Na chmelu

Jelikož jsem se rozhodl po střední škole nastoupit do práce, měl jsem před sebou poslední prázdniny, které jsem chtěl, aby byly co nejvýjimečnější. Rozhodli jsme se proto s kamarádem, že pojedeme na chmel. Nejdříve to vypadalo, že mě tam nečeká nic jiného než práce, ale ukázalo se, že společné pokoje s dívkami přinesly své ovoce.

V noci začalo venku pršet a déšť neustal ani na druhý den ráno, proto vedení rozhodlo, že udělí jeden den volna. Všichni brigádnici to s nadšením uvítali, protože každý byl již řádně zmožen a já jsem se těšil, že budu mít konečně možnost se více sblížit s Barčou. Již v den příjezdu jsme si padli do oka a trávili jsme spolu mnoho času. Každým dnem jsme se čím dál více sbližovali a jen fakt, že nebylo kdy a kde nás držel od sebe.

Všichni využili volna k výletům z vesnice do měst a jen pár jedinců zůstalo na ubytovně. Pěkně jsme s Barčou hupsli pod deku a začalo příjemné mazlení. Hladil jsem ji po celém tělíčku, byla přesně můj typ holky, bylo kde a za co chytnout a navíc věděla kde šáhnout, jak se otočit a ta tvářička. No co vám budu povídat. V mžiku jsem byl vzrušený a o nějaké nervozitě jsem ani nevěděl. Ani fakt, že nejsme v pokoji sami mi nevadil a to je co říct. Lehl jsem si na její tělo a za její pomoci jsem zasunul svého těšitele do její krásně vlhké a teplé jeskyňky.

Tenkrát jsem to vnímal mnohem intenzivněji a opravdu jsem se musel moc přemáhat, abych sám sebe hned nepřivedl do ráje, ale pohled na její se chvějící víčka, teplý dech a třesoucí se rty, mě vrátil na zem a snažil jsem se, aby i Barča zažila něco moc krásného. Něžně jsme se hladili a já stále pomalinku přirážel. Ve chvíli kdy mé horší já, začínalo mít převahu, přišel její spásný nápad pokračovat ve sprše.

Ochotně jsem souhlasil a přemístili jsme se do dámských sprch. Pomohli jsme si navzájem s oblečením, namočili jsme svá horká těla a začali jsme se navzájem mydlit. Pomalinku jsem začal hladit jsem její báječně tvarované tělíčko, začal jsem od ramen, přejížděl jsem přes její krásné poprsí, které jsem svými dlaněmi šetrně prohmátnul. Měla krásná velká prsa s malými tmavými bradavkami jako s třešničkou na dortu, pohrál jsem si s nimi jazýčkem a pomalinku jsem zajížděl na její ploché bříško.

Voda příjemně stékala po její horké kůži a vše mi připadalo jako v krásném snu. Mydlinky krásně klouzaly a každý můj i její dotyk byla nádherná slast. Po chvíli báječných dotyků se začala intenzivněji zajímat o můj penis. V té chvíli jsem byl na něj pyšný, byl krásně naběhlý, přímo překypoval krví. Opláchla ho od mydlinek a začala ho pomalinku olizovat mrštným jazýčkem. Tahala mě při tom za šourek a já jsem jen slastně kňučel. Krásně mi ho kouřila a já si hrál s jejími vlasy. Nemohl jsem se na její rty obepínající mého těšitele vynadívat. Opravdu krásný obrázek.

Párkrát jsme byli vyrušeni a já se jen vždy pyšně otočil, abych byl spatřen v tom nejlepším světle. Snad jsem tajně doufal, že se tento pobyt ve sprše může ještě více strhnout. Kdo ví. Nakonec se Barča zvedla, otočila se ke mně zády a vyšpulila na mě krásný zadeček jako by věděla, že toto je pro mě ten nejkrásnější pohled. Přistoupil jsem k ní, nejdříve jsem prstem přejel přes její broskvičku, poté jsem uchopil svého těšitele a zasunul do její krásně mokré jeskyňky. Chytila se rukama stěny a já začal pomalinku přirážet, prstem jsem ji dráždil okolo řiťky a Barča jen slastně sténala.

Jednou rukou si začala dráždit poštěváček, což mě ještě více vzrušilo. Chytil jsem ji za zadeček a začal jsem ještě rychleji přirážet. Najednou se Barča krásně prohnula, já ji uchopil za její ňadra a v blažených záškubech jsem prožil jeden za svých nejkrásnějších orgasmů. Otočila se a krásně se na mě usmála. Sladce a dlouze jsem ji políbil a poděkoval ji za krásné chvilky. Odebrali jsme se spokojení a šťastni nahoru. Tam jsme zjistili, že se venku udělalo pěkně a tak jsme podnikli příjemnou podvečerní procházku.

Do konce chmelu zbývalo pár dnů, které jsme opět strávili spolu. Po odjezdu se nám ještě podařilo pár vzájemných návštěv, ovšem každodenní starosti a následný Barčin odjezd na druhou stranu republiky nás zcela vzdálil. Ovšem nikdy nezapomenu na krásné milování ve sprše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *