Jahody a mejdan II.

Šel jsem s Jituš, mladší sestrou mé holky, na mejdan, na který mě pozvala. Přišli jsme k veliké vile utopené v zahradě. Slyšeli jsme jak se odněkud ozývají dětské hlasy a smích. Zazvonili jsme a přišla nám otevřít paní, která se představila jako matka Otíka (tak se jmenoval Jitušin spolužák) a ať jdeme dál.

Byla to výstředně oblečená a namalovaná paní, oblečená ve velmi krátké minisukni a přiléhavé halence s velkým výstřihem. Trošku se zarazila při pohledu na mě, ale Jituš jí pohotově vysvětlila, že jsem kámoš její sestry a protože ona nemohla se mnou jít na rande, vzala mě Jituš sebou na mejdan. „Nezlobíte se, paní Jirousová?“ zeptala se Jituš a paní odpověděla, že ne, naopak je ráda, že tu nebude s tolika dětmi sama a bude tady rovněž někdo dospělý! Zalichotilo mi, že mě v mých 18 letech považuje za dospělého.

Paní Jirousová řekla ať jdeme dál, přes pokoj skleněnými dveřmi do zahrady k bazénu kde jsou ostatní. Tak jsem šli. Okolo bazénu pobíhalo asi 10 dětí, jak jsem počítal tak 5 kluků a stejný počet holek. Na terase před bazénem stály stoly plné jídla a dokonce i alkoholu a vypadalo to, že někteří jsou již trochu namazaní.

Otík byl pihovatý kluk s brýlemi, srdečně nás přivítal a představil mi ostatní, se kterými se Jituš znala. Byli všichni z jedné třídy a vypadali pěkně rozjetí. V tom přišla Otíkova maminka a zatleskáním na sebe upozornila. „Tak mládeži, nyní přijde na řadu koupání v tady tom bazénu a protože asi nemáte všichni sebou plavky, budeme se koupat bez plavek!“ vyhlásila k překvapeným dětem a sama se ihned začala svlékat.

Kluci i holky vyjeveně sledovali Otíkovu maminku jak si bez jakéhokoli studu svlékla sukni, halenku a stála před nimi pouze ve výstředním prádle. Vyzývavě se podívala na mládež a řekla s úsměvem: „Tak co je s vámi, přece se nebudete stydět před dospělou ženskou? Kdo mi z vás rozepne podprsenku?“ zeptala se a koukala z jednoho kluka na druhého. Všichni však klopili stydlivě oči a pomalu se svlékali. Nakonec pohlédla na mě a já se nenechal pobízet dvakrát.

Měl jsem již zkušenosti s rozepínáním podprsenek, takže jsem lehce uvolnil její kozy ze sevření podprsenky. Vyvalily se obrovské prsy s velkými růžovými dvorci a tmavými bradavkami na vrcholcích. Provokativně nadzvedla těžké prsy svými dlaněmi a zdůraznila tak jejich velikost. Dělalo jí viditelně dobře kochat se stydlivými ale žádostivými pohledy chlapců i děvčat. Nakonec stáhla ze sebe i kalhotky tanga a ukázala překvapeným chlapcům svůj vyholený klín.

Se smíchem se rozeběhla až se její kozy rozhoupaly jako obrovské zvony a skočila do bazénu. Stála ve vodě a volala na mládež: „Tak co je s vámi mládeži, kde to vázne?“ Ale to již začali do vody skákat i ostatní a začala velká vodní bitva. Zůstal jsem na břehu poslední a pomalu se svlékl. Neušel mi zvídavý pohled Otíkovy maminky s jakým sledovala mého bojovníka.

Přidal jsem se k dovádějící mládeži v době, kdy se kluci snažili co nejvíce osahávat pod různými záminkami děvčata, ale žádný si netroufnul na Otíkovu maminku. Ta okamžitě připlavala ke mně a začala mě potápět a prát se se mnou. Oplácel jsem jí stejnou mincí přičemž naším vzájemným cílem bylo poznat co nejblíže tělo toho druhého. Několikrát se mi povedlo sevřít její prsy a poznat přitom, jak jsou ještě pevné a pružné.

Rovněž Otíkova maminka nevynechala ani jednu příležitost chytit do ruky můj pyj a já cítil jak její zvídavé prsty zkoušejí jeho velikost a tuhost. Nebylo divu, že mi začal pomalu ale jistě tvrdnout až jsem se začal stydět. Naštěstí již měli všichni dost vody a rozoohněni vzájemným osaháváním vylézali ve dvojicích ven. Rozložili jsme se na deky okolo bazénu a opět se vedení ujala Otíkova maminka.

Všimla si, jak se chlapcům začaly bouřit jejich pyje a zdálo se jí, že je ještě brzo. Vstala a z houpajícími prsy přešla ke stolku s nápoji. Vzala nalité skleničky a roznášela je ležícím chlapcům a děvčatům. Bavila se vzrušenými pohledy kluků na její obrovské prsy když jim podávala sklenici s vínem.

Postupně nás obsloužila a když jsem se napili navrhla, že nás naučí jak si hrají chlapci s dívkami. Přinesla lehátko a poručila Otíkovi, aby si na něj lehnul. Ten celý červený poslechl a natáhl se na záda na lehátko. Jeho maminka si náhle naklonila nad něj až její prsy dosedly na jeho hlavu a začala jimi jezdit svému synovi po obličeji.

Uchopila jeden prs a bradavkou jezdila synovi přes ústa až ho donutila aby je otevřel. Vsunula mu bradavku do úst, něco mu zašeptala a my s úžasem pozorovali, jak jí Otík začal sát a kousat. Pak totéž dělal i s druhou bradavkou své matky, zatímco ta si začala hrát s jeho chlapeckým pyjem. Líbil se jí takový mladičký bojovníček a zkušeně zkoušela jeho reakce.

Začala přetahovat kůžičku přes žalud a lehce jezdila prstem po jeho špičce. Chlapci již s otevřenými ústy koukali na tuto hru matky ze synem. Ta již osvobodila své prsy ze synových úst a sklonila se hlavou nad jeho klín. Malý pyj jejího syna zmizel v jejích ústech a ona začala zkušeně předvádět co umí žena s mužským nástrojem.

Její hlava se rychle pohybovala po Otíkově pyji a ten již začal hlasitě sténat slastí. Náhle jeho matka vypustila synův pyj z mučivého sevření jejích úst a opět změnila polohu. Sedla si obkročmo na lehátko tak, že měla hlavu nad synovým klínem a nad jeho hlavu nastavila svůj zadek. Nejdříve si několikrát rukou zarejdila mezi svýma nohama a pak přirazila zadek na synovu hlavu tak, že se její kunda ocitla na jeho ústech.

Otík byl překvapen chováním své matky a nevěděl co má dělat. Ta zatím sevřela jeho mladého čuráčka mezi své prsy a jezdila s nimi tak, že opět začal sténat slastí. Přitom jezdila svojí kundou po jeho obličeji a tlumila tak jeho hlasité projevy. Náhle ucítila, že její syn bude hotový. Čuráček se mu začal cukat a jeho matka uvolnila sevření svých melounů. Uchopila čuráčka svého syna do ruky a několika rychlými zkušenými pohyby přinutila syna vystříknout.

Mládež již značně vzrušená viděla, jak s Otíkova pyje vystříkl gejzír bílé tekutiny a dopadl na jeho břicho a stehna. Otík již jenom sípal, slastí již nemohl ani křičet a zcela se poddal ruce své matky. Ta zkušeně vydojila ze synova čuráčka ještě několik gejzírů a nakonec si jej strčila opět do úst. Nedbajíc synovy reakce, vysála z něj poslední kapky a vítězoslavně se rozhlédla kolem. „Tak co, líbilo se Vám to, chce to ještě někdo zkusit?“ zeptala se.

Viděla rozpálené pohledy chlapců a vyzvala další tři, aby si sedli na lehátko před ní. Klekla si před ně a začala zručně pracovat na jejich dychtivých čuráčcích. Prostřední vcucla do úst a krajní zpracovávala svýma rukama. Byl to úžasný koncert jejích rukou a úst a během chvilky začali chlapci řvát a kroutit se dosud nepoznanou slastí. A opět jsme viděli jak začaly vystřikovat bílé gejzíry s chlapeckých pyjů a dopadaly zpět na jejich břicha a ruce Otíkovy matky.

Ta byla viditelně vzrušená svojí hrou s chlapeckými čuráčky a vychutnávala si svoje hrátky s nimi. Po chvilce byli chlapci na lehátku vyřízeni a zůstal jsem já a ještě jeden kluk. Ten se viditelně styděl, jeho čuráček byl dosud maličký a scvrklý, což Otíkovu matku vzrušovalo ještě víc. Líbilo se jí hrát si s takovými malými ptáčky a cítit svojí nadvládu nad nimi. K mému překvapení však změnila pravidla.

Zavolala posledního chlapce a současně přivolala i stydlivě přihlížející děvčata. „Tak holky a teď ukažte, co jste se naučili díváním na mě!“ rozkázala a první holčička váhavě přistoupila k ležícímu chlapci. Neobratně vzala jeho scvrklý pyj a zkoušela přetahovat jeho kůžičku tak jak to předtím viděla. Ostatní dívky je obklopily a rovněž se snažily svýma rukama dotýkat a hladit polekaného čuráčka svého spolužáka až s radostí viděly, jak se zvětšuje a tvrdne.

Konečně se jedna dívka odvážila a vzala čuráčka do úst jak to viděla předtím. Postupně se střídaly jedna dívka za druhou až najednou k překvapení jedné z nich vystříkl do jejích úst až se zakuckala a málem ho kousla. Leknutím vyplivla cukající se pyj z úst a ten zůstal ležet bezmocně na chlapcově břiše a s cukáním ze sebe dostal ještě několik kapek chlapeckého mlíčí.

Tak až na mě všichni chlapci poznali jaké to je vystříkat se do dlaně ženy a nyní měla přijít řada na dívky. Maminka Otíka konečně zavolala na mě s tím, že jim ukážeme jak si hraje muž se ženou. Tentokrát si lehla na záda ona a já si klekl mezi její nohy. Nečekal jsem až mi začne radit, netušila co já už dávno vím a umím. Viděl jsem před sebou její roztouženou široce rozevřenou kundu s naběhlým poštěvákem a tak jsem začal uplatňovat všechny svoje zkušenosti z tohoto způsobu laskání.

Byla překvapená jak zkušeně jsem si počínal, navíc jsem měl výhodu v tom, že přece jenom byla šíleně vzrušená svojí hrou s tolika panickými pyji. Věděl jsem, že bude za chvilku hotová a dával jsem si záležet na tom, aby si pořádně užila. To již zcela bez zábran řvala slastí a svíjela se pod útokem mého jazyka.

Připravoval jsem se pomalu na rozhodující útok a začal jí hladit po vyšpuleném zadku. Lehce jsem přejížděl přes její zadní otvůrek a cítil jak se vždy zachvěla když jsem se ho dotkl. Přenesl jsem na něj dostatek maziva z její kundy a pomalu začal tlačit prst dovnitř. Překvapeně sebou cukla a v tom vjel můj prst, po překonání odporu jejích svěračů, hluboko do jejího zadku. Pronikavě vykřikla a vzepjala se zadkem vzhůru. Sevřel jsem její nateklý poštěvák mezi rty a jazykem po něm rejdil sem a tam. To jí dodělalo a já cítil jak se její kunda začíná cukat a svírat nastupující křečí orgasmu.

Mládež okolo nás s údivem pozorovala, jak se tato sebevědomá a zkušená žena svíjí a kroutí pod mým jazykem, hlasitě křičí slastí a žebrá o milost z milostných muk. Z její kundy vytékaly proudy šťávy a stékaly po jejích stehnech. Konečně se znaveně zklidnila a zůstala ležet se zavřenýma očima až jsme se domnívali, že snad spí. Zvedl jsem se a se vztyčeným pyjem stál nad lehátkem v očekávání, co se bude dít dál. Pomalu otevřela oči a překvapeně zírala na mě, neboť takový koncert určitě nečekala. „To byla nádhera, kdo tě to naučil?“ ptala se a já si pomyslel co by asi řekla, kdybych jí řekl pravdu, že mojí učitelkou byla moje maminka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *