Přítelkyně z mládí II.

Nedávno jsem se potkal se svou dávnou přítelkyní a skončili jsem kde jinde než v posteli a to i s její o téměř deset let mladší spolubydlící. Od toho setkání už uběhly dlouhé měsíce plné vášnivého sexu v parádní trojce. I dnes tomu tak mělo být. Lucka zavolala, jestli bych si nechtěl zajít „pohrát“, že už jsou s Petrou obě pěkně nadržený a mají pro mě překvápko. Mě nezbývalo nic jiného, než patřičně souhlasit, osprchovat se a vydat se na cestu.

Jejich byt byl téměř na druhém konci města a tak jsem si vzal taxíka. V předtuše dobrého večera jsem nechal řidiči slušné spropitné a vyběhl jsem po schodech do druhého patra, kde už na mě čekaly pootevřené dveře. Opatrně jsem nakoukl a vešel dovnitř. Hned za dveřmi jsem o cosi zakopl a vrhly se na mě dvě nahá dívčí těla. Než jsem se nadál, byl jsem úplně nahý s kolíkem vztyčeným do pozoru, že připomínal hradní stráž. Už jsem chtěl zpracovávat nejbližší ňadro, co se mi objevilo u ruky, ale Lucka mě zarazila: „Ne, ne. Teď si hezky zakryješ očička a my se ti schováme. Tam kde nás najdeš, tam si to rozdáme.“

Sice jsem netušil, co mají zalubem, ale poslechl jsem je a zavřel jsem oči. Když jsem je po několika vteřinách otevřel, dívky byly pryč. Pomalu jsem začal nahý procházet bytem. Péro mi stále stálo nalité k prasknutí. Když jsem došel do kuchyně, uviděl jsem Petru, jak sedí na kuchyňské lince s roztaženýma nohama a v kundčce už si rejdila slušně velkou vařečkou. Přistoupil jsem k ní, vyndal jsem jí z kundy vařečku a napresoval jsem tam svůj ocas. Petra mi zkřížila nohy za zády a začal se ke mně přirážet a kousat mě do ramene. Ta holka byla snad víc nadržená jak já a po několika minutách se udělala a zhroutila se na linku.

Vytáhl jsem z ní ptáka a šel jsem hledat Lucku. Tu jsem našel v koupelně, jak stojí na vaně. Chtěl jsem si jí hezky položit, ale ona mávla, že ne, že musím tam kde je. Stoupl jsem si tedy pod ní a začal jí zpracovávat jazykem. Nejprve hezky pomaloučku jsem jí objížděl vnitřní stranu stehen a zastavil jsem se těsně před jejími závojíčky. Všiml jsem si, že jí dělá velkou námahu, aby se udržela a nespadla, proto jsem ji dlouho netrápil a začal jsem zpracovávat její klitoris. Jedním prstem jsem jí přitom zlehka šoustal do pičky.

Když jsem viděl, že už se neudrží a spadne, nechal jsem jí a šel jsem hledat Petru. Čekal jsem, že bude stále ležet na lince, ale tam jsem ji nenašel. Přešel jsem proto do ložnice. V jedné z otevřených skříní na mě koukala její hlava. Pomyslel jsem si, že ji to dalo asi dost práce se takhle zarovnat oblečením. Na nic jsem ale nečekal a přistavil jsem jí ptáka k pusince. Ta ji jen otevřela a já už se nasměroval. Chvíli jsem čekal, co se bude dít a když Petra nejevila známky kouření, začal jsem jí do pusinky pomaloučku přirážet. Dlouho jsem to však nevydržel a za chvilu jsem jí rejdil klackem v puse jak pominutej.

Byl jsem pěkně natěšenej a už jsem měl sto chutí se udělat. Když však Petra zjistila, že už to na mě přichází zaklonila hlavu a schovala se do skříně celá. Zůstal jsem stát před skříní jak ledový princ. Tohle jsem teda fakt nečekal. Nezbylo mi než hledat zase Lucku. Tentokrát jsem ji našel předsíni. Klečela na všech čtyřech (nebo spíš třech, protože jednou rukou si v prdelce rejdila análním robrtkem). Hned jsem pochopil o co jí jde. Sebral jsem ze země připravenou tubu s gelem a hezky jsem si namazal ptáčka a část jsem rozetřel i kolem Lucčiny kakaovky. Malinko jsem vymačkl i přímo dovnitř.

Jak ucítila chladný gel ve své řiťce, roztřásla se, že jsem myslel, že to na ni přišlo. Pomalu jsem nastavil ptáka na její kakaovku a prudce ho tam zarazil až Lucka sykla bolestí. Přece jen ta malá dírka není dělaná na sedmnáct centimetrů dlouhé péro, které i do šířky nepatří mezi ty nejchudší kousky. Jak jsem v ní byl ale celý začala vzdychat a hýbat prdelkou proti mým přírazům. Chytnul jsem ji za kozičky a mocně jsem je zmáčkl a přitahoval jsem si tak Lucku k sobě. Ta jak byla rozdělaná ještě po mé jazykové práci a jak si ještě teď prsty dráždila svatyňku se po několika přírazech roztřásla a zhroutila na zem.

Pomalu mě ta hra přestával bavit. Pořád jsem přemýšlel jaké překvapení měla Lucka když mi volala na mysli, když se zatím udělávají jen ony dvě a to nezvykle rychle. Nicméně jsem ji tam nechal ležet a odešel jsem se do koupelny umýt. Potom jsem přešel do ložnice. Tady už na mě na posteli s nohama roztaženýma dokořán čekala Petra a svůdně se na mě usmívala. „Tak pojď ty bejčku, teď si Tě udělám zase já.“

Přilehl jsem k ní a v klasické misionářce jsem si to s ní začal rozdávat. Po předcozích „hrách“ jsem byl tak nadrženej, že netrvalo dlouho a já se udělal. Vytáhl jsem se z ní a nastříkal jsem jí to od pasu až k hlavě. Petra si začala semeno zkušeně roztírat po celém těle. Potom si s usměvem olízla prstíky. Začal jsem se zvedat, že půjdu hledat Lucku, ale Petra mě zadržela: „Počkej, ještě si mi neprotáhl análek, kam bych potom došla.“

S chutí jsem sledoval, jak se otočila a vyšpulila na mě svoji oblou prdelku. S ještě mokrým ptákem od jejích kundích šťav jsem ho nasadil k anusu a pomaloučku jsem jí ho tam zavedl. Bylo vidět, že si otvůrek už předtím nagelovala a pták tam zalezl úplně sám bez většího nátlaku. Pomaloučku jsem ji šoustal do análu, když jsem ucítil, jak mi někdo pomalu roztahuje půlky a začíná mi gelovat okolí análu i jeho vnitřek. Zůstal jsem naprosto klidný, protože šoustání umělým robertkem připevněným na pasu jedné z dívek do mého anusu bylo naprosto běžnou součástí našich hrátek.

Cítil jsem jak mi anus poctivě promazává. Po chvilce promazávání přestalo a já očekával jak mi do análu zajede tenký anální robrtek. Místo toho mě ale za půlky chytly ruce úplně jiné než Lucky a já na své kakaovce ucítil skutečnýho nefalšovanýho mužskýho ptáka. Než jsem stačil jakkoli zareagovat, už se ve mě pohyboval a než jsem se z toho vzpamatoval už do mě stříkal záplavu své horké šťávy. Bylo to poprvé, co jsem cítil, jak do mě někdo stříká svoje semeno. Byl to nepopsatelný zážitek, který se mi mimo jiné začal docela líbit. Udělal jsem do Petry ještě několik mocných přírazů a začal jsem stříkat i já. Toho si všimla Lucka, která stála nejspíš někde poblíž, vytrhla mi ptáka z Petřina análku a už jsem to ládoval Lucce do pusinky.

Když ze mě vysála vše co bylo možné, políbila mě a já se otočil. Za mnou klečel asi dvacetiletý mladík (jak jsem později zjistil Petřin přítel) a blaženě se na mě usmíval. Otočil jsem se zpět na obě dívky. Ty se jen umívaly a Lucka řekla: „Tak jaké bylo překvapení ?“ V té chvíli jsem opravdu neměl slov. Musím však dodat, že jsme si to v téhle parádní čtyřce rozdávali až do brzkých raních hodin, kdy ani jedna z našich deseti dírek (2x kundička, 4x pusinka a 4x análek) nezůstala suchá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *