Víkend na chatě III.

Druhý den jsme se všichni tvářili jako by se nic nestalo. Nejpřirozeněji vypadala Monika, protože celý večer a noc krásně a spokojeně prospala a neměla ani tušení o orgiích, které se vedle jejího pokoje odehrávaly. Bylo vidět, že jí již hlava nebolí a ona se snažila mi včerejší večer nějak vynahradit. Pořád se ke mně tiskla a líbala mě a já byl štěstím celý bez sebe.

Odpoledne jsme s Monikou s nějakou nejapnou výmluvou zalezli do jejího pokoje. Ihned jak se za námi zavřely dveře jsme se na sebe vrhli a začali se líbat a objímat. Ihned jsem zajel Monice pod tričko a konečně cítil ve svých dlaních její krásné prsy. Byly krásné, velké a pružné jako z gumy a já se jich nemohl nabažit.

Konečně se mi povedlo stáhnout z Moniky tričko a ona zůstala pouze v kalhotkách Začal jsem útočit i na ně, ale tomu se již opět úporně bránila. Ptal jsem se jí co blázní, proč jí nemůžu kalhotky sundat a ona se náhle přiznala, že se bojí. Úplně se z toho rozplakala až se otevřely dveře a dovnitř vešla její maminka.

Lekl jsem se, že začne vyvádět, že je Monika téměř svlečená a já již nahý, ale k mému překvapení se pouze ptala, co se stalo. Monika se jí upřímně s pláčem přiznala jak se bojí milování se mnou, že jí to bude bolet a její maminka jí začala utěšovat. Sedla si k Monice na postel a začala jí hladit a líbat. Objala jí kolem ramen a přitiskla si jí k sobě. Přitom jí začala líbat na ústa a já pozoroval, jak se její polibky stávají vášnivější a vášnivější.

Jejich jazyky se začaly vzájemně proplétat a ruce samovolně bloudily po těle té druhé. Moničina maminka jako první vzala něžně do ruky Moničin prs a hladila lehce jeho bradavku a dvorec okolo ní a vzápětí pak přešla na druhý. Monika automaticky opakovala její laskání, ale bránilo jí v tom matčino oblečení.

„Počkej miláčku, já se svléknu jako ty!“ pošeptala jí její maminka do ucha a rychle se celá svlékla. Její prsy osvobozené z podprsenky vyskočily volností a Monika se jich hned zmocnila. Opakovala po svojí mamince laskání a viditelně jí to těšilo. To již její maminka přitiskla na její hruď ústa a začala Moničiny prsy líbat a jazykem olizovat jejich bradavky až ztvrdly jako hrášky. A vždy každý nový způsob laskání nechala Monikou opakovat na sobě a pomalu se tak vzrušovaly a uváděly do vytržení.

V této chvíli již měla Moničina matka hlavu v klíně své dcery a ta se zatajeným dechem sledovala jak jazyk její matky lehounce objíždí již vzrušenou jeskyňku a vždy sem tam zajede jakoby náhodou i dovnitř. Monika začala slabě sténat slastí a vzpínala svůj klín proti matčinu jazyku, zajíždějícímu čím dál tím hlouběji do rozevírající se a mokvající štěrbinky. Když se matce zdálo, že je Moniky štěrbinka již dostatečně vzrušená, přerušila svoje laskání, lehla si na záda a beze slova přitáhla Moničinu hlavu nad svůj klín. Ta ihned pochopila co se od ní očekává a ochotně a učenlivě své matce oplácela to, co jí předtím ukazovala. Tušila, že to bude její maminku stejně těšit tak jako jí a skutečně, již se také ozývalo sténání Moničiny matky a rovněž její klín prudce narážel na Moničin jazyk v podvědomé touze dostat ho co nejhlouběji.

Monika cítila, že její maminka je již stejně vzrušená jako ona a chtěla v laskání pokračovat až do orgasmu, o kterém již měla tušení a věděla co to je. Její maminka jí však přerušila a zvedla se do sedu. „Ne, počkej miláčku, teď zkusíme něco mnohem hezčího!“ řekla a Monika se udiveně zeptala: „A co může být ještě hezčího, maminko?“ neboť nic jiného zatím nepoznala.

„Hezčí milování je když tě miluje muž a dělá ti svým pyjem to, co já jsem ti dělala jazykem. To je totiž ten správný nástroj na milování, jazyk je jen náhražka!“ poučovala Moničina mamka svou dceru a pohlédla na mě. Já jsem tam dosud stál zmrazený pohledem na dvě krásná ženská těla, jedno v rozpuku, druhé na vrcholu ženskosti, jak se spolu mazlí, hrají na sebe jako na hudební nástroj a citlivě reagují na každý dotyk.

Byl jsem dosud nahý a pyj mi stál jako svíce. Na něj také Moničina matka mlsně koukala a padl na něj i pohled vykulené Moniky. „Tohle je ten pyj co mi má dělat tak hezky jako tvůj jazyk?“ ptala se nevěřícně Monika a její maminka jí beze slova přitakávala. „Ale mami, vždyť se do mě nemůže vejít, ten by mě přece roztrhl?“ pokračovala v úžasu Monika, ale její matka jen klidně vrtěla hlavou. „Jen se neboj, my ženy si umíme poradit s ještě většími kusy, však sama uvidíš. Jen se hezky dívej a dělej vše po mně!“ řekla, sedla si s nohama s postele na zem a pokynula mi abych šel k ní.

Přistoupil jsem k ní s pyjem v ruce a hltavě si jí prohlížel. Byla to nádherná žena, skoro jako moje maminka, se skvostným poprsím na její věk a trochu silnějšími boky a stehny. Oči se jí leskly vzrušením s nímž pohlížela na můj úd a nedočkavě na něj vztáhla ruce. „To je nádhera Moniko, to se jen tak nevidí. Ten musí každou ženu uspokojit a učinit šťastnou. A již je připravený k boji!“ dodala pochvalně a oběma rukama jej objala.

Neodolala a přitiskla svá ústa na jeho špičku a začala jí jazykem olizovat. „Vidíš, takhle spolehlivě postavíš pyj každého muže, to znamená uvedeš jej do stavu aby mohl do tebe vniknout!“ poučovala Moniku vzrušeným hlasem a snažila se otevřít ústa tak, aby dostala můj pyj do nich. Měla s tím mnoho starostí ale nakonec přece jen pyj vnikl do jejích úst až je měla roztažená málem k prasknutí.

„To je nádhera!“ opakovala fascinovaně jakmile jsem pyj z jejích úst vytáhl ven. „Tak už pojď, už se nemůžu dočkat až ucítím tu nádheru v sobě!“ zvolala a položila se na záda, nohy pořád na zemi široce roztáhla. Objevil se otvor její kundy, vzrušené a rozšklebené po předchozím dráždění Moničiným jazykem a pohledem na mého bojovníka. Rukou si nedočkavě hladila pohlaví a jedním prstem zajížděla dovnitř, sledujíc můj pyj nedočkavým pohledem.

Uchopil jsem její nohy pod koleny a pozvedl je do výše tak, abych mohl pohodlně přirazit pyj k jejímu vyzývavě otevřenému klínu. Sama jej uchopila do ruky a přisadila si jej na kraj své kundy. Uviděl jsem vystouplého poštěváka, podobného jako měla její matka, Moniky babička a proběhlo mi hlavou, že podobný bude mít určitě i Monika.

Moničina maminka také zkušeně přejela žaludem několikrát svůj poštěvák a začala jej tlačit dovnitř své kundy. Přes její rozevření jsem stejně musel vyvinout velké úsilí abych se do ní dostal a zarazil jsem se ještě s dost velkým kusem pyje venku. Přidal jsem na tlaku a přes její úpění jsem konečně ucítil, že jsem v ní až po kořen. Nyní jsem musel chvíli počkat až se její pochva přizpůsobí a patřičně roztáhne. Konečně jsem mohl udělat první pohyby ven a dovnitř, zatímco Moničina matka hlasitě sténala rozkoší která rychle přehlušila první bolestivý tlak. Její nohy obemkly pevně můj krk a přitahovaly mě proti jejímu klínu vyrážejícímu mi vstříc v křečovitém přirážení.

Už to vypadalo, že se neovládne a dokončí svojí jízdu bez ohledu na dceru, ale včas se vzpamatovala. „To zatím stačí, Jirko, nyní je konečně na řadě Monika!“ zavelela a povolila sevření svých nohou okolo mého krku. Přiznám se, že jsem nerad soulož přerušil, protože jsem byl již dost vzrušen a její tělo bylo lákavé a vzrušující. Váhavě jsem pustil její nohy na zem a vyjel pyjem z její pochvy. Ten okamžitě vyskočil vzhůru jako pružina a nedočkavě čekal na další kolo. Monika se fascinovaně dívala co to s její maminkou provádíme a vypadala silně vzrušeně. Určitě toužila po stejném milování, ale její strach byl stále ještě silný.

To se již její maminka opět sklonila nad jejím klínem a začala znovu jazykem zpracovávat její kundičku aby byla co nejlépe připravená na můj útok. Neodolal jsem a přiklekl k ní rovněž a začal líbat její prsy, tyčící se vzhůru jako nádherné špičaté sopky. Byly ještě tak pevné, že držely tvar i v leže a nerozlévaly se na strany jak to velké prsy dělávají. Jemně jsem sál její bradavky a společně s její matkou jsme jí přiváděli do milostného transu. „Já už to nemůžu vydržet, jaká je to nádhera. Já už chci taky mít Jirkův klacek v sobě!“ vykřikovala Monika a vzpínala nedočkavě své tělo proti matčinu jazyku.

Přelezl jsem na postel nad Moniku a ucítil jak její maminka pevně sevřela můj napružený pyj rukou. Zatímco líbala dceru na rty přisunula pyj na okraj její roztoužené škebličky a držela jej tak, aby při zasouvání nemohl uhnout a vyklouznout. „Už to bude miláčku, jenom se neboj. Trošku to zabolí ale ihned to přestane a ocitneš se v nebi jako před chvílí já!“ šeptala jí vášnivě do ucha a znova jí začala líbat.

Pochopil jsem, že chce tak zabránit jejímu křiku a začal tlačit pyj do Moničiny kundičky. Překvapeně jsem zajel snadno až na překážku tvořenou její panenskou blánou. Trochu jsem se zarazil a počkal, až se Monika nadechne a maminka jí zpečetí ústa polibkem. Vzpomněl jsem si na trik s prstem v zadku a začal podsouvat ruku pod krásný Moničin zadeček. Našel jsem snadno její zadním dírku, byla nádherně vyšpulená jak se i na ni přenášelo vzrušení a celá mokrá šťávou prýštící z Moničiny kundičky. Měl jsem tím usnadněnou roli a mohl rovnou tlačit prst do Moničiny prdelky.

Překvapením vykřikla a v momentě kdy povolil její svěrač a prst zajel hluboko dovnitř prdelky, vysoko vzepjala zadeček jako by chtěla uniknout tomu neznámému tlaku v zadečku. Vtom momentě jsem vší silou zatlačil proti jejímu pohybu vzhůru a Monika si vlastně sama protrhla svojí panenskou blánu o můj pyj. Jen matčina ústa na jejích ztlumila strašný výkřik zmučené dívky když ucítila jak se do ní brutálně vrazil mučící kůl trhající její blánu na kousky. Naštěstí jak už to bývá tato bolest trvala jen chvilku a velice rychle jí nahrazuje slast z pohybu pyje uvnitř.

Vytáhl jsem prst z jejího zadečku a přemístil své ruce na její nádherná prsa. Začal jsem je hladit a laskat a hrát si s jejími hrášky na vrcholcích zatímco Monika začala hlasitě sténat a křičet slastí. Už bylo jasné, že její první skutečný orgasmus způsobený živým mužským přirozením přijde brzo, ale bude nádherný. Moničina matka přihlížela závistivě jak se její dcera za její pomoci zbavila panenství a zmítá se v křeči svého prvního orgasmu. Pomáhala mi laskat její prsy a naopak pak se sklonila nad Moniku a spustila své prsy na její ústa a Monika je divoce sála a kousala jako smyslu zbavená prožívajíc dlouhý orgasmus.

Konečně bylo vidět jak se Moničino tělo uvolňuje a zklidňuje. Její maminka bedlivě pozorovala mé chování. „Ne abys do Moniky stříkal Jirko, ona nemá žádnou ochranu a ty taky ne! Raději se vystříkej do mě!“ dodala a stáhla mě na sebe. Vyjel jsem z Moniky, která stále ještě o sobě pořádně nevěděla a již jsem cítil jak mne ruka její matky uchopila za pyj a táhne ke své nedočkavé kundě.

Byl jsem již úplně mimo vzrušením. Přiklekl jsem před ležící Moničinu matku, uchopil znovu její nohy pod koleny a zdvihl je do výše a tak odkryl lépe vchod do její kundy. Pyj mně již nasadila na kraj a já jenom dokončil pohyb svým klínem proti jejímu a zajel do ní jediným tahem až na dno. Vzepjala se divoce a znovu mě pevně obemkla nohama. Začal jsem do ní vrážet svůj kůl a ona stejně divoce přirážela svým klínem, že jsme se rychle dostali až k vyvrcholení.

To již zcela bez zábran hlasitě křičela a povzbuzovala mě neopakovatelnými výrazy. Ucítil jsem jak se její poševní stěny začínají škubat a ještě více stahovat okolo mého pyje a její křik přešel v dlouhé táhlé skučení slastí z orgasmu. „Stříkej už konečně, stříkej do mě a všechno to do mě nastříkej, už dlouho do mě nikdo nestříkal!“ skučela a začala mne svou kundou neuvěřitelně vysávat podobně jako její matka, Moničina babička včera.

Doufal jsem, že podobné umění bude ovládat i Monika a už jsem začal chrlit gejzíry semene do hlubin její kundy. Skučel jsem rovněž jako ona a řval na ní ať drží, že to do ní stříkám. Bylo to zbytečné upozorňování, neboť takový proud cítila sama a škubající pyj jí na to upozorňoval rovněž. Monika se již vzpamatovala a pozorovala nás se závistí a obdivem. Její matka si toho všimla a zasmála se jejímu pohledu „Neboj, já ti taky někdy půjčím, ale on určitě stačí na nás na obě!“ dodala přesvědčivě a já ve skrytu duše doufal, že má pravdu. Přece jenom to byly obě pořádné samice a uspokojit je obě bude pěkná ale krásná dřina.

Pomalu jsme se uvolňovali a já se sesul z Moničiny matky vedle ní na postel. Monika se na mě hned žárlivě vrhla a začala mne divoce líbat. „Ne on je jenom můj, to je můj miláček a tobě ho nepůjčím!“ křičela na matku a přitiskla tvář na můj pyj. Její matka si hned všimla, že stojí dál jako by nic a radostně zvolala: „No podívej, co jsem říkala, pořád mu stojí, ten nás zničí obě!“ uklidnila dceru a přidala se k jejím ústům na mém pyji.

Cítil jsem jak se po něm pohybují dva hladové jazyky a navzájem se o něj perou. Monika však byla šikovnější a povedlo se jí převrátit mě na sebe a sama si rukou opět nasadila pyj na okraj své hladové kundičky. Neváhal jsem a zajel dovnitř jak nejrychleji to šlo. Věděl jsem, že nyní již budu mít delší výdrž a určitě stačím na obě samice. Monika již zkušeněji přirážela proti mně a sama si přitáhla moje ruce na svá ňadra. Ale jednoho se zmocnila její matka, takže jsem měl ke hraní jen jeden prs, ale stálo to za to.

Monika si již labužnicky vychutnávala soulož a náhle mě sama vyzvala: „Dej mi znovu prst do zadečku!“ překvapila mě a já nemohl odmítnout. Opakoval jsem svůj trik s prstem, ale tentokrát jsem ho v zadní dírce nechal a jezdil s ním jako s pyjem v přední dírce. „To je nádhera, nikdy bych nevěřila, že je něco takového možné!“ volala Monika a začala se třást pod náporem dalšího orgasmu, vyvolaného tentokrát drážděním obou jejích dírek. Přisála se ke mně a já cítil jak se její nádherné tělo zmítá slastnou křečí a snažil jsem se o její co nejlepší uspokojení. Konečně její tělo povolilo a kleslo již znaveně na postel.

Okamžitě mě na sebe začala tahat její matka, která opět hlídala abych náhodou nezačal stříkat do Moniky. Já jsem tentokrát chtěl změnit polohu a přikázal jsem Moničině matce, ať si klekne, že jí to udělám zezadu. Ochotně mi vyhověla a klekla si přede mne tak, že jsem měl před sebou její vyšpulený zadeček s nedočkavou kundou. Poklekl jsem za ní a pomalu jedním tahem zasunul pyj do její kundy. Opět vyjekla slastí a začala sama přirážet.

Divoce přirážela a já se snažil aby vpichy byly co nejhloubější, což jí přivádělo téměř k šílenství. Přestala se úplně ovládat a zvedla zadek do výše, nabodnutá na můj pyj jako na rožeň. Pevně jsem jej sevřel a jezdil jsem v ní jako o život aby byla co nejdříve hotová. Jakmile jsem cítil, že se její kunda začíná stahovat a škubat, vrazil jsem i jí prst do zadku a dokonale jí dodělal. Sesunula se na postel a jenom skučela pod náporem mých přírazů a slasti z orgasmu.

Nepřestával jsem ani když její orgasmus odezněl a když začala škemrat, abych už přestal, vyjel jsem z její kundy a zajel téměř okamžitě do jejího zadku. Bylo to pro ní asi hrozné, protože šíleně vykřikla jako Monika při ztrátě panenství a zoufale se snažila z mého kůlu vyvléknout. Opět však zvítězila rostoucí slast a ona se blížila k dalšímu orgasmu vyvolanému tentokrát pyjem v jejím zadku.

Bylo to pro mě velice náročné, protože její zadní otvor byl o mnoho těsnější než kunda a proto i dráždění mého pyje bylo účinnější. Už jsem si myslel, že se jí do zadku udělám, když se po odeznění orgasmu přece jenom nečekaně vysmekla, vydechla ulehčením a otočila se na záda. Přiklekl jsem nad ní a sevřel její kozy k sobě tak, abych mohl mezi nimi dodělat svého ptáka. Pochopila rychle můj záměr a sama si své prsy sevřela takže jsem mohl jezdit mezi nimi. Během několika chvilek jsem začal na její obličej chrlit proudy semene a ona sama otevřela ústa a vsála ještě škubající se pyj do nich.

Myslel jsem, že snad slastí umřu jak mě vysávala a nepřestala, dokud nevycucla poslední kapičku. Teprve potom pyj vystrčila jazykem a spokojeně si oddechla. „To byla nádhera!“ řekla „To si musíme určitě zopakovat, viď Moničko!“ a ta jenom unaveně ale šťastně přikývla. Konečně se zbavila panenství a současně i strachu z bolesti!

Ještě dlouhé minuty jsme leželi všichni tři v objetí a vychutnávali dozvuky našeho milování. Konečně jsem se dočkal milování s Monikou a věděl jsem, že dnešním odpolednem neskončilo. Nakonec jsme unaveně usnuli a zbytek odpoledne prospali…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *