Incest s tetou I. (Šmírování ve sprše)

Jmenuju se Karel a letos mi bylo 17 let a jako každý rok jsem měl odjet v polovině července na prázdniny za tetou. Je to statná čtyřicátnice, myslím aspoň devadesát kilo, ale zato má obrovské všechno. Kozy, zadek, nohy jako sloupy. A právě to mě vzrušuje a moc jsem se za tetou těšil. Teta je sice vdaná, ale strýc je takový kde nic, tu nic.

Konečně mě naši odvezli k nim na venkov, mají menší domek a já dostal pokoj hned vedle obýváku, naproti je koupelna, takže všechno jsem měl blízko. Teta mě přivítala moc vřele, vždyť mě rok neviděla a strýc jako obvykle nebyl doma. Prý jen na ryby na několik dnů.

Po několika hodinách se rodiče se mnou rozloučili a zase odjeli domů. Zůstal jsem sám s tetou. Viděl jsem, jak se po mě po očku dívala a pozorovala mě, pořád jsem ale nevěděl proč. Vzrušovala mě strašně, nemohl jsem spustit oči z jejího bílého trička, pod kterým se rýsovaly její obrovská ňadra. Bylo vidět jak je jí podprsenka malá, když šla, kozy se jí houpaly sem a tam. A mé pohledy zase nemohla přehlédnout teta…

Bylo už pozdě večer a teta prohlásila, že se půjde umýt a spát, je dost unavená. Zavřela za sebou dveře do koupelny. Jak zavřela, okamžitě jsem začal hledat škvíru, abych se mohl dívat. Na chodbě jsem měl smůlu a rychle jsem prohledával byt.

Voda už byla puštěná a konečně jsem našel v kuchyni u stropu ventilaci z koupelny. Vysvlékl jsem se jen do trička a trenek, vyskočil na linku a podíval se dovnitř. Bože to byl pohled! Voda sice puštěná byla, ale jen sprcha a teta nechala vodu rovnou vytékat do odtoku. Stála nahá ve vaně, vana byla natočená přímo ke mně a teta také.

Jako by se přede mnou objevilo zjevení. Pravá ruka byla pod břichem a nádherně si tam hrabala. Oči zavřené a rty pevně sevřené, až z nich zbyl jen úzký proužek. I tak sténala. Kozy, teď už volně svěšené až na břicho se jí třásly jak ruka dole pracovala. Prsní dvorce měla obrovské jako dlaň, skoro černé, bradavky tak miniaturní, že jsem je skoro přehlédl.

Levá ruka hladila její břicho, ale už mířila výš, prsty chytly zkušeně levou bradavku a začaly tahat. Tahaly nahoru, prso se natahovalo, divím se že neprasklo. Muselo jí to bolet, ale ruka na její kundičce ještě zvýšila rychlost. A začala sebou třást, jak se konečně udělala.

„Že bych už šel,“ říkal jsem si, „představení skončilo.“ Ale nemohl jsem se odtrhnout. Teta konečně otevřela oči, naštěstí ji nenapadlo podívat se nahoru. Pomalu si lehla do vany, kozy se po ní převalovaly, rozevřela nohy a já jsem uviděl její kundičku. No, kundičku, byla to přímo kunda. Tu dírku, kterou má moje holka, měla moje teta roztaženou, malé pysky jí visely ven, bylo vidět, že má za sebou spoustu velkých… kdo ví čeho. Ale to jsem se měl za chvilku dozvědět.

Díval jsem se, jak si teta lehla a začala se zase hladit. Levá ruka jí zase tahala za bradavku a pravá jí sklouzla dolů. Prsty prohrábly díru a jak jakoby nic si tam tři strčila. Ale ona si je tam jen namočila! Vytáhla si ty prsty a začala je olizovat. Vtom už tam měla levou ruku a namáčela si prsty. Tak si to střídavě dělala, podbradek, kozy i břicho se jí třásly chtíčem až už jí to přestalo stačit.

Našla u odtoku sprchu a začala si ji rvát dovnitř. Byla velká jako pěst a věděl jsem, že se jí tam nevleze. Ona byla ale úplně mimo, cpala si ji tam násilím a viděl jsem, že jsem se zmýlil. Dostala ji dovnitř. Tekoucí voda jí vytékala z pičky a už jsem viděl, že se zase udělala.

Já si to celou dobu nedělal, byl jsem tak vzrušený, že kdybych se ho jen dotknul, explodoval bych. Skočil jsem z linky a utíkal do svého pokoje. Za mnou se už zastavila voda, teta dokončila svoji koupel. Zavřel jsem za sebou dveře, stáhl trenky a penis úplně fialový trčel přede mnou. Nechtěl jsem si to jen tak udělat, chtěl jsem něco ujetého a navíc jsem cítil, že to bude dálka století.

Můj pohled se zastavil na skleničce. Byl to velký panák na kořalku. A už jsem věděl, vystříkám se do toho. Vzal jsem skleničku, penis do pravé ruky, namířil a stačilo jen pár tahů a už to bylo. Stříkal jsem jako nikdy a před očima jsem měl tlustou tetu ve vaně, s obrovskýma ceckama jak má tři prsty v kundě a další tři si líže. Kdo ví na co myslela ona.

A tak jsem stříkal až jsem skoro naplnil onu skleničku. Skoro. Na chodbě jsem už uslyšel tetu, jak spěchá do ložnice…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *