Piráti I.

Měla jsem za sebou velmi úspěšný rok, vše se dařilo měla jsem doktorát z antropologie se zaměřením na africké národy. Pilně jsem se učila africké dialekty a odpromovala jsem s červeným diplomem. Čekal mě krásný dárek od mého přítele, třítýdenní plavba jachtou v Atlantském oceánu, kolem afrických břehů.

Autobusem jsme se dostali do malého francouzského přístavu, kde na nás čekala pronajatá luxusní jachta. Byla krásná a já se těšila na romantiku, krásné západy slunce, ještě krásnější rána a nekonečné milování v rytmu houpání lodi. Na palubě nás uvítala naše posádka, kapitán a kuchař v jedné osobě. Byl to asi padesátiletý muž s výrazem mořského vlka ve tváři. Vypadal schopně a tak jsme se nalodili. Kajuta byla přepychová a vévodila ji velká postel. Rozhodla jsem se, že se převleču do opalovaček. Shodila jsem ze sebe letní šaty a zůstala chvíli stát jen tak ve spodním prádle před zrcadlem. Můj přítel toho využil a začal mě hladit po těle.

Jeho ruce klouzaly po mých ňadrech a laskaly mé bradavky. Pomalu se přesouvaly níž a níž. Ucítila sem lehký dotyk na mé do hladka vyholené kundě a byla jsem okamžitě mokrá. Hmátla jsem za sebe a rozepnula mu poklopec, jeho čurák vyskočil v úplně tuhém stavu a já se nemohla dočkat až ho budu mít v sobě. Zatímco mi přítel sundával prádlo jemně jsem mu ho honila. Konečně už ho v sobě cítím, jsem opřená v předklonu o stěnu se zrcadlem a přítel mě zezadu tvrdě šoustá. Udělala jsem se téměř okamžitě a zalila jeho koule svými šťávami. Otočila jsem se a vzala si ho do pusy, ocucala jsem mu žalud a olízala jeho koule tak krásně mokré od mých šťáv. Zatlačila jsem ho na postel, aby ulehl na znak a pokračovala v orálním uspokojování, jeho nohy jsem zatlačila na horu a s lízáním jsem pokračovala pod jeho pytlem až k řitnímu otvoru, při tom jsem mu ho rukou neustále honila. Po chvilce jsem ucítila lehké škubání v údu a honem jsem vzala žalud do úst a spolykala všechno semeno do poslední kapky.

V té chvíli jsem uslyšela potlesk a pochvalné výkřiky, lekli jsme se a podívali se k okénku. Stálo tam několik chlapíků a bedlivě nás pozorovali. Nevšimli jsme si totiž, že hned u okénka naší kajuty je lávka po které přinášeli zásoby na loď. Styděla jsem se tak hrozně, že jsem na palubu nešla dokud jsme nevypluli.

Cesta konečně začala a přístav se neustále zmenšoval, až zmizel úplně. Plavba probíhala klidně a já si užívala slunce a sexu. Po týdnu jsme zastavili v přístavu Freetown v Sieře Leone, abychom doplnili zásoby. Přítel šel obdivovat zakotvené lodě a já s kapitánem vyrazila na trh. Na tržišti byla spousta lidí a já chtěla vyzkoušet mé znalosti afrických jazyků v praxi. Zastavila jsem se u stánku s vyřezávanými africkými bůžky a ptala jsem se mladého černocha na cenu. Nemohl ze mne odtrhnout oči, při pohledu kolem, kde vidíte samé černochy a černošky, jsem se svou blonďatou hřívou zářila jako slunce.

Mladík se zdál velmi ochotný a nabídl mi snad všechny sošky co tam měl. Nemohla jsem si vybrat a tak mi sdělil, že opravdové skvosty má uloženy ve skladišti místní hospody, měla jsem čas a tak jsem se s ním vydala do místní hospody. Byl to nejhorší nápad jaký jsem ten den měla. Vešli jsme do hospody, kde sedělo pět mužů, pravděpodobně místních. Všichni okamžitě ztichli a jeden mě plácnul po zadku. Dala jsem mu facku a v jeho rodné jazyce mu řekla co si myslím o podobných lidech. Zatvářil se velmi zle a vytáhl mačetu. Zezadu mě chytili dva páry silných rukou a ten postižený mi oznámil, že u nich je žena míň než zvíře a nemůže odporovat. Ženská, která chodí sama a ještě v takové nicotném oblečení, měla jsem jen tričko bez podprsenky,lehoučké šortky a pod nimi titěrné kalhotky, je jen děvka a jako s děvkou se mnou budou zacházet.

Moje tričko bylo okamžitě dole a několik rukou mačkalo moje kozy. Chtěla jsem křičet, ale ucpali mi ústa a na krk přiložili mačetu. Řekli mi, jestli budu křičet zabijou mě. Strachy jsem nemohla ani dýchat, vrtěla jsem hlavou na znamení, že budu zticha. Přinutili mne kleknout a vytáhli čuráky. První ke mně přistoupil a vrazil mi ho až do krku, držel mě za vlasy a tvrdě mě souložil do úst. Odporně mu smrděly koule, hygiena nebyla jejich silnou stránkou. Nemohla jsem se skoro nadechnout. To prase se udělalo během chvilky, jeho sperma mi stříklo snad až do žaludku.

Chvíli počkal až vyteče vše a otřel si čuráka do mých vlasů. Neměla jsem čas se ani rozhlédnout, jakmile jsem se nadechla, už mi pusu zacpal další čurák. Tento hajzl si dával na čas, poručil mi, abych jazykem jezdila po uzdičce žaludu a mačkala mu koule. Mezitím co jsem ho kouřila mi někdo stáhnul šortky i s kalhotkami ke kolenům. Cítila jsem prsty, jak roztahují mojí kundu. Přišlo to bez výstrahy, vniklo do mě péro tvrdě a na jeden příraz, kundu mi to málem roztrhlo.

Neměla jsem čas si uvědomovat bolest, protože penis v ústech začal stříkat, bylo toho tolik, že mi to teklo po bradě a kapalo na podlahu. V kundě explodovala další dávka semene, připadala jsem si jako na grilu. Vystříkali se všichni, sperma jsem měla snad všude. Nahou mě vyhodili za hospodu dál se o mě nestarali. Ještě že za mnou hodili oblečení, chyběli jen kalhotky, které si asi nechali jako suvenýr.

Ani nevím jak jsem se dostala zpátky na loď. Nikdo tam k mé úlevě ještě nebyl a tak jsem vlezla do sprchy a snažila jsem se smýt ze sebe hnus a špínu. Kapitán a můj přítel se vrátili asi o půl hodiny později. Kapitán mi dal kázání o tom jak je pro samotnou ženu nebezpečné procházet se sama, mám prý být ráda, že se mi nic nestalo. Celou příhodu jsem si nechala pro sebe. Kdybych tak jen tušila co mě ještě čeká.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *