Sveden prodavačkou I.

Byl jsem na dovolené v malém městě na severu Čech a šel jsem v příjemné náladě z posilovny když mne upoutala výloha obchůdku s džínovým zbožím. Sháněl jsem zrovna nějaké kalhoty, a tak jsem vstoupil. Byl to stylový, malý, útulný obchůdek a nikdo tam v tu dobu nebyl. Chvíli jsem se rozhlížel po vystaveném zboží až odněkud ze zadu přišla prodavačka. Pozdravili jsme se. Byla to na první pohled velmi atraktivní žena, maximálně čtyřicátnice, mladě oblečená v přiléhavém tričku a krátké boky obepínající sukni. Prostě mi to nedalo abych si ji důkladněji neprohlédl od hlavy až k patě. Myslím, že jí tehdy můj trochu hladový pohled nemohl uniknout.

„Co si budete přát,“ oslovila mne příjemným hlasem. „Rád bych nějaké pohodlné kalhoty…,“ říkám. „Tak co třeba tohle?“ sehnula se k regálu a po chvilce vybírání, kdy jsem si ji mohl hezky prohlédnout i zezadu, mi nabídla troje kalhoty. „Není to příliš odvážné?“ namítl jsem. „Já myslím, že ne. Zkuste si to,“ a ukázala mi s úsměvem někam dozadu ke kabince. Ledabyle jsem kabinku zatáhl a pomalu se převlékal.

„Tyhle vám na zadku hezky sedí,“ uslyšel jsem najednou za sebou. Trochu mě zaskočilo, že mě sledovala, ale na druhou stranu jsem si rychle připomněl, jak sympatická ta žena je, a tak jsem byl spíše mírně vzrušen než za jiných okolností rozladěn. „Nejsou špatné, ale trochu delší,“ namítl jsem. „Přinesu kratší, ale zkuste si ještě ten další střih, ten by vám také slušel,“ radí mi. Svlékal jsem se tedy a ten pocit, že mi takhle radí a že se na mě dívá, spustil mou fantazii na plné obrátky. Zároveň jsem se snažil myslet usilovně na něco jiného, abych se neztrapnil. V rozkroku už jsem totiž začínal cítit příjemné vzrušení.

Stáhl jsem kalhoty a pohledem do zrcadla v kabince se musel přesvědčit, jak to vypadá. Bral jsem tehdy na podporu svého silového tréninku určitý doplněk výživy, jehož vedlejší účinek, který mi ovšem vůbec nevadil, byla zvýšená produkce mužských hormonů a spermatu. Jako by tohle nestačilo, byl jsem navíc tehdy už pěkně nadržený, protože má přítelkyně byla jaksi indisponována a navíc si mě labužnicky nechávala, jak ona říkala, pořádně nabít, jinak řečeno nadržet. Nadržené koule mi tehdy na těsných slipech vytvářely pěknou bouli a obrys penisu zatím nevypadal nijak podezřele. Byl jsem s tím pohledem jako chlap nadmíru spokojen a jak se zdálo, ona také, protože si mě v zrcadle také prohlížela, naše pohledy se v něm totiž setkaly.

To už na mě bylo příliš náhod najednou a já jsem jasně cítil, jak ztrácím kontrolu nad svým mužstvím, které se mi už nalévalo krví. Cítil jsem, jak se mi ve slipech pomalu obnažuje žalud a pak, jak se při stoupání vzhůru tře o napnutou látku slipů. Přestože jsem se ještě před chvílí bál, abych se svou erekcí neztrapnil, nyní, když jsem viděl, že se tajně koukala nebo možná pořád ještě kouká, dělal jsem, že si toho nevšímám a pokoušel se umístit svléknuté kalhoty na ramínko. Ve skutečnosti to byla mé strany jasná výzva a já se trochu obával reakce té ženy.

„To nechte, já to udělám,“ řekla mi a vstoupila za mnou do kabinky aby si vzala vyzkoušené kalhoty. Nebylo tam moc místa, a tak jsem se z prostorových důvodů pootočil a v tom okamžiku se ocitl můj částečně ztopořený penis na jejím boku. Bylo to jako elektrický impuls, který rozbušil mé srdce vzrušením. Ucítil jsem její parfém a bylo to. Okamžitě jsem ji chtěl přivinout pevně k sobě, ale rozum křičel NE! Místo toho jsem jen vykoktal „Pardon,“ a poodstoupil. „Ne, já se omlouvám,“ reagovala ve stejný okamžik i ona a jak se pokoušela umístit kalhoty na ramínko, smekly se jí a spadly na zem.

Nevěřil jsem vlastním očím. Ona se pro ně v té kabince přede mnou předklonila a já tak najednou hleděl na její zadeček. Rychle jsem jako pablb přemýšlel jestli to je opravdu další gesto, nebo jen náhoda, jenže když čekala pořád sehnutá, bylo to jasné. S šíleně bušícím srdcem jsem jí položil dlaně na oblý zadeček a bylo to opravdu v poslední chvíli, protože už se začala zvedat. Kdybych to neudělal tak by pak určitě dělala jako by nic. Takhle se opět pokorně předklonila, a to mě dostalo, ta symbolika pokorné samičky od ženy, která vypadala emancipovaně a sebejistě. Taky jsem musel ocenit, jak se chytře nabídla aniž by při odmítnutí riskovala nějaký trapas.

Cítil jsem v té chvíli, jak mi tepe krev v nateklém penisu. Pomalu jsem ji vytáhl těsnou sukni nahoru na záda a hleděl jsem na její nahý zadeček s titěrnými světle modrými kalhotkami jejichž úzký proužek látky měla lehce zaříznutý mezi půlky. Přejížděl jsem dlaněmi po jejích oblinách až na stehna a nechal se povzbuzovat jejím tichým sténáním. Byla při doteku krásně teplá a hebká. Pomalu jsem se přiblížil svým nateklým penisem, jehož obnažený žalud už vyčníval z odstátých slipů ven, protože se tam nevešel, k jejímu zadečku. Dívala se mi do rozkroku zespodu skrze své mírně rozkročené nohy a musela tak vidět, co mi svým chováním způsobila. Díval jsem se na svůj obnažený, rudý žalud vystupující šikmo ze slipů, její zadeček a zmenšující se vzdálenost mezi nimi. Pak jsem se dotkl.

„Hmmmm,“ zapředla tiše. Uchopil jsem ji za boky a pevně ji vtlačil své maso do jejího rozkroku. Neubránil jsem se slastnému vzdychu, ale ani jí to nenechalo v klidu. Při představě, že se nechá klidně za chvíli nabodnout na můj klacek se mi dělaly mžitky před očima. Varlata mi zachvátila šíleně tupá bolest a bylo jasné, že chtějí vyprázdnit. Jenže tohle nebyla moje přítelkyně, která věděla, že když jsem takhle nabitý, stříkám okamžitě a jako protržený dva metry daleko. Přítelkyně je na to mentálně připravena a dokáže si mou ejakulaci prožít a vůbec ji nevadí, že mi to pak chvilku trvá než se vzpamatuji.

Rozhodl jsem se, že se musím snažit o všemožné průtahy aby si ta žena trochu užila a já si neuřízl ostudu. Polevil jsem tedy v tlaku své výbavy do jejího rozkroku a nakonec se mírně oddálil. Na levé půlce jejího zadečku měla červený otlak mého penisu, což vypadalo roztomile a na konci otlaku se leskla skvrna mé předsemenné tekutiny, která mi již vytékala z žaludu. Pokrčil jsem se v kolenou, nasadil svůj žalud mezi její nohy a pak se k ní pomalu tisknul a opět stoupal vzhůru. Cítil jsem bolest v penisu, který se prodíral po jejích kalhotkách za doprovodu jejího slastného sténání mezi stydkými pysky přes anál až nakonec trčel nad její zadeček jako maják.

Byla tam dole tak horká a mokrá, že se mi nijak nedařilo získat kontrolu nad svým stavem. Ještě několikrát jsem jí takto čím dál větším tlakem avšak velmi pomalu projel odspoda nahoru až jsem měl i přes její kalhotky klacek lesklý od jejího mazání. V kabince byla cítit jemná ale omamná vůně rozteklé pochvy zralé ženy, která byla připravená na to abych ji pořádně opíchal a já si s ní jen tak hrál, to se už nedalo vydržet.

Zřejmě jsem při našem dráždění díky mým úvahám vyšel z rytmu, protože jsem najednou ucítil na varlatech její ruku. Nejdříve mi je lehce hladila přes slipy a pak zajela prsty pod ně a vyvrhla mi koule ven. Podíval jsem se bokem na její obličej a uviděl, jak se dívá vzhůru mezi své nohy, kde se jí už houpaly moje nadržené žlázy. Teď, když mi odhalila celé přirození, shodil jsem slipy na zem aby mi nebránily v dalším prožitku. Po chvilce mi znovu sáhla na varlata, sevřela je jemně ve své dlani a obtěžkávala. Bylo to rajcovní. Pak mi nahmátla ocas, sevřela jej do dlaně a silou mi ho sklopila dolů mezi svoje nohy. Chvíli si ho tak prohlížela a já si vychutnával bolest, jak mi ho držela žaludem dolů. Několikrát mi zkusila sevřít žilnatý stvol ocasu ve své dlani, co jí síly stačily, asi si vychutnávala jeho tvrdost. Nakonec mi ho prudce stáhla až ke kořeni a pak zase přetáhla kůži přes žalud a začala mi jej mrskat.

„Ohhhhhh…,“ zareagoval jsem po několika vzrušujících pohybech a ucuknul až jí vyklouzl z dlaně a s plesknutím mě šlehnul žaludem do břicha. Takhle by mě hned dostala. Jenže když jsem si uvědomil, kam si penisem mířila, byl jsem z té představy úplně mimo. „Měla bys toho plný obličej….,“ pokusil jsem se o omluvu své předchozí reakce. „Mám to nejradši v sobě…,“ odpověděla stroze. Na to jsem jí ještě jednou projel nateklým ocasem její rozteklou rýhu a vychutnal si naposled jak žalud klouzal po jejích zaříznutých vlhkých kalhotkách. Poté jsem nasadil žalud do místa, kde jsem předpokládal její poševní vchod a snažil se do ní pomalinku proniknout i přes překážku v podobě jejích kalhotek.

Trochu jsem ji stáhnul kalhotky přes boky, abych uvolnil ten proužek látky mezi jejími půlkami a mohl do ní více proniknout. Pak jsem ji uchopil za boky a pomalu se do ní kousek zasunul. Zasténala „Sundej mi je prosím…,“ zaškemrala. „Ještě ne,“ odbyl jsem jí a znovu do ní zasunul pár centimetrů ocasu. Najednou se mi mrštně vysmekla. „Netrap mě, prosím…,“ znovu se ozvala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *