Narozeniny III.

Seděl jsem ve vaně, v ruce držel sklenici vína, pod vodou měl naplno ztopořený ocas, zatímco moje máma si pomalu a svůdně stáhla ramínka košilky, odhalila svá pevná, plná prsa a pak pomalu stáhla košilku k pasu. Sledoval jsem, jak zavrtěla mírně boky, košilka odhalila její bříško a sunula se níž a níž, až jsem uviděl tmavé zákoutí matčina klína. Pak košilku pustila a ona sklouzla po hebkých stehnech až ke kotníkům.

Mamka stála uprostřed koupelny úplně nahá. Viděl jsem ji takhle úplně poprvé a uvědomoval jsem si, že je nesmírně krásná a přitažlivá. Usmála se a jednou nohou vstoupila do vany. Teta se konečně posadila a uvolnila jí místo vedle sebe. Spatřil jsem kopečky jejích prsou, ale většinu zakrývala bohatá pěna. Mamka se usadila vedle své sestry. Obě seděly naproti mě, cítil jsem jak se jejich natažené nohy dotýkají mého těla a zároveň jsem si uvědomoval, jak se jejich boky tisknou k mým lýtkům. Byl jsem neskutečně vzrušený a napnutý.

Mamka si klekla a naklonila se ke mě. Její prsa se vypínala s rudými hroty bradavek a já měl ohromnou chuť se jich dotknout. Pevné břicho mizelo v pěně, ve které se skrýval i její klín, který jsem na chvíli mohl vidět, když se svlékala. „Tak ještě jednou na ty tvoje narozeniny,“ usmála se a připila. Teta se usmála a klekla si vedle ní. Konečně jsem spatřil i její prsa. A vlastně jsem tam teď viděl vedle sebe dvě nádherné zralé ženy. Byl jsem u vytržení, srdce mi bušilo a ocas mi málem praskl touhou při pohledu na dvoje nádherná prsa.

V koupelně bylo horko, ale příjemně. Moc jsme nenamluvili, jen napůl seděli, napůl leželi ve vaně. A já měl ty nejhříšnější myšlenky. Hlavně směrem k tetě, ale překvapivě i ke své matce. Obě byly krásné, sympatické, jejich prsa mě lákala k dotekům, toužil jsem se jich dotknout. Navíc, matčin klín mě úplně rozpálil, nedovedl jsem nemyslet na ten proužek tmavých chloupků. A toužil jsem spatřit i tetin. Najednou se teta zvedla a opět si klekla. Bezostyšně mi nabídla pohled na svá prsa. Bloudil jsem po nich očima a najednou si uvědomil, že má mamka ty pohledy zachytila. Trochu jsem zrudnul.

„Umyješ mi ty záda? Půjdu už z vany ven,“ řekla. Přikývl jsem. Otočila se ke mě zády. Klekl jsem si za ni a mé dlaně začaly klouzat po jejích ramenech a zádech až na boky. Bylo to nesmírně vzrušující a já už to málem nemohl vydržet. „Hm, je to příjemné,“ zasténala teta a otočila se ke mě. „Taková jemná masáž. Umíš se dotýkat,“ pochválila mne. „Pokračuj ještě.“ Poslechl jsem. Lákalo mě zezadu uchopit její prsa. Ale v matčině přítomnosti jsem se neodvážil. Ale říkal jsem si, že kdybychom v téhle situaci byli sami dva, našel bych odvahu, dotýkal bych se jejího těla úplně jinak a dal najevo svou touhu.

Máma se na nás dívala a pak se zvedla. Klečela před svou sestrou a rukama začala hladit její ramena a paže. Bylo to zvláštní, jak se jí dotýkala. Sledoval jsem to s napětím a nepolevujícím vzrušením. „Hmmm, to je paráda. Pěkně mě namasírujte,“ zasténala teta Katka. Vtom jsem ucítil pod vodou, jak se mého vztyčeného čuráka dotkla něčí ruka. Na chvíli jsem ztuhnul, ale pak jsem si řekl, že nesmím dát před svou mámou najevo, co se děje. Hladil jsem dál tetino tělo a vychutnával si její jemné a opatrné doteky na svém mužství. Chvílemi jsem cítil, že snad vystříknu.

Máma najednou vstala a nahá se posadila na okraj vany. Z jejího těla stékala voda s pěnou. Stehna svírala u sebe, ale i tak jsem zahlédl tmavý trojúhelník jejího pohlaví. Vzala si hřeben a pomalu si rozčesávala mokré vlasy. byl jsem úplně mimo. Hladil jsem nahé tetino tělo, díval se na nahé tělo své matky a pod vodní hladinou cítil lehké dráždění. Najednou však ustalo.

„Díky, bylo to příjemné,“ usmála se teta a otočila se ke mě. Skoro jsme se k sobě tiskli. Ucítil jsem, jak mě pod vodou uchopila pevně za penis a pomalými, pravidelnými tahy mě začala honit. Zrudnul jsem po kořínky vlasů, zalapal po dechu a cítil, že za chvilku budu. Tetin úsměv nemizel, dál mě dráždila. Její ruka se teď pohybovala pod vodou tak zřetelně, že má matka musela tušit, co se děje. Ostatně, můj zrychlený dech a slastí přivřené oči to prozrazovaly také.

Její laskání pozvolna ustávalo. Otevřel jsem oči. teta naproti mě klečela a usmívala se. Jednu ruku měla pod vodou a ještě se dotýkala mých stehen a břicha. A pak jsem si všiml, že tou druhou odstranila pěnu z hladiny, takže můj trčící a vydrážděný penis byl ve vodě krásně vidět. Podíval jsem se na svou matku. Dál seděla na okraji vany a celou dobu pozorovala tetinu hru. Došlo mi, že viděla všechno, co teta Katka prováděla s mým penisem, že jí nic neuniklo a i teď, když teta přestala, se dívá na můj ztopořený penis.

Zakryl jsem si ho rukou. Teta se ke mě naklonila lehce mě políbila. „Nestyď se, nemáš zač. Jsi už skoro dospělý muž, plný síly. Na to buď pyšný,“ zašeptala a vzala mě za ruce. „Neskrývej to.“ Podíval jsem se na svou mámu. Usmála se a přikývla na znamení souhlasu. Teta mě vzala za ruce a naznačila mi, abych vstal. Poslechl jsem. Postavil jsem se. Matka seděla vedle mě na okraji vany a teta klečela přede mnou. Můj penis trčel přímo proti jejímu obličeji. Pohnula se trochu na stranu a pohladila moje pravé stehno. Vtom mamka sklouzla zpátky do vody vedle své sestry a pohladila mě z druhé strany. Obě u mě teď klečely, hladily mi nohy a můj penis se vyzývavě tyčil ve výši jejich tváří. Omývaly mě teplou vodou a mě se nohy chvěly vzrušením.

„Opři se o nás,“ zašeptala máma. Poslechl jsem a lehce se opřel o jejich ramena. Tetiny ruce byly odvážnější, hladila mě v těsné blízkosti mého penisu, ale nedotkla se ho ani jednou. Ani matčiny ruce nezahálely, ale byla přece jen zdrženlivější. Její doteky ale působily stejně příjemně. Cítil jsem brnění v rozkroku, pták mi celou dobu stál a bylo to už nesnesitelné. Teta se na mne podívala. „Chtěl bys dneska poznat, jak chutná milování? Chtěl bys to zkusit?“ zeptala se mě tiše. Strašně moc jsem to chtěl. Přikývl jsem.

„Chtěl bys abychom tě to dneska v noci naučily?“ zeptala se znova. Odpověděl jsem ano. „Obě dvě,“ zeptala se tiše mamka. Na okamžik jsem zaváhal. Ale pak jsem přikývl. Chtěl jsem tetu Katku strašně moc, ale uvědomoval jsem si, jak se mi líbí a přitahuje mě matčino tělo, když jsem ho viděl nahé. A ta touha byla tak nesnesitelná, že jsem ji chtěl uspokojit třeba i s ní. Vlastně mě to dráždilo, být i se svou matkou nahý, moci se jí dotýkat, milovat ji. Bylo to zvláštní, ale chtěl jsem to. Chtěl jsem obě ženy, aby mě to naučily, aby byly mé první dvě milenky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *