenasytných úst.

„Chci tě lízat,“ zašeptal. Hanka se pomalu obrátila na záda a roztáhla nohy. Radek jí nejprve laskal na prsou ale potom rychle sklouzl mezi její stehna. Líbal je a olizoval a nakonec přitiskl rty k matčinu klínu. Vydechla vzrušením, když ucítila jeho horký jazyk, jak přejel po hladové pičce. Nechala si roztáhnout nohy. Její syn ji olizoval na kundičce a jemně vnikal prsty do zmáčené dírky. Hanka tiše vzdychala, laskala si prsy. Najednou cítila, jak ji široce rozevřel pysky a jazyk zasunul do kundičky. Začala jím rychle pohybovat a zároveň prsty intenzivně dráždil poštěváček.

Hanka doširoka otevřela oči a neubránila se hlasitým vzdechům. Zmítala se na posteli v začínajícím orgasmu. Nehty zatínala do prostěradla a ztrácela nad sebou kontrolu. Škubala sebou, zmítala se a podlehla prudkému orgasmu. Její syn ji šoustal prsty a jazykem a ona se pod ním bezmocně vzpínala. Mrdal ji dvěma prsty a jazykem olizoval poštěváček. Skoro ztrácela vědomí a hlasitě křičela. Všechno se s ní točilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *