Piráti III.

Zůstala jsem s těmi zvířaty úplně sama. Co se mnou bude? Přežiji? Vydržím ten hnus? Takové a mnoho dalších otázek se mi honilo hlavou. Pluli jsme několik dnů a pro mě to bylo horší než nejčernější noční můra. Zůstala jsem na palubě přivázaná za jednu nohu. Komukoliv se zachtělo opíchal mě nebo si ho nechal vykouřit. Sperma tvořilo velkou část mé potravy. Z nudy vymýšleli černoši různé hry, u kterých jsem vždy byla obětí já. Například včera hráli mlaskanou. Ta se hrála tak, že mě položili na znak a do kundy mi vsunuli naleštený kousek dřeva a úderem na podbřišek se ho snažili z mé kundy vystřelit. Kdo dostřelil nejdál vyhrál. Vítězi jsem vykouřila péro a přitom jsem mu musela strkat prst do prdele.

Večer chlastali a já jim musela tančit. Jak se mi pořádně netřepaly kozy švihli mě proutkem přes kundu. Když se nabažili tance, předváděla jsem soulož s lahví. Stáli kolem a sledovali jak se sama šoustám flaškou. Šéf si na závěr večera nechal vylízat zadek a vyhonit čuráka, semeno jsem musela chytit do ruky a slízat. Pravděpodobně se blížil konec cesty, protože začali chystat přistání a taky se najednou starali o mojí hygienu. Ta probíhala tak, že mi dva černoši roztáhli nohy, až se má kunda rozevřela tak, že mi bylo vidět málem do krku a pokropili mi kundu několika kbelíky vody. Pak mě na laně spustili do moře a vláčeli vodou. Fuj! Málem jsem se utopila.

Nasadili mi pouta a přehodili přeze mne nějaký hadr. Přistáli jsme v nějakém zapadlé přístavu a začali vykládat uloupené věci. Na palubu vstoupil nějaký muž, byl bílý. Snad mi pomůže. Nepomohl. Byl to nákupčí otroků. Přistoupil ke mně a strhl mi ten hadr co jsem měla na sobě. Znalecky poodstoupil a prohlížel mě ze všech stran. Ohmatával mi kozy, vsunul mi prsty do kundy a taky do prdele. Pochvalně zamručel a zaplatil požadovanou cenu. Tak jsem změnila pána a vyrazila spoutaná, vlečena za provaz, který mi dal kolem krku.

Šli jsme asi hodinu, když se objevil dům obehnaný zdí. Vešli jsme do brány a já spatřila pěknou zahradu o kterou se staraly tři dívky ve velmi zajímavém oblečení. Měli kalhoty s otvorem na kundě a jakési košile z nichž jim koukaly prsa. Pán pískl a děvčata okamžitě přiběhla. Vytáhla mu penis a všechny políbily špičku žaludu, můj věznitel každou plácl přes kundu a vsunul prst do prdelky.

Vítací ceremoniál skončil a já byla odvedena do domu. Pán mě předal dvěma ženám a ty mě vzaly do koupele. Horká voda a příjemné ruce žen, které mě myly mi na chvíli daly zapomenout na moje utrpení. Vystoupila jsem z lázně a osušila se. Připravené oblečení bylo stejné jaké jsem viděla u dívek v zahradě. Když jsem se oblékla odvedli mne do místnosti s velkou postelí. Byla jsem tam sama a čekala co se bude dít.

Za chvíli vešel pán v doprovodu čtyř urostlých černochů. Muži byli nazí a to co měli mezi nohama mi nahnalo děs do očí, ocasy měli snad 35 centimetrů a visely jim někde u kolen. Pán se usadil a seznámil mě s tím, že dokud mě bude vlastnit, jsem jen kbelíkem na sperma. Pak pokynul prvnímu černochovi a ten mi přisunul svůj polotuhý ocas před ústa. Olízla jsem mu žalud a pak ho vzala do pusy. Během chvilky ztvrdnul tak, že se mi nevlezl do pusy a já ho musela lízat na uzdičce, dokud se neudělal. Všechno mi vystříkal na obličej a na kozy.

Přistoupil další a opět jsem musela lízat žalud a ještě jsem mu musela mačkat koule. Netrvalo dlouho a měla jsem další dávku semene na obličeji. Se třetím a čtvrtým měl pán jiné plány, musela jsem jim honit šuliny a spermatem postříkat pánův ocas. Když ho měl pokrytého semenem, musela jsem ho olízat do sucha. Pak mě hodil na postel a vsunul mi čuráka do mé kundy, když mi ji vystříkal zavolat jednu dívku ze zahrady a ta mi musela jeho semeno vylízat z kundy. Tak a v několika obměnách to probíhalo několik dnů.

Pak přišel den kdy byla dražba s otroky. Celé dopoledne probíhalo testování otroků, jak to vám ani snad nemusím vyprávět. Každý kdo byl účastníkem dražby a zaplatil poplatek mohl zkoušet otrokyně. Šoustalo mne snad třicet chlapů, do kundy i do prdelky. Semene jsem musela spolykat tolik, že mi to stačí až do konce života. Přišlo odpoledne a já umytá stála na dražebním místě nahá všem na očích. Vydražil mě jakýsi stařec, kterému snad už nemohl ani stát. V tom se ozvaly výstřely a spousta křiku. Odněkud přišlo spousta vojáků a začalo zatýkání. Osvobodili mě a já z vděčnosti kouřila veliteli ocas kdykoliv chtěl až do doby, než jsem se dostala do bezpečí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *