Sex se sestrou

Byl čtvrtek večer, naši odjeli na návštěvu k přátelům a sestra nebyla doma. Tak jsem si řekl, že se v klidu osprchuji a půjdu si lehnout k telivizi.

Když jsem vyšel ze sprchy, jak mě bůh stvořil, potkal jsem na chodbě sestru, která vyšla ze svého pokoje. Oba jsme strnuly a čekaly co se bude dít. Mě bylo v té době 17 a jí 15. Jen se usmála a pokračovala v cestě. Oblékl jsem se a přemýšlel jsem co s načatým večerem, jelikož jsem byl dosti unaven tak jsem zůstal doma.

Sedl jsem si k televizi a vzal si s sebou nějaké ty tyčinky. Slyšel jsem jak sestra schází dolů po schodech. Najednou vešla do obáváku v noční košilce. Její dosti vyvinutá ňadra s s jejími dvorci lehce prosvítaly pod košilkou. Usadila se na pohovku vedle mne a spatřil jsem její kalhotky.

Sledovali jsme nudný průběh filmu a já jsem začal klimbat. Vtom jsem ucítíl něco v mém rozkroku – sesřina ruka. Když jsem se zeptal co dělá, odpověděla: „No chtěla jsem zjistit jak to asi tak vypadá když to má být v provozu.“ Musel jsem se posmát a zeptal se, jestli by opravdu chtěla vidět jak se s tím pracuje. Odpověděla že ráda. Svlékl jsem se a čekal co se bude dít.

Poklekla k mému penisu začala mě nádherně kouřit. Jazykem kroužila po krajích mého žaludu, pak celý penis skryla do úst. Jemně jsem jí masíroval ňadra, na její věk jí to šlo výborně. Ale to už jsem nemohl vydržet a v plné kráse explodoval. Trochu se zakuckala, ale začala polykat, sice trochu uniklo ale to bylo jedno.

Sundal jsem její tričko a stáhl beznadějně promočené kalhotky. Dlouze jsme se políbili a já začal jemnými polibky sjíždět po jejím těle až k její jeskyňce. Vsunul sem opatrně dva prstíčky dovnitř a začal jazýčkem zpracovávat její hrášek, byla neskutečně vzrušená a tak zanedlouho vybuchla v hlasitých vlnách rozkoše.

Nenechal jsem jí ani odpočinout, přesunul jsem se k jejím bradavkám a začal je líbat. Po několika minutách laskání jejích nádherných bradavek jsem jí jemně rozevřel nožky, nádherně růžovučká panenská pička, to se nevidí každý den. Jemně jsem vsunut tři prstíky, abych zjistil zda je připravená. Byla. Ihned jsem přiložil svého ocasa, který trčel jako kůl, na její panenskou pičku.

Pomalu jsem do ní vnikal, najednou jsem ucítil odpor a tak jsem tvrdě přirazil. Sestřička hlasitě zakřičela a vytryskly jí slzy. Chvilinku jsem počkal a začal jsem pomalu přirážet, masíroval jsem jí její nádherné poprsí, a ona si pohrávala s klitorisem. Byl to nádherný pohled na mou sestřičku jak nádherně spolupracuje a slastně vzdychá. Za několik okamžiků jsem cítil že docílím vrcholu, ihned jsem jí položil penis do ruky, a ona ho začala honit. Mé sperma dopadalo hustě na její štěrbinku.

Po tom našem malém úletu jsme se šli každej, už zvlášť osprchovat. Když jsem vylezl ze sprchy sestra mi řekla že příští týden přijede Jana (její kámoška 15). Byl jsem šťasnej, protože Jana je fakt kus ženský. Ale o tom až příště příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *