Překvapivá podívaná

Vraceli jsem se domů dříve, než jsme předpokládali. Party byla nudná a tak jsme se omluvili zhruba před 10. a šli domů, jenže Petře (naší opatrovnici dětí) jsem řekli, že nás nemá čekat před 12. hodinou. Samozřejmě že nás ona v tuto dobu vůbec nečekala, takže jak jsem šli pomalu k domu napadlo mne kouknout se oknem co se doma děje. Z toho co jsem viděl jsem byl totálně mimo. Petra seděla se svým přítelem v objetí na gauči. Má manželka se přiblížila ke mně a dívala se taky.

Chtěl jsem vykřiknout, ale má žena mi dala prst na ústa, s tím, že se budeme dívat co bude dál. Je to sice proti mému přesvědčení někoho špehovat, ale při pomyšlení na to co jsme mohli vidět jsem byl nadržený až běda a proto jsem souhlasil. Oba dva byli ještě celí oblečení, ale její přítel právě zkoušel Petru svlíknout. Jeho ruka pomalu vklouzla pod její halenku až na místa, kde měla prsa. Petra jemně vzdychala a chlapec jí mezitím halenku celou sundal. Objevila se velmi pěkná prsa, tak hezká, že by to člověk ani u 16tileté holky nečekal. Chlapec se začal s jejími prsy mazlit, líbal je mačkal a hnětl a Petra pořád vzdychala. Po chvíli jeho ruka začala klouzat níž mezi její nožky. Petra se však bránila, takže se mu nic nepodařilo. Postavil se proto a tvářil se jakoby naštvaně. Petra se postavila proti němu a tlačila svá mohutná prsa na jeho hruď.

Chlapec však začal s jinou taktikou. Jednou rukou si přidržel Petru blíž u těla a druhou jí začal otevírat zip na jejích džínech. Po chvíli jí džíny skouzly kolem boků na zem. Petra ale nezůstala taky nikterak pozadu, takže po chvíli tady stáli proti sobě dva mladí lidé, on úplně nahý, ona jen v kalhotkách. Petra chytla jeho penis do ruky a začala mu ho jemně honit. Pak si před něj klekla a zavedla si ho do úst.

Chlapec byl na vrcholu blaha a Petra mu ho cucala rychleji a rychleji. Já a má manželka jsme byli oba tak nadržení, že skleněné dveře před námi už nevydržely nápor dvou těl a s hlukem se otevřely, přičemž jsme oba dva spadli na zem nedaleko této dvojice. Chlapec se začervenal rychle si sbalil věci a bočním vchodem utekl pryč. Petra se jen na nás překvapeně koukala a nevěděla co říct. Po chvíli však řekla: „Prosím neříkejte nic mé matce,“ a po chvíli dodala „Ani mému otci nic neříkejte, kdyby se dozvěděl co jsem dělala tak by mne asi zabil. Udělám cokoliv jen prosím Vás nic neříkejte mým rodičům!!!“

Jak jsme tak tak s manželkou stáli a před námi klečela nahá holka napadla mne svůdná myšlenka. Nevěděl jsem však jak to říct, Petra však pořád mlela to samé: „Udělám cokoliv, jen neříkejte nic rodičům.“ „Cokoliv?“ řekl jsem. Hmmm. Její oči se blýskaly jak se v nich objevily slzy a ona zase řekla: „Udělám cokoliv, jen nic neříkejte.“ „Dobrá,“ řekl jsem „pro začátek mi ho taky vykuř.“ Její oči se doširoka otevřely a smekly se na bouli na mých kalhotech, která čím dál tím víc rostla a sílila. „Rád bych pokračoval v lekci, kterou jste dávala svému příteli,“ dodal jsem. Po dlouhém okamžiku, kdy jsem nevěděl co udělá, se ke mně přiblížila rozepla mi zip u kalhot, vytáhla mého klacka a začala mi ho kouřit. To bylo překrásné, během okamžiku jsem zapomněl na svět a jen jsem přirážel svým penisem do jejích úst. Po několika minutách jsem jí to tam nastříkal, až to nemohla udržet v ústech. Ach můj Bože to bylo tak krásné pozorovat mladou dívku jak její ústa mrdají Váš penis.

V té chvíli vstoupila do hry má žena. Svlékla se rychle a klekla si k Petře, která pořád klečela na zemi. Pomalu ji začala líbat a jazykem lízala můj střik, který měla Petra po tváři. Pohled na dvě krásné, pěkně stavěné ženy mne neuvěřitelně vzrušoval. Pomalu jsem cítil, jak můj penis opět roste a začíná odpovídat na tuto vizuální hostinu. Má žena se po několika minutách pomalu přesunula ke kundě Petry a začala ji lízat, přičemž vystrčila svůj hebký svůdný zadek. Na nic víc jsem nečekal, přikročil jsem a zezadu ho tam narval jak nejhlouběji jsem to dokázal. Má žena vykřikla, ale po chvíli pokračovala v lízání Petry. Já jsem, mezitím pumpoval do ženy čím dál rychleji. Petra vzdychala víc a víc, a dívala se na mne. Po chvíli řekla, že mne chce cítit v sobě a chtěla abych jí to tam stříkl.

Takové přání není možné neuposlechnout. Rychle jsem ho vytáhl, smýkl Petrou k zemi, lehl na ní zezadu ale strčil jsem jí ho do prdele. „Dělej mi to tak jak nejvíc můžeš,“ vykřikla Petra a já na nic jiného nečekal. Mrdal jsem do té její sladké prdélky jak nejlíp jsem to uměl. Po chvilce jsem jí ho však vrazil přímo do její kundy. Byla tak vlhká a těsná, ale jemná jako sametová rukavice. Zrovna v okamžiku kdy jsem byl hotov přirazila Petra víc a já jsem byl hotov úplně.

Tento neuvěřitelný zážitek se dvěma krásnýma vyvinutýma ženskýma jsme si ještě několikrát zopakovali. Petra ještě hodněkrát kouřila mou dýmku, já jsem zase mockrát prošukal její kundu, a má žena hodněkrát prosmejčila jazykem ty nejzazší dírky Petřiny kundy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *