Víkend na chatě IV.

Probudil nás křik na chodbě. Moničina babička nás svolávala na večeři a nám chvíli trvalo než jsme pochopili co se děje a kde vůbec jsme. Ležel jsem mezi Monikou a její matkou, dvě nádherná těla vedle sebe, a nemohl jsem z nich spustit oči. Až její matka pravila: „Tak už nekoukej a jdeme vstávat, než sem babička na nás vtrhne a budou řeči!“ a protože ležela na kraji, vstala první. Po ní jsme se hrabali z postele my s Monikou když jsem si předtím neodpustil to potěšení polaskat Moničiny prsy.

Teprve nyní jsme viděli tu spoušť na prostěradle, krvavé stopy po Moničině odpanění a skvrny od našich šťáv. Moničina matka ihned prostěradlo stáhla a nahradila ho čistým. Přitom mě nezapomněla kázat o tom, jak musím být opatrný abych nepřivedl Moniku do jiného stavu. Pokorně jsem pokyvoval hlavou a doufal, že Monice také zařídí co nejdříve nějakou antikoncepci, protože při její náruživosti by to mohlo dopadnout špatně.

Po důkladném osprchování a převlečení jsme se konečně sešli v hale. Babička Moniky s mojí mamkou již byly po večeři a živě se bavily, sedíce před televizí. Vzpomněl jsem si na jejich včerejší lesbické hrátky a napadlo mě, že by to byla docela dobrá podívaná. Moničina ruka na mém koleně dávala najevo, že já budu mít večer určitě jiný program a docela jsem se na něj těšil.

Skončilo to jak jsem předpokládal. Brzo po večeři jsme se s Monikou vytratili do mého pokoje, zatímco zbývající ženy si určitě našly nějaký program, asi jako včera. Ale já jsem nelitoval, protože na milování s Monikou jsem se těšil.

Jen jsme přišli do pokoje a už se mi vrhla okolo krku. „Já tak toužím po milování s tebou, mně se to strašně líbilo ale chci tě jenom pro sebe!“ vrkala mi do ucha a začali jsme se líbat čím dál tím vášnivěji. Během chvilky jsme byli zcela nazí a vychutnávali poznávání svých těl. Moniku fascinoval můj pyj, neustále se s ním mazlila, hladila a líbala, zatímco já jsem se stočil k jejímu klínu a stejným způsobem jsem poznával její něžnou těžce zkoušenou kundičku.

Se vzrušením jsem pozoroval jak začíná vykukovat její poštěváček a s tím roztomilým hráškem jsem se mazlil až začala sténat vzrušením a svírat nohy v mučivé slasti k sobě. Snažila se oplácet mi stejnou mincí a žužlala můj pyj na žaludu a snažila se jej v sunout i do široce otevřených úst. Konečně se jí to podařilo a já v nich začal jemně jezdit sem a tam což se jí strašně líbilo, když viděla jak mě to vzrušuje. Hrála si přitom s mým váčkem a jemně tiskla tvrdé kulky až jsem měl obavy, že mě vystříká dříve než já jí. Nebyla sice tak zkušená, jako její babička či matka, ale o to něžnější a rozpačitější ve snaze udělat mi co nejlepší potěšení.

I já jsem se snažil jazykem pracovat tak, aby z toho měla co největší potěšení a projevilo se to brzy. Začala se ke mně tisknout silou až jsem cítil její pružné prsy na břiše a její tuhé bradavky jezdily po mé kůži. Náhle vykřikla a vší silou přitiskla svýma rukama mojí hlavu do klína. Cítil jsem, že se její kundička začíná stahovat a cukat sebou pod náporem orgasmu. Přitom však obětavě sála a lízala můj pyj takže jsem se i já blížil k vrcholu.

„Už budu také stříkat!“ varoval jsem jí a ona uchopila pyj do ruky a dala si ho na svá prsa, jak asi někde viděla na obrázku. Přitom jej svými prstíky stále honila až se objevil první gejzír. Vzepjal jsem se slastí a vystříkl ze sebe prou semene až měla celou hruď pokrytou vrstvou této živočišné šlehačky. Nepřestávala pracovat svými prstíky tak jako já jazykem v její kundičce až jsme ze sebe dostali všechno naše napětí a uvolněně klesli vedle sebe na postel.

Monika jenom tiše ležela a koukala na mě se zářícíma očima. „Líbilo se ti to miláčku?“ zeptal jsem se jí zbytečně a ona beze slova kývla a objala mě kolem krku. Vzal jsem připravený ručník a začal z nás stírat zbytky semene a potu. Bylo, jasné, že tím naše milování nekončí, že to byla jenom taková předehra.

Jakmile jsem jí pečlivě otřel potřísněná prsa a obličej, hned jsem se sklonil nad jejími prsy a začal je líbat. „Máš nádherná prsa, chtěl bych se s nimi mazlit až do smrti!“ šeptal jsem jí důvěrně a vzal do úst jednu bradavku. Tiše vzdychla a malinko se vzepjala abych mohl lépe bradavku laskat. Kmital jsem jazykem přes bradavku sem a tam a cítil jak se zvětšuje a tvrdne vzrušením, což dávala Monika najevo hlasitějším vzdycháním. „Nezapomeň na druhou, nešiď jí!“ řekla škádlivě a nabídla mi druhou bradavku k laskání a mazlení.

Zpracoval jsem jí stejným způsobem až byly obě nádherně tvrdé a vzrušením naběhlé. To již Monika sténala hlasitěji a její ruka začala bloudit mým klínem, až narazila na stojící pyj. „Jé podívej jak nádherně stojí tvůj panáček, to je príma!“ zvolala radostně a pevně pyj sevřela oběma rukama. Začala s nimi jezdit nahoru a dolů a její pohyby se stávaly jistější a zkušenější. Bylo jasné, že z ní bude perfektní milenka, byla učenlivá a odvážná a mně se to moc líbilo.

I já jsem chtěl vyzkoušet stav její kundičky a sjel rukama do jejího klína. Kundičku jsem poznal ihned, nádherně vlhká a téměř připravená k útoku. Bylo vidět, že se Monika snadno vzruší a ochotně a ráda přijímá laskání. Začal jsem svými prsty připravovat půdu pro pyj. Opět jsem zaútočil na citlivý poštěvák až zasténala vzrušením a slastí. „Ne miláčku, já chci abys do mě strčil svého ptáčka, chci ho zase cítit v sobě jako odpoledne!“ volala a odtahovala moje ruce z jejího klína.

Bylo to tak upřímné, že jsem nemohl odolat. „I já se chci s tebou milovat ale musíme si dát pozor, víš co říkala tvoje máma!“ upozornil jsem jí a začal úporně hledat balíček pánské ochrany. S úlevou jsem ho objevil v tašce a vyndal jednu gumu. Monika se stydlivě nabídla, že mi jí nasadí, protože se to kdysi učili ve škole! Trochu nešikovnými prsty mi gumu nasadila a já se k ní přitiskl.

Začali jsem se zase vášnivě líbat a Monika se chvěla nedočkavostí cítit zase v sobě můj pyj. Přiznám se, že i já jsem si to přál, protože její kundička byla něžná a hebká a to je vždy požitek. Opatrně jsem nasadil špičku pyje na kraj její kundičky a začal jej tlačit dovnitř. Přijímala útok statečně, její vzrušená kundička se pružně přizpůsobovala mému pyji, ale celý se do ní nevešel. Snažili jsme se oba, ale stále kus ještě trčel venku.

„Neboj se, to nevadí, však se to srovná, uvidíš!“ uklidňoval jsem jí zkušeně a začal pomalu jezdit pyjem sem a tam. Těsné sevření nás oba silně dráždilo a ponenáhlu se její kundička začala ještě více přizpůsobovat. Po několika minutách jsme náhle oba poznali, že se můj pyj do ní dostane bez problémů celý a již jenom lehce naráží na její dno.

To se již začala Monika propadat do stavu extáze. Vzrušeně a hlasitě reagovala na stupňující se slast, až jsem měl strach že nás uslyší ostatní. Svíral jsem její štíhlý pas a úporně vrážel pyj do její úzké a nedávno ještě panenské kundičky. Monika se kroutila slastí a začala se vzpínat proti mému klínu. Dávala jasně najevo, že jí přichází orgasmus a zcela se mu podávala. Naštěstí pro ní guma ochrany trochu znecitlivovala můj pyj, takže byl drážděn méně než její kundička a tak jsem jí svým přirážením vzápětí způsobil další orgasmus. Nakonec jsem i já cítil, že to na mě přichází a začal jsem křičet, že už budu stříkat. Vší silou mě objala a tiskla do sebe a svým mladým pohlavím mě začala vysávat podobně, jako její matka a babička předtím. Skutečně se potvrdil můj předpoklad a i ona dovedla své pohlaví takto využít.

Bylo to nádherné a neopakovatelné. Cítil jsem jak se guma uvnitř její kundičky naplňuje další a další dávkou semene až jsem měl strach, že praskne. Konečně se i můj pyj zklidnil a já jsem znaveně klesnul vedle ní. Dlouho jsem takto leželi a drželi se za ruce, než jsme zase dostali chuť na pokračování. Tentokrát Monika rovnou zaútočila na můj pyj, klekla si nad něj a hrála si s ním jako s miminkem. Cítil jsem jak jej svírá mezi svými prsy, za chvilku jsem cítil vlhko její pusinky a v zápětí jej odíraly její prsty.

Nebylo divu, že byl během chvilky opět v plné pohotovosti což se jí velice líbilo. „To je správný bojovník, má chuť pořád, viď, to musíme řádně využívat!“ dodala šibalsky a hladila si špičkou žaludu tuhnoucí bradavku svého prsu. Jakmile poznala, že je již dostatečně tuhá, přešla na druhou, což se mi velice zamlouvalo a slastí jsem přivíral oči. Pomyslel jsem si, jaká z ní bude jednou nádherná milenka, až se naučí všechny různé kejkle a finty. A vypadala na to, že bude velice učenlivá a pilná žačka.

Právě se horlivě snažila kouřit můj pyj jak to viděla na nějakých obrázcích, ale moc jí to nešlo. Vtom se ozval tichý hlas: „Nechceš poradit, Moničko?“ a mezi dveřmi stála její babička. Stála tam již asi dlouho, protože ruku měla vraženou mezi nohama a zpracovávala si vzrušenou kundu ostošest. Aniž vyčkala na odpověď, zavřela za sebou dveře a rychle přikročila k posteli, na níž jsem ležel pod Moničiným jazykem. „To musíš takhle, dívej se pozorně!“ radila Monice a hltavě vsála můj pyj do svých úst.

Monika na ní v šoku koukala a asi se i trochu před babičkou styděla, ale ta dělala jako by nic a honila a kouřila můj pyj jako vzteklá. Monika začala se zájmem sledovat její názorně prováděnou přednášku a zručně po ní vše opakovala. Cítil jsem se jako v nebi. Na mém pyji se střídaly dvoje ústa a předháněly se která lépe obslouží mého bojovníka. To jsem již také oplácel svým sladkým mučitelkám, ruce zabořeny v jejich jeskyňkách jsem se prsty snažil seč jsem mohl, abych jim nezůstal nic dlužen.

Monika to již nemohla vydržet a začala volat, že chce opět do sebe. Babička jí ukázala jak se může na mě navléci a ona skutečně nasedla na můj pyj a začala se sama obsluhovat, zatímco její babička využila moje ústa k tomu, aby se na ně přitiskla svým klínem. Seděla proti Monice na mé hlavě a já měl jazyk a rty zabořeny do její hladové kundy. Neodolal jsem a vztáhl ruce na její kozy, visící nade mnou jako dva obrovské balony a pohupující se jako ve větru. Sevřel jsem je pevně až vyjekla a začal drtit tvrdnoucí obrovské bradavky. Byly úplně jiné než Moničiny, ale stejně vzrušující.

Monika koukala na babičku a ta sevřela její prsy toužící také po podobném laskání. Monika však již její laskání moc nevnímala, protože poloha vsedě na mně umožňovala hluboký vpich a účinnější dráždění, takže cítila, že již brzy přijde její orgasmus. Za několik okamžiků zběsilého přirážení opět vykřikla a téměř omdlela pod náporem slasti. Cítil jsem. Byla jako v mdlobách, jen si vychutnávala doznívání orgasmu a nevěděla o světě. Nakonec přestala na mně poskakovat a umdleně sklouzla vedle mě na postel.

Zato její babička skučela slastí a jezdila svým zadkem po mém obličeji jako blázen. Ihned jak Monika uvolnila místo na mém kolíku sjela z mého obličeje a sama nasedla na uvolněné místo. Začala po mně jezdit ještě větší rychlostí než Monika předtím a skučela a sténala jako šílená. Její kozy divoce poskakovaly nahoru a dolů až jsem se divil, že se jí nějak neutrhnou. S mlaskáním dopadávaly na její hruď až si je sama začala přidržovat a mačkat, dráždíc si bradavky a strkajíc se je střídavě do úst.

Na stehnech jsem cítil vlhkost z jejích šťáv proudících okolo mého pyje ven. Držel jsem jí za boky z obavy aby ze mne nespadla jak sebou házela, ale to se již začala zklidňovat a nakonec zůstala bezvládně sedět napíchnutá na mém pyji jako na kůlu. Cítil jsem, že už také budu stříkat a snažil jsem se proto sám do ní vzhůru přirážet a udělat se tak. Ona však začala sténat, že už nemůže, ať toho proboha nechám, ať se jí raději udělám mezi kozy!

Skulila se vedle mě a sevřela své prsy k sobě vyzývajíc mě tak k akci. Neváhal jsem a klekl před ní s pyjem v ruce. Byl již nateklý a celý bolavý touhou. Zabořil jsem ho mezi něžnou horu masa a jezdil v tom tunelu jako šílený dokud nezačal z pyje tryskat přerušovaný proud semene. Babička držela kozy tak dlouho, dokud nevystříkly poslední kapičky a já znaveně neklesl vedle ní a Moniky.

Ta se celá fascinovaná koukala na to, jak souložím s její babičkou a určitě žárlila, protože nejdřív jsem si to rozdával s její matkou a nyní dokonce i s její babičkou. Nakonec však jenom uraženě podotkla, že tak jako babička by mě taky uspokojila a hned mě pyšně předváděla, jak dá prsy k sobě abych mohl mezi nimi jezdit. Její babička pomalu vstala a odešla do koupelny, zatímco Monika zkoušela, jak by mě uspokojila svými prsy.

Čtverácky si klekla nade mne a přitiskla prsy na můj pyj tak, že se ocitl ve sladkém sevření. Začala s nimi houpat tak aby se třely po mém pyji a spokojeně pozorovala, jak můj bojovník poslušně vstává a napřimuje se. Měla z toho velkou radost a začala jej dále provokovat třením bradavek o špičku žaludu a podobně. Střídavě mu pomáhala jazykem a čím dál tím bylo jasnější, že chce abych ještě jednou stříkal.

Nečekal jsem a podstrčil ruku pod její zadeček až se dotkla její kundičky. Jakmile to Monika ucítila, dosedla na mojí ruku a začala jezdit tělem po ní a dráždila si tak o ní třením kundičku. Povedlo se mi nastavit prst tak, aby se zasunul do její dírky což jí donutilo zasténat a ještě zrychlit její šoupání po mé ruce. Bylo jasné, že nás čeká ještě jedno číslo, což mně u Moniky dost překvapilo, ale později jsem poznal, že to není u ní nic mimořádného.

Můj pyj v sevření jejích prsů bobtnal a těšil se na další výstřiky tak jako její kundička s mým prstem hluboko v sobě. Monika se začala smát mému toužícímu pyji a začala jej pouštět ze sevření jako, že chce přestat s jeho drážděním. To jsem však byl již dost rozdrážděný takže jsem se nechtěl nechat odbýt. Povalil jsem jí na postel s tím, že do ní pyj vrazím, ale ona se smíchem skočila z postele na zem a začala se se mnou honit po pokoji.

Musel to být směšný pohled na to, jak honím Moniku s pyjem v ruce a zdálo se mi, že jí toto uhýbání vzrušuje. Konečně jsem jí dostihl a povalil na postel zády k sobě. Jednou rukou jsem jí držel zatímco druhou rukou jsem si držel pyj na její kundičce. Prudce bez jakýchkoliv zábran jsem ho do Moniky vrazil až bolestí a překvapením vykřikla. Narazil jsem na dno a začal jezdit sem a tam zběsilou rychlostí vůbec nedbaje na nějakou ochranu.

Hrubé násilí Moniku vydráždilo, že během chvilky začala šíleně křičet a házet sebou pod náporem orgasmu. Až když odpadla, cítil jsem, že budu stříkat i já. Rychle jsem jí otočil a zařval na ní, ať si připraví kozy. Vůbec se nedivila mé hrubosti a poslušně sevřela prsy v okamžiku, kdy jsem mezi ně zajel mým vydrážděným pyjem a po několika pohybech v jejich sevření jsem začal na její obličej chrlit erupce bílého semene. Musel jsem si její prsy přidržovat sám, protože byla po svém orgasmu ještě zcela bezvládná a jenom pomalu přicházela k sobě.

Bezvládně ležela vedle mě, neměla ani sílu se utřít a tak jí moje semeno pomalu zasychalo na obličeji. Teprve po dlouhé době jsme se namáhavě zvedli s tím, že se půjdeme osprchovat a pak vlezeme do postele na zasloužený odpočinek. Měli jsem toho oba dost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *