U dědy a babičky III.

Vedle nás se rovněž dělo něco zajímavého. Jak jsem viděl, děda si nechal od sestry dělat to co babička dělala mně. Sestra si hrála s jeho frantíkem, který již vypadal jako ten můj, ale snad ještě větší. Dědovi prsty si hrály v sestřině kundičce a ta začala nějak divně kňourat, že už to nemůže vydržet. Děda však neustával, navíc začal líbat sestřiny prsíčka a ani sestra nepřestala honit dědův ocas svýma ručkama.

„Dělej, hoň ho pořádně, už budu stříkat!“ začal volat rozrušený děda a sestřiny ruce kmitaly na dědově ocasu ještě rychleji. „Strč si ho do pusy!“ zvolal děda a rukou přitáhl sestřinu hlavu aby jí mohl vrazit svýho ptáka do úst. Sestra ochotně vyhověla, zvědavá co se bude dít, zatímco děda začal zasouvat své prsty do její kundičky, již úplně mokré a šíleně vzrušené.

Během chvíle začala sestra skučet a svíjet se pod účinky dráždění dědových prstů ve své kundě. Náhle se vzepjala a divoce vykřikla. Její klín se přirážel divoce na dědovu ruku, i ten však začal nějak divně křičet a vzpínat se. Netušil jsem co se děje ale náhle se sestře okolo úst začala objevovat bílá tekutina, podobná té, kterou jsem před chvíli vystřikoval i já. Sestra udýchaně vyplivla dědův ocas z kterého ještě několikrát vystříkl ten divný bílek a děda znaveně klesl na postel a vedle něj se svalila i sestra.

„Dědečku, mně se to moc líbilo, to mi musíš dělat pořád!“ škemrala sestra, zatímco děda oddychoval po svém grandiózním výstřiku. „To víš, že budu, ale to není všechno. Jestli chceš, ukážu ti ještě lepší hraní, než nyní!“ sliboval děda a jeho ocas se začal pomalu stavět.

„Dědo, já bych chtěla aby sis se mnou hrál jako včera v noci s babičkou! Vždyť jsi říkal, že už jsem dospělá ženská!“ útočila dál sestra, stále ještě plná těch vzrušujících pohledů ze včerejší noci. Děda na to nic neříkal, ale začal opět hladit sestřinu kundičku, zatímco její ruku si položil na svůj ocas. Naznačil jí jak mu ho má honit a ona ochotně začala svojí ještě nezkušenou rukou jezdit po jeho ocasu sem a tam.

„Počkej, já si s tebou pohraji trochu jinak!“ řekl náhle děda a položil sestru na záda. Roztáhl jí nohy a sklonil se mezi ně. Viděl jsem jak začíná jazykem olizovat její broskvičku a sestra začíná vzdychat slastí. „Ježíš dědo, to je krásný, já snad umřu!“ volala vzrušeným hlasem a kroutila se pod dotykem jeho dráždícího jazyka.

To vše jsem sledoval zatímco jsem si hrál prsty v babiččině kundě a cítil jak čím dál tím více mokvá a roztahuje se. Zkusil jsem napodobit dědu a sklonil hlavu do babiččina klína. Ucítil jsem silnou kořeněnou vůni ženského pohlaví a uviděl před sebou široce rozevřenou babiččinu pochvu, z níž vystupoval divný výrůstek.

Dotkl jsem se ho jazykem a babička silně zasténala. Zkusil jsem to znovu a jemně jej sevřel mezi rty. To už babička začala hlasitě sténat a rukama mi tisknout hlavu mezi své nohy. Pochopil jsem, že toto dráždí babičku nejvíc a začal jsem ten její poštěvák sát a lízat a jemně kousat, až babička málem šílela slastí.

„Ještě, ještě, nepřestávej prosím tě!“ volala babička a já jí jezdil jazykem v pochvě až jsem myslel, že mi upadne. Znovu jsem stiskl mezi rty babiččin poštěvák a v tom jsem to dostal plnou salvou. Babička silně vykřikla, cítil jsem jak se její pochva začíná různě svírat a náhle mě do tváře zasáhl proud jejích šťáv. Snažil jsem se uhnout ale babička mě tiskla hlavu mezi své nohy takovou silou, že jsem se bál udušení. Její klín tvrdě přirážel proti mým ústům, zatímco rukama jsem sevřel její poskakující prsy.

Vedle se blížilo něco podobného. Dědův jazyk přiváděl sestru téměř k šílenství, když tu náhle děda přestal a řekl. „Tak a teď přijde to slibované potěšení. Bude to možná ze začátku trochu bolet, ale pak to budeš chtít pořád!“ a klekl si mezi rozevřené sestřiny nohy.

Vzal do ruky svůj mokvající pyj a přiložil jej na okraj sestřiny kundičky. Sestra ho začala hladit mezi svýma nohama v domění, že to je ta hra. Děda však náhle začal tlačit svůj ocas směrem do sestřiny kundičky, což jí přivádělo v úžas. „To nemůžeš, tam se přece nevejde, au to bolíííí!“ křičela ale bylo již pozdě. Než se vzpamatovala, její pochva náhle povolila a dědův ocas začal k mému úžasu mizet v sestře, která se svíjela bolestí a křičela, že nechce.

„Počkej, počkej, už to bude, už budu v tobě!“ volal děda a náhle zajel do sestry tak hluboko, že jeho ocas úplně zmizel a sestra málem ztratila vědomí. Děda začal pomalu ocas vytahovat ven, ale nevytáhl ho úplně a opět ho strkal dovnitř. Takto to začal opakovat zatímco sestra začala pomalu přicházet k sobě.

Ještě několik dlouhých minut mě babička tlačila do svého klína než její sevření povolilo a ona mě od sebe lehce odstrčila. Byl jsem zklamaný, protože z pohledu na babičku i sestru jsem byl silně vzrušený a rád bych v našich hrátkách pokračoval. Naštěstí stejného názoru byla i babička, takže po krátkém odpočinku začala opět svojí rukou zkoumat stav mého frantíka.

„Podívejme se, jaký je to chlapík!“ zvolala zálibně a sevřela tvrdnoucího čuráka do své dlaně. „Tak ho vyzkoušíme doopravdy!“ řekla a táhla mě za ptáka na sebe. Ochotně jsem se podvolil jejímu tahu a lehl si na ní. Ona pořád svírala mého frantíka rukou a strkala si ho mezi své nohy. Pochopil jsem, že si ho asi chce strčit do sebe, jako ho tam měl strčenýho děda.

Opravdu, ucítil jsem jak se můj čurák dotýká něčeho horkého a vlhkého a pomalu se boří do pružného sevření její kundy. Poprvé v životě jsem ucítil ten pocit, když muž zasouvá čuráka do ženské kundy a byl to pocit nádherný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *