Narozeniny II.

Potěšila mě. Sice jsem trochu zrudnul, ale její slova mě těšila. „Víš co? Až budu ve vaně, přijď mi umýt záda ty. Na oplátku,“ pošeptala mi znovu a letmo mě políbila na tvář. Byl jsem z toho úplně vedle. Teta se okamžitě vytratila z koupelny, ale já pořád myslel na to co řekla. Neměl jsem žádné zkušenosti se ženami, možná jsem jich měl ještě míň než mí vrstevníci, ale každopádně mě to strašlivě silně lákalo. A teta byla hezká, atraktivní, určitě zkušená. Prostě jsem nepochyboval, že s ní by to bylo ono a že pokud právě s ní by to bylo dokonce poprvé, bylo by to něco.

Vylezl jsem z vany, utřel se a oblékl se. Mezitím jsem už napouštěl horkou vodu do vany a přidal i pěnu s jahodovou vůní. Vyšel jsem z koupelny. Teta seděla v křesle a dívala se na televizi. Halenku měla vyhrnutou a blůzku rozhalenou, takže jsem si vychutnával pohled na její odhalené nohy a na její spodní prádlo. Když mě uviděla vstala a šla kolem mě do koupelny. Usmála se na mě. „Přijď tak za pět minut,“ pošeptala mi a já cítil nával vzrušení. Napadla mě bláznivá myšlenka, že alespoň něco bych mohl na ní vyloudit. Prohlédnout si ji, dotknout se, třeba i víc… Začal jsem si říkat, jaká je škoda, že opravdu nejsme sami. Skoro jsem věřil tomu, že dnešní noc by využila na to, aby mě zasvětila do milování a předvedla mi, co dovede jako žena.

Seděl jsem v křesle a přemýšlel o tom všem. Byl jsem vzrušený, pyžamo jsem měl napnuté k prasknutí. Nakonec erekce lehce povolila a já potichu zaklepal na dveře koupelny. Pak jsem vešel dovnitř a ihned je zavřel.Na pračce ležela tetina halenka a na ní dva krajkové hadříky – její kalhotky a podprsenka. Teta samotná byla celá ponořená do horké vody, z pěny jí vykukovala jen hlava s vyčesanými vlasy. Měla zavřené oči, ale o mé přítomnosti určitě věděla. Pak je pomalu otevřela a podívala se na mne.

„Parádní koupel. Miluju plnou vanu horké vody. Trefil ses přesně,“ řekla tiše. „Já taky. Udělal jsem přesně takovou, která by vyhovovala mě,“ odpověděl jsem. „Můžu ti umýt záda?“ Usmála se. „Chceš mi je umýt? Nebo by sis raději na chvilku vlezl ke mě? Místa je tady dost…“ šokovala mě teta. Vana byla opravdu velká, před dvěma roky jsme koupelnu totálně předělali. Asi i proto jsem se koupal skoro obden, vždycky jsem se pohodlně uvelebil a relaxoval. „Já nevím, jestli můžu,“ odpověděl jsem. „Proč bys nemohl. Jsi skoro dospělý a já ti to dovolila. Co chceš víc? Tak jestli chceš, svlíkni se a pojď ke mě…“ pronesla a zavřela opět oči. Váhal jsem.

„Ale, nejsme sami. Co by řekla mamka,“ ozval jsem se. Opět otevřela oči. „Neboj, budeme se přece jen spolu koupat,“ smála se. „I kdyby přišla, jako že asi ne, určitě by nic neřekla. A když, já tě k sobě přece pozvala sama. Tak už pojď,“ řekla. Tři, čtyři vteřinky jsem váhal. Pak jsem se svlékl. Teta teď ani na chvilku nezavřela oči a klidně sledovala mé svlékání. Můj penis se pohupoval mezi mými stehny a při pomyšlení, že budu v blízkosti nahé ženy, že s ní budu ve vaně, mi rychle tvrdl.

„Jsi opravdu moc krásný chlapec,“ pronesla teta a já trochu ostýchavě vstoupil k ní do vany. Posadil jsem se. V záplavě horké vody a voňavé pěny mi bylo skvěle. Tetina přítomnost a její řeči navíc způsobily, že jsem cítil jak se mi penis napnul vzrušením. Byl tvrdý jako kámen. Cítil jsem, jak se tetiny natažené nohy o mě otřely. Beze slova jsem tam seděl a díval se na tetu, jak odpočívá. Byla tak blízko a přece jsem neviděl ani kousíček jejího těla, které bylo zahaleno pěnou.

V tom se otevřely dveře koupelny a vešla dovnitř má matka. Zůstala stát poněkud překvapená, když mě viděla se svou mladší sestrou ve vaně. Ale zavřela za sebou dveře. „Myslela jsem že už spíš,“ řekla směrem ke mě a pak se podívala na tetu Katku. „Zapomněla jsem ti dát ručník a něco na spaní. Tak jsem ti vytáhla jednu noční košilku.““Tos nemusela, zašla bych si pro sama. A spát můžu klidně jen tak, je teplo. Ale díky,“ odpověděla teta a vůbec se nechystala vysvětlovat mou přítomnost.

Matka, pořád oblečená do své vyzývavé košilky se opřela o umyvadlo a dívala se směrem k nám. Čekal jsem nepříjemnosti a byl připravený vylézt z vany a zmizet. Ale nestalo se. „Ty jsi opravdu maniak přes koupání,“ usmála se. „Nejdříve se sprchuješ a pak se ještě i koupeš…taky jsi mohl nechat tetu Katku na pokoji, ať si odpočine.“ Z jejího hlasu nebylo ani trochu znát, že by se zlobila nebo něco podobného. Všiml jsem si, jak jí ramínko košile sklouzlo z ramene. Bylo to hezké, ale na mém vzrušení se to projevit nemohlo. Už teď jsem byl vzrušený na maximum, netoužil jsem po ničem jiném, než být chvilku sám a uvolnit ten tlak svou rukou. Bylo mi jasné, že v matčině přítomnosti se mé naděje na nějaké laskání s tetou Katkou staly totální utopií.

„Já jsem ho sem vzala. Nevadí ti to doufám,“ zeptala se teta. Mamka se usmála a k mému údivu zavrtěla hlavou. „Nevadí, proč by mělo.“ Ramínko košilky se ještě víc sesunulo dolů a matčin levý prs to skoro celý odhalilo. Odhadoval jsem, že stačil nepatrný kousíček a spatřil bych její bradavku. Všiml jsem si ale, že bradavka druhého prsu vystoupla přes tenkou látku košilky. V puse jsem měl sucho, potřeboval jsem se napít, jak jsem byl nervózní a vzrušený. Uvědomil jsem si, že když jsem dosud neviděl nic na tetě, docela jsem pokukoval po mamce, která v té košilce s poloobnaženým poprsím vypadala náramně svůdně.

„Jak vás tam tak vidím, skoro bych si vlezla k vám,“ řekla máma najednou a usmála se. „Tak pojď. Máte skvělou vanu, tady se vejdeme pohodlně všichni tři. Připustíme si horkou vodu a můžem si tady udělat párty až do rána,“ smála se teta. „Tak počkejte,“ řekla máma a odešla. Za chvilku se vrátila. V jedné ruce držela mezi prsty tři vínové skleničky, ve druhé tác s několika chlebíčky a pod paží láhev vína. Měla plné ruce a jak vcházela do koupelny, sklouzlo i druhé ramínko její košilky. Její prsa byla skoro celá odhalená a mě se ten pohled strašně líbil. To už se ale mámě podařilo vše položit na skřínku vedle vany. Podala jednu sklenku mě, druhou tetě a nalila nám víno. Dokonce i mě. Jak se tam skláněla, tentokrát se už naplno odhalilo její krásné poprsí. Na okamžik jsem si je prohlížel, než se opět narovnala a nalila i sobě. A pak mi beze slova poskytla pohled na celou svou nahotu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *