U dědy a babičky II.

Ráno jsem se probudil s mokrým klínem a první moje leknutí bylo, že jsem se počůral. Začal jsem brečet až mně babička vysvětlila, že se nic nestalo, že se to stává chlapcům v dospívání a jestli jsem si náhodou nehrál s frantíkem. Po pravdě jsem odpověděl, že ne, ale sestra se neudržela a začala vyprávět, co jsme v noci viděli a i to, jak jsme se snažili dědu s babičkou napodobit. Babička se zhrozila až jsem se lekl, že jí raní mrtvice. Zato děda se začal smát a plácat babičku po zadku, takže se nakonec zklidnila a začala se zlobit na něj, že bere vše na lehkou váhu. Pak se ještě dlouho hádali ale to už jsme byli venku.

Den uběhl a nastal sobotní večer, což byl večer koupání. Babička již vypadala normálně a dělala běžné přípravy na koupání. Brala si nás do koupelny jednoho po druhém a pečlivě nás umývala, jako bychom byli ještě malé děti. „A teď hup do naší postele, než půjdeme spát,“ řekla a my s radostí poslechli.

Za nějaký čas přišli i děda s babičkou a začaly naše obvyklé hrátky. Tentokrát však vypadaly trochu jinak. Babička rovnou řekla, že se svléknem a tak jsme během chvilky leželi nazí. Poprvé jsem viděl babičku takhle nahou a byl jsem překvapen bělostí jejího těla pouze nohy od kolen dolů a ruce měla hnědé. Děda měl hnědý trup, ale bílé nohy a břicho, pod nímž se mu začal bimbat jeho frantík, ale úplně scvrklý a maličký.

Babička řekla, že si budeme hrát jako jsme si hráli se sestrou a rovnou se rukama vrhla na mýho frantíka. „Podíváme se, jestli přece jen nevyroste!“ řekla a začala si s ním hrát a mně to bylo velice příjemné. Poručila mi abych si hrál s jejími prsy které měla jako dva pytlíky mouky.

Klekla si vedle mne tak, aby lehce dosáhla mezi moje nohy a její prsa visela dolů. Začal jsem si s nimi hrát, líbilo se mi jak se krásně pohupují podle babiččiných pohybů a nejvíc mě zajímaly bradavky na jejich vrcholcích. „Ano, takhle je žmoulej, to se mi líbí!“ poučovala mně babička zatímco její ruka hladila a různě promačkávala mého čuráčka.

Ten k mému úžasu náhle začal měnit svojí velikost a tvar. Během několika minut se vytáhl a nějak ztloustl a ztvrdnul, protože už jej babička nemohla tak lehce ohýbat jako předtím. „No podívejme se, vždyť ty už jsi snad chlap?“ zvolala babička radostně a k mému úžasu si strčila mýho frantíka do pusy.

Cítil jsem jak mi po něm jezdí její jazyk a její patro a pak si jej začala strkat a vystrkovat z pusy a přitom mě lehce pohybovala zadkem abych ten pohyb dělal sám. Snažil jsem se držet jejích pokynů a tak jsem jezdil svým čuráčkem v ústech své babičky a cítil se jak v sedmém nebi. Šok z toho, že mám čuráčka v babiččiných ústech pominul a začala převažovat slast, kterou mi to způsobovalo.

Zatímco jsem jezdil čuráčkem v babiččiných ústech, babička mi vzala ruku a položila si jí mezi svoje lehce roztažené nohy. Ucítil jsem její houštinu, kterou byl porostlý její klín. Náhle jsem však narazil na něco nezvyklého, mokrého a horkého. Uvědomil jsem si, že jsem se dotkl toho, čemu my kluci říkáme píča nebo kunda!

Byl jsem překvapen tím dotykem a leknutím jsem rychle ucukl. „Nedávej tu ruku pryč, nech jí tam!“ zvolala však na mě babička a tak jsem ruku vrátil kde byla. Přitom jsem začal zkoumat to celé místo, začalo mě to tak divně vzrušovat, v klíně a ve slabinách jsem cítil dosud neznámé vzrušení a babičce se to asi líbilo, protože mi mou ruku ve svém klíně přidržovala svou, abych snad neutekl.

Začal jsem zkoumat její kundu, strašně mě zajímala a tak jsem jí prsty prozkoumával až jsem náhle ucítil jak se jakoby rozevírá a já můžu zajíždět dovnitř hlouběji a hlouběji! „Ano, ano, to mi dělej, to je hezké!“ šeptala babička a sama začala ještě intenzivněji lízat a sát mýho čuráčka, který již měl ohromnou velikost, jako by ani nebyl můj.

Náhle jsem cítil jako by se mi chtělo čůrat a polekaně jsem začal křičet: „Ach babi, já budu asi čůrat, babi, babííííí !“ a než jsem to dořekl, začal sebou můj frantík divně cukat a zatímco jej babička držela před svými ústy, začala z něho vystřikovat divná bílá tekutina, která se babičce nějak líbila, protože se začala smát a volat. „No konečně jsi už mužský!“ a rukou mi čuráčka honila a tím jej povzbuzovala k dalším výstřikům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *